2021-05-12

Džiaugiuosi - Dalinuosi „Darbas - mūsų malda žemei“

„Anykštos“ feisbuko paskyroje kvietėme dalytis nuotraukomis, kuriose šypsosi pirmieji šio pavasario žiedai, pabudusia gamta džiaugiasi paukščiai ir laukiniai žvėrys. Sulaukėme net 110 pasidalytų skaitytojų nuotraukų. 

Skaityti daugiau...
2021-05-11

G. Titenis: apie trofėjų spintą ir gražiausias Anykščių vietas

Nenumaldomai artėjant Tokijo vasaros olimpinėms žaidynėms Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) kviečia iš arčiau susipažinti su jose dalyvausiančiais LTeam sportininkais.

Skaityti daugiau...
2021-05-11

Galimybių pasas – specialiame interneto puslapyje (3)

Galimybių pasą bus galima gauti specialiai sukurtame interneto puslapyje – jau baigiami techniniai jo kūrimo darbai, pranešė Ekonomikos ir inovacijų ministerija.

Skaityti daugiau...
2021-05-11

Seimo narys susirūpinęs - gimnazijos gali nelikti net Anykščių mieste (8)

Seimo narys, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovas Tomas Tomilinas susirūpino numatytomis  pertvarkomis švietimo sistemoje.

Skaityti daugiau...
2021-05-11

Meras atostogaus

Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius šią savaitę išeina atostogų, skelbia savivaldybė.

Skaityti daugiau...
2021-05-11

Dėl grėsmių demokratijai ir žmogaus teisėms

Krikščionių sąjunga su neslepiamu nerimu konstatuoja, kad šalyje kyla grėsmė žmogaus teisėms (žodžio laivei, laisvei reikšti savo įsitikinimus, laisvai išpažinti tikėjimą, pagal savo įsitikinimus auklėti vaikus) bei visai konstitucinei šalies santvarkai.

Skaityti daugiau...
2021-05-11

Savivaldybė sulaukė UNESCO „akibrokšto“ (8)

Gegužės 6 dieną, ketvirtadienį, surengtame Anykščių rajono savivaldybės Kultūros tarybos posėdyje buvo pranešta, kad šiemet Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos sekretoriatas nerems Anykščių rajono savivaldybės siekio tapti pasaulinio literatūros miestų tinklo nare.
Šio tinklo narystės Anykščių rajono savivaldybė po ketverių metų pertraukos bandė siekti jau antrąjį kartą.

Skaityti daugiau...
2021-05-11

„Vli Timber“ investuoja 2,5 mln. Eur ir kuria dar 20 naujų darbo vietų

Anykščių rajone veikiančiai įmonei reikia ir inžinierių, ir darbininkų 

Pernai sukūrusi 30 naujų darbo vietų, Anykščių rajone veikianti gamykla „VLI Timber“ plėstis planuoja ir šiemet. Į robotus, naujas gamybos linijas ir kitą įrangą per dvejus metus iš viso bus investuota 2,5 mln. Eur. Tolesnei plėtrai įmonė ieško pramonės inžinierių ir yra pasirengusi priimti dar 20 naujų darbuotojų.

Skaityti daugiau...

2021-05-11

Gamyklos teritorijoje užsidegė elektros skydinė

Šiandien 10.37 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Viešintų seniūnijos Nemeirių kaime gamyklos teritorijoje užsidegė elektros skydinė.

Skaityti daugiau...
2021-05-11

Rastas miręs vyras

Gegužės 10 dieną  apie 19.00 val. Troškūnų seniūnijos Smėlynės kaime rastas vyro (g. 1955 m.) kūnas be akivaizdžių matomų smurto žymių.

Skaityti daugiau...

Pokategorės