2021-08-03

Lietuvos sunkiaatletis Arnas Šidiškis: „Įvykdžiau savo planą“

Arnas Šidiškis užsitikrino mažiausiai 12-ąją vietą Tokijo žaidynių sunkiosios atletikos svorio kategorijos iki 109 kg varžybose.

Skaityti daugiau...
2021-08-03

Nušurmuliavo didžiausia Traupio šventė – Šv. Onos atlaidai (3)

Traupio miesteliui šiemet sukanka 505 metai. Ta proga Šv. Onos atlaidų programa buvo dar platesnė ir turiningesnė nei kasmet. Liepos 31 d. Traupio miestelyje vyko pakermošio renginiai, mugė, o rugpjūčio 1-ąją – atlaidai.

Skaityti daugiau...
2021-08-03

Anykščių PSPC darbuotojai pasiskundė STT (13)

Liepos 22 dieną, ketvirtadienį, Anykščių rajono taryba rinkosi į neeilinį, 29-ąjį posėdį. Posėdyje priimta 10 sprendimų, tačiau anykštėnų išrinktieji ilgiausiai užtruko ties klausimu dėl finansinio audito Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centre.
Posėdyje Kontrolės ir audito tarnybai pavesta atlikti 2021 metų veiklos plane nenumatytą Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centro finansinį auditą už 2020 ir 2021 metų pirmąjį pusmetį, reaguojant į Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Anykščių rajono savivaldybei persiųstą pranešimą „Dėl VšĮ Anykščių PSPC direktorės S. Steniulienės veiksmų netinkamo ir neskaidraus įstaigos valdymo, mobingo prieš darbuotojus“.

Skaityti daugiau...
2021-08-03

Maestro Donatas Katkus buria naują orkestrą (2)

Vilniaus miesto savivaldybės Šv. Kristoforo kamerinio orkestro garbės dirigentas, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorius Donatas Katkus sukvietė jaunuosius muzikus burtis į orkestrą ir kartu su profesionalais, Šv. Kristoforo kamerinio orkestro muzikantais surengti įspūdingą pasirodymą Troškūnuose – viename mažiausių Lietuvos miestelių, kuriame nuolat vyksta įvairūs kultūros reiškiniai.

Skaityti daugiau...
2021-08-03

Rajone daugėja užsikrėtimų koronavirusu (8)

Praėjusią parą Anykščių rajone nustatyti 6 koronaviruso atvejai.

Skaityti daugiau...
2021-08-03

„Šilalės mediena“ Molėtuose už 30 mln. eurų statys gamyklą (10)

Intensyvios plėtros strategiją nusprendusi įgyvendinti statybinę medieną ir granules gaminanti „Šilalės mediena“ Molėtų savivaldybėje planuoja statyti modernią medienos perdirbimo įmonę, rašo portalas vz.lt.

Skaityti daugiau...
2021-08-03

Ar Svėdasuose kada nors bus atnaujinti šaligatviai? (23)

Muziejininkas Raimondas Guobis socialiniuose tinkluose užkūrė komentarų audrą jau nebe pirmąjį kartą paviešinęs apgailėtinos būklės Svėdasų miestelio šaligatvių ( jei juos taip galima pavadinti) nuotraukas.

Skaityti daugiau...
2021-08-03

Turiu bilietą į laisvesnį pasaulį!

Nors vis dar susiduriame su abejonėmis ir sunkumais, kuriuos sukėlė COVID-19 pandemija, pamažu žengiame išsiilgto gyvenimo link ir skiepydamiesi kuriame visuotinį imunitetą.
Piliečiai iš skirtingų šalies rajonų pasakoja apie tai, kodėl pasitiki medicina ir kaip jiems sekasi šiandien, kai galime gyventi laisviau. Skaityti daugiau...

2021-08-03

„Pasimatuok profesiją“ - kvietimas nedirbančiam jaunimui

Anykščių vadovų klubas vykdo projektą „Neaktyvių asmenų įtraukimas į aktyvią profesinę, švietimo ar savanorišką veiklą“, kuriuo siekiama nedirbančius jaunus žmones grąžinti į darbo rinką, duoti galimybę įgyti naujų darbinių įgūdžių, padėti atgauti pasitikėjimą darbo rinka bei motyvuoti vėl tapti ekonomiškai aktyviu asmeniu.

Skaityti daugiau...
2021-08-02

„SARE ROMA“ koncertas Troškūnuose

Rugpjūčio 14 dieną 18 val. Troškūnų Bernardinų vienuolyno ansamblio kieme koncertą pristato vienintelis tokio pobūdžio ansamblis Lietuvoje „Sare Roma“. 2022 metais Troškūnuose planuojamas vykdyti trečiasis projektas – Tarptautinis romų dainų ir šokių festivalis „Romai kelyje“.

Skaityti daugiau...

Pokategorės