A.Vienuolio gimnazijos abiturientai kepė duoną Niūronyse.
Penktadienio rytą pypsinčių spalvingai papuoštų automobilių kolonos priminė, kad rajono abiturientai švenčia Paskutinio skambučio šventę. Šiemet visą vidurinio ugdymo programą Lietuvoje baigia per 50 tūkstančių dvyliktokų,o Anykščių rajono mokyklų duris užvers 414 abiturientų (pernai 434).

 

Penktadienio rytą pypsinčių spalvingai papuoštų automobilių kolonos priminė, kad  rajono abiturientai švenčia Paskutinio skambučio šventę. Šiemet visą vidurinio ugdymo programą Lietuvoje baigia per  50 tūkstančių dvyliktokų,o Anykščių rajono mokyklų duris užvers 414 abiturientų (pernai 434).

 Tradiciškai abiturientai šią dieną anksti kelia savo auklėtojus, puošia mokytojų automobilius varžosi išmone. Kai kurie miestelėnai pyko, kad uolūs abiturientai taip ruošėsi šventei, kad jau nuo antros valandos nakties nedavė miegoti.

Tačiau  ne visas šiuolaikinis jaunimas yra technikos vergai – kavarskiečiai nusprendė, kad originaliausia transporto priemonė – arklio traukiamas vežimas.  ”Mokiniai kėlė mokytojus, sveikino su nauju rytu, o klasių auklėtojas į mokyklą atvežė arklio traukiamu papuoštu vežimu kaip kokias karalienes”, -moksleivių sumanymu džiaugėsi Kavarsko vidurinės mokyklos direktorė Genė Leitienė.  

Plačiau - "Anykštoje"

Linas Bitvinskas
linas.b@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.