2021-07-27

Savivaldybės užsienio partneriai už sveikinimą net nepadėkojo... (1)

Visiškai nutrūko Anykščių rajono savivaldybės bendradarbiavimas su Baltarusijos miestais.

Skaityti daugiau...
2021-07-27

D. Liutikas: Aukštaitijos siaurukas gali tapti žinomas visoje Europoje (1)

Aukštaitijos siaurojo geležinkelio vadovu paskirtas Darius Liutikas teigia sieksiantis, kad šis istorinis geležinkelis taptų žinomas ne vien Lietuvos, bet ir kitų Europos šalių turistams.

Skaityti daugiau...
2021-07-27

Renkamos norinčiųjų skiepytis grupės (3)

Anykščių rajono vicemeras, Ekstremalių situacijų valdymo komisijos Operacijų vadovas Dainius Žiogelis "Anykštai" sakė, jog rajono valdžia stengiasi skiepus padaryti dar prieinamesniais. "Ir seniūnijos, ir kaimų ambulatorijos, ir įmonės sudarinėja norinčių skiepytis sąrašus. Jeigu konkrečioje vietoje susidarys žmonių skaičius, kurių skiepijimui bus sunaudotas visas flakonas (priklausomai nuo vakcinos - 6 arba 10), medikai atvažiuos ir paskiepys", - "Anykštai" sakė D.Žiogelis.

Skaityti daugiau...
2021-07-27

Lietuvos socialdemokratų partijos frakcijos pranešimas: „Dar viena neviešinama reforma – žmonės viską iškęs?“ (3)

Seimo Sveikatos reikalų komiteto (SRK) nariai sako turėję „išsireikalauti“, kad Sveikatos apsaugos ministerija pagaliau pristatytų gandais apaugusį sveikatos priežiūros įstaigų tinklo reformos projektą.

Skaityti daugiau...
2021-07-27

Anykščiuose savaitgalį praūžė kartingo varžybos

Šeštadienį Anykščių kartodrome įvyko „Rotax Nordic Challenge 2021“ antrojo ir „Rotax Max Lithuania Challenge powered by Spark Energy“ ketvirtojo etapų kartingo varžybos. Į varžybas užsiregistravo net 122 dalyvai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Sakartvelo.

Skaityti daugiau...
2021-07-27

Tarpdančių valymo priemonės: kodėl geriau rinktis irigatorių?

Kerinti šypsena puošia kiekvieną žmogų, tačiau norint ją išlaikyti reikia įdėti nemažai pastangų. Reguliarūs apsilankymai pas odontologą, dantų valymas šepetėliu bei sveika mityba - pagrindiniai metodai, kuriais puoselėjame savo burnos higieną. Visgi, to neužtenka, į kasdienę rutiną turime įtraukti tarpdančius valančias priemones. Iškyla klausimas, ar geriau rinktis siūlą, ar irigatorių?

Skaityti daugiau...
2021-07-27

Kaip senus sidabrinius papuošalus prikelti antram gyvenimui?

Prisipažinkite, turbūt tikrai retai išsitraukiate savo papuošalų dėžutę ir išvalote visą jos turinį. Taip jau atsitinka, kad net nepagalvojame apie senus sidabrinius papuošalus, ypač, jei labai mėgstame ilgą laiką vaikščioti su vienais, labai mylimais, aksesuarais. Iš tiesų, visi papuošalai turi būti prižiūrimi tam, kad išsaugotume jų vertę ir grožį. Tai kaipgi senus sidabrinius papuošalus prikelti antram gyvenimui?

Skaityti daugiau...
2021-07-27

Po kilusio konflikto atsidūrė areštinėje (1)

Liepos 26 dieną apie 23.00 val.Svėdasų seniūnijoje vyras (g. 1972 m.) smurtavo prieš moterį (g. 1979 m.). Vyras sulaikytas ir patalpintas į ilgalaikio sulaikymo patalpas.

Skaityti daugiau...
2021-07-27

Apie miesto šventę ir nuotolinį darbą (17)

Aš koronos nebijau, nes pats esu labai baisus. Tegul ji manęs bijo! Ir už mane ženkliai dailesni sutvėrimai, suplūdę į Anykščių miesto šventę, koronos nesibaido - glėbesčiuojasi, bučiuojasi, geria nealkoholinį alų iš vieno bokalo.

Perdėtas atsargumas, artimas paranojai, man nėra priimtinas. Tačiau niekad sąmoningai nerizikuoju - terasoje nekuriu laužo, Biržinkos keliu nevažiuoju 160, virbalais nesikrapštau ausų ir t.t.

Į koronavirusą žiūriu kaip sovietinės Lietuvos kaimo komunistas į Dievą. Tam komunistui buvo aišku, kad Dievo nėra, bet poterius mintyse sukalbėdavo. Ai, blogiau nebus...

Skaityti daugiau...
2021-07-27

Žurnalas "Aukštaitiškas formatas" - pigiau!

Žurnalą "Aukštaitiškas formatas" šią vasarą įsigykite už mažesnę kainą!

Skaityti daugiau...

Pokategorės