2021-05-18

Geras kavos aparatas įkurtuvių proga – kaip išrinkti tinkamiausią?

Rinkti dovanas paskutinę minutę – ne pats lengviausias uždavinys. Ypač, kai suplanuota dovana – geras kavos aparatas. Kavos gėrimo įpročiai – kiekvieno skirtingi, tad išrinkti tinkamą kavos ruošimo prietaisą gali būti sunkiau nei atrodo. Siekiant, kad išrinkta dovana džiugintų kasdien, dėmesio skirti siūlome ne tik skirtingiems kavos virimo aparatų tipams, bet ir svarbiausiam – pačiai kavai ir individualiems kavos gėrimo įpročiams. Apie kavos aparatų tipus, jiems skirtą naudoti kavą bei pritaikymą skirtingiems poreikiams – pasakojame plačiau.

Skaityti daugiau...
2021-05-18

ALGIRDO LUKŠTO AKVARELIŲ PARODA

Gegužės 19 d. 17.30 val. maloniai kviečiame į iškilios asmenybės ir legendinio mokytojo Algirdo Lukšto akvarelių parodos pristatymą Sakralinio meno centre (Vilniaus g. 11, Anykščiai). Dalyvauja parodos kuratorius tapytojas Gintautas Vaičys. Monsinjoro Alberto Talačkos mėgtas giesmes atliks ansamblis „SALVE CANTUS“, vadovas Rimvydas Griauzdė. Renginys nemokamas.

Skaityti daugiau...
2021-05-18

Anykštėnai biatlonininkai džiaugiasi ypatinga federacijos dovana (4)

Lietuvos biatlono federacija skyrė anykštėnams biatlonininkams tris lazerinius šautuvus, kurie bus naudojami treniruočių procesui tobulinti, skelbia Anykščių kūno kultūros ir sporto centras.

Skaityti daugiau...
2021-05-18

Biblioteka vėl nedirba - nustatytas koronaviruso atvejis (3)

Anykščių L. ir S.Didžiulių viešoji biblioteka dėl koronaviruso antrą kartą pranešė stabdanti veiklą.

Skaityti daugiau...
2021-05-18

Energijos kapsulės gali padėti uždegiminių žarnyno būklių varginamiems žmonėms

Kofermentas Q10 paprastai žinomas kaip ląstelių energijos apykaitą skatinantis preparatas. Vis dėlto šis junginys taip pat yra stiprus antioksidantas ir gali būti naudingas opinio kolito (lėtinio virškinamojo trakto uždegimo) varginamiems žmonėms.

Skaityti daugiau...
2021-05-18

„Eurovizijos“ pusfinalyje pasirodys Lietuvos atstovai „The Roop“

Antradienį pirmajame „Eurovizijos“ pusfinalyje pasirodys Lietuvos atstovai – grupė „The Roop“, jie atliks dainą „Discoteque“.

Skaityti daugiau...
2021-05-17

Antradienio „Anykštoje“ 2021 05 18 (3)

2021-05-17

UNESCO komisijai norėta pateikti „seną rašinėlį“ (15)

Antrą kartą bandydama tapti UNESCO literatūros miestų tinklo nare, Anykščių rajono savivaldybė apsimelavo Lietuvos nacionalinei UNESCO komisijai. Šie buvo priblokšti, tik iš „Anykštos“ publikacijos sužinoję, kad savivaldybės rengiama paraiška jau praktiškai užbaigta ir verčiama į anglų kalbą, nors dar prieš keletą dienų komisijos specialistai savivaldybę konsultavo, kaip reikėtų patobulinti prieš ketverius metus teiktą už 3 tūkst. Eur parengtą UAB „Bugiris“ paraišką.
Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos specialistai pastebi, kad savivaldybė į paraiškos rengimą pasižiūrėjo kaip į „rašinėlio rašymą“.

Skaityti daugiau...
2021-05-17

Anykščių karatė klubo "Takas" auklėtinių pasiekimai

Praėjusį savaitgalį, gegužės 15-16 dienomis, Kėdainiuose vyko 2021 metų Lietuvos jaunių, jaunučių čempionatai.

Skaityti daugiau...
2021-05-17

Išleista nauja partizano knyga (2)

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras išleido antrą (pataisytą) partizano, Vyčio kryžiaus ordino kavalieriaus, Laisvės premijos laureato Jono Kadžionio-Bėdos knygos „Per skausmo pelkes" laidą. Pirmoji laida buvo išleista pernai, ji išpirkta per 3 mėnesius.

Skaityti daugiau...

Pokategorės