2021-08-02

„SARE ROMA“ koncertas Troškūnuose

Rugpjūčio 14 dieną 18 val. Troškūnų Bernardinų vienuolyno ansamblio kieme koncertą pristato vienintelis tokio pobūdžio ansamblis Lietuvoje „Sare Roma“. 2022 metais Troškūnuose planuojamas vykdyti trečiasis projektas – Tarptautinis romų dainų ir šokių festivalis „Romai kelyje“.

Skaityti daugiau...
2021-08-02

Antradienio „Anykštoje“ 2021 08 03 (3)

2021-08-02

Akordeonininkas Martynas Levickis kartu su kameriniu ansambliu „Mikroorkéstra“ surengs įspūdingą koncertą Troškūnų ŠVČ. Trejybės bažnyčioje

Ką tik Vokietijoje išleidęs albumą „Aconcagua / Las Cuatro Estaciones Porteñas“, kuriame skamba argentiniečių kompozitoriaus Ástoro Piazzolla‘os kūryba, ir sugrojęs vienus įsimintiniausių karjeros koncertų prestižinėje Hamburgo Elbės filharmonijoje, žymiausias Lietuvos akordeonininkas Martynas Levickis rugpjūčio 13 d. 20 val. kartu su savo suburtu kameriniu ansambliu „Mikroorkéstra“ pristato koncertą „Keturi metų laikai“ viename įspūdingiausių Lietuvoje kultūros paveldo objektų – Troškūnų (Anykščių r.) Bernardinų vienuolyno ansamblyje – Troškūnų ŠVČ. Trejybės bažnyčioje.

Skaityti daugiau...
2021-08-02

Lietuvą pasiekė 100 tūkst. iš Norvegijos pasiskolintų „Janssen“ vakcinos dozių (5)

Į Lietuvą pirmadienį pristatyta 100 tūkst. iš Norvegijos pasiskolintų „Janssen“ vakcinos dozių, pranešė Sveikatos apsaugos ministerija.

Skaityti daugiau...
2021-08-02

Siūlo darbą

„Skubiai ieškome virėjos, darbas Aknystos soc. globos namuose, Miško g. 2, Aknystų k.

Skaityti daugiau...
2021-08-02

„Tele2“ savitarna: nuo svarbiausios informacijos iki naujų paslaugų užsakymo

Kviečiame išbandyti savitarnos svetainę, kurioje „Tele2“ klientai gali lengvai ir greitai pasitikrinti savo duomenis ir sąskaitas, patogiai keisti mokėjimo planus bei pasirinkti kitas norimas paslaugas. Savitarną privatiems ir verslo klientams rasite mano.tele2.lt.

Skaityti daugiau...
2021-08-02

Liepos pabaigoje rajone vyravo pavojingos sausros sąlygos

Anykščių rajone liepos pabaigoje vyravo pavojingos sausros sąlygos, paskelbė Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba.

Skaityti daugiau...
2021-08-02

Kaip įsirengti krepšinio aikštelę šalia namų?

Krepšinis yra populiariausia sporto šaka Lietuvoje. Skaičiuojama, kad bent jau laisvalaikiu jį žaidžia apie pusę mūsų šalies gyventojų, tad tikrai daug kam įdomūs patarimai, kaip įsirengti krepšinio aikštelę šalia namų. Šiame straipsnyje būtent tai ir nagrinėsime bei pateiksime patarimus, ką įsigyti, kur kreiptis ir ko ieškoti. 

Skaityti daugiau...
2021-08-02

„Kinas po lietuviškais sodais"

Pasaulio anykštėnų bendrija nuo šio ketvirtadienio pradeda vykdyti projektą "Kinas po lietuviškais sodais".

Skaityti daugiau...
2021-08-02

Dalis rajono savivaldybės vadovų atostogauja (8)

Anykščių rajono savivaldybėje - atostogų metas.

Skaityti daugiau...

Pokategorės