2021-06-22

Šventosios upė laivybos pramogoms netinkama (8)

Svajojantiems apie laivybos pramogas per Anykščius tekančioje Šventosios upėje - prastos žinios. Anykščių regioninio parko direkcijos direktorius Kęstutis Šerepka paaiškino, kodėl greičiausiai niekada Šventosios upėje neišvysime plaukiojančių didesnių laivų.

Skaityti daugiau...
2021-06-22

Išgyventi kaitrą: kiekvienam prieinami temperatūros reguliavimo triukai

Lietuvą užklupus stichinei kaitrai žmonės vėsinasi, kaip išmano: visu pajėgumu jungia kondicionierius ir paprasčiausius oro ventiliatorius, uždaro langus ar kaip tik stengiasi susikurti nors menkiausią skersvėjį. Prasidėjus naujai darbo savaitei patariama atkreipti dėmesį į kompiuterius, kurie ne tik patys jautrūs karščiui, bet ir gali tapti nepageidaujamu papildomos šilumos šaltiniu.

Skaityti daugiau...
2021-06-22

Keičia kioskus (17)

Regis kioskų biznis A.Baranausko aikštėje nepasiteisino, nuolat veikia tik "Arbatos magijos" prekybos taškas. O šiandien A.Baranausko aikštėje dirbo sunkiasvorė technika, panašu,kad nameliai iš aikštės išgabenami.

Skaityti daugiau...
2021-06-22

Vienas geriausių rinkoje - nuotekų valymo įrenginys BioTornado!

Nuotekų valymas yra procesas, kuriame teršalai yra pašalinami iš nuotekų. Proceso tikslas – išvalyti nuotekas, gautą išvalytą vandenį pakartotinai naudoti įvairiems tikslams - tai vadinama vandens regeneravimu.Toks vanduo tinka antriniam panaudojimui. Pavyzdžiui, daržo ar pievos laistymui, automobilių plovimui, tualetų turiniui nuleisti ir panašiai. Likęs dumblas yra surenkamas ir išvežamas galutiniam sutvarkymui.

Skaityti daugiau...
2021-06-22

Visiška izoliacija ir išmanieji telefonai – nepalanku miegui

Dviejų Belgijos tyrimų rezultatai rodo, kad visiškos izoliacijos (karantino) laikotarpis turi neigiamos įtakos miegui. Žmonės gulasi vėliau negu įprasta ir prastai miega. Be to, remiantis tyrimo, kuriame dalyvavo žemesniųjų kursų studentai, duomenimis, naudojimasis išmaniaisiais telefonai gali šią problemą dar labiau komplikuoti. Skaitykite toliau ir sužinokite, kurioje šios lygties vietoje yra natūralus junginys melatoninas.

Skaityti daugiau...
2021-06-22

Jaunasis fortepijono atlikėjas sulaukė išskirtinio komisijos dėmesio (7)

Pedagogės Irenos Meldaikienės privačios muzikos studijos mokinys Matas Niaura pirmajame nuotoliniame respublikiniame festivalyje - konkurse “Su Meile Muzikai” laimėjo vienintelį visame konkurse Grand Prix.

Skaityti daugiau...
2021-06-22

Blaivumo pasitikrinti nebesugebėjo...

Birželio 21 dieną  apie 22.45 val. namuose Anykščių seniūnijos Naujonių kaime akivaizdžiai neblaivus (girtumo pasitikrinti nesugebėjo) vyras (g. 1947 m.) smurtavo prieš moterį (g. 1953 m.).

Skaityti daugiau...
2021-06-22

Apvogtas ūkinis pastatas

Birželio 21 dieną apie 9.00 val., pastebėta, kad įsibrauta į ūkinį pastatą, esantį Svėdasų seniūnijos Vaitkūnų kaime, iš kurio pagrobta: du elektros kabeliai, smėliavimo įrenginys, kompresorius ir augalų apsaugos priemonės.

Skaityti daugiau...
2021-06-22

Neblaivus vairuotojas sukėlė avariją

Birželio 21 dieną apie 13.24 val. kelio Radiškis-Anykščiai-Rokiškis 20 km. neblaivus (nustatytas 3,26 prom. girtumas) vyras (g. 1979 m.), vairuodamas automobilį "Toyota Avensis",  atsitrenkė į traktoriaus "John Deere", kurį vairavo (blaivus) vyras (g. 1968 m.), priekabos galinę dalį.

Skaityti daugiau...
2021-06-22

Ūkininko fermoje kilo gaisras

Birželio 21 dieną, pirmadienį, Svėdasų seniūnijos Jotkonių kaime, Jotkonių g., buvusiose kiaulių fermose atvira liepsna degė sandėliuojamas šienas bei šiaudai.

Skaityti daugiau...

Pokategorės