Deltuvos šiaurinėje apygardoje išrinktas Seimo narys Tomas Tomilinas praėjusį savaitgalį viešėjo Armenijoje, kur kaip tarptautinės delegacijos atstovas stebėjo pirmalaikius parlamento rinkimus.

Grįžęs iš Armenijos parlamentaras "Anykštai" sakė: "Rinkimai buvo sunkūs, daug susipriešinimo, stebėtojai fiksavo neapykantos kalbos apraiškas, bet gerai organizuoti, techniškai net pažangesni nei Lietuvoje - kameros visose apylinkėse, biometriniai duomenys tikrinami visų rinkėjų."

 Armėnijos premjero Nikolo Pašiniano partija pirmalaikiuose parlamento rinkimuose, sušauktuose siekiant išspręsti politinę krizę po karo su Azerbaidžanu, gavo 53,92% balsų, rodo pirmadienį paskelbti oficialūs rezultatai.

N. Pašiniano varžovo, buvusio prezidento Roberto Kočariano rinkimų blokas „Armėnija“ gavo 21,04% balsų ir liko antroje vietoje, rodo rezultatai, gauti suskaičiavus balsus visose rinkimų apylinkėse.

"Armėnija yra skurdi,bet nestovinti vietoje. su beveik tokiu pat gyventojų skaičiumi jų šalies BVP yra lygus mūsų valstybės biudžetui,tai reiškia,kad esam tris kartus turtingesni. Bet armėnai dirba ir stengiasi, Jerevanas tikras Europos miestas,su visais gražių kavinių,puikių ir labai geros kainos viešbučių atributais. Rojus keliautojams. Šimtai senovinių vienuolynų, statytų dar kai dauguma Europos gyventojų buvo pagonys, kur galima laisvai fotografuoti. nuostabi gamta, klasikinis vaizdas, kai avių bandos ganamos per kelius juodai apsirengusio senolio. Kur nepažiūrėsi - verslo niša, jei tik neatsinaujins karas ir bus tęsiamas dabartinio premjero kursas į vakarus,demokratiją ir korupcijos įveikimą. Ypatingą įspūdį paliko Lietuvos ambasadorė Armėnijoje, tokie valstybės tarnautojai iš tiesų kelia mūsų šalies autoritetą. Lietuva yra aktyvi ir profesionali Armėnijoje, mūsų įmonės stato ten saulės baterijų parkus, mūsų diplomatai padeda laikytis vakarietiškos krypties reformuose,mūsų gydytojai ir kariškiai labai padėjo pandemijos valdyme." - apie Armeniją kalbėjo T.Tomilinas.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anykšta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • seimo trintukui

  Nuoroda

  o kas neleidzia organizuoti tokius rinkimus Lietuvoje????????atsakymas butu paprastas-nes reikia rupintis pasaku lygos reikalais-ir paciam susitapatinti su pasaku personazu.....pfu.....

  Prieš mėnesį
 • Kaimo politologas

  Nuoroda

  Pasirinkdami tokios orentacijos seimo nari dauguma Anykščiu ir rajono gyventju pasirode esanys pedalai- ankčšiau truputi abejojau, bet faktas akivaizdus

  Prieš mėnesį
 • CB

  Nuoroda

  Armenija yra visiškas graudus ubagynas. Visi kurie renkasi draugystę su Rusiją turi žinoti, kad bus skurdžiai, ūbagai kaip armėnai. Laikas kesti draugus, nes kaip sako patarlė, rusai niekada neatleidżia draugystės su jais.

  Prieš mėnesį
 • Įdomu

  Nuoroda

  Kas jį ten siuntė, Lietuva ar Putinas?

  Prieš mėnesį
 • o kada išgirsime apie kraustymąsi gyventi Anykščiuose ?

  Prieš mėnesį
 • kas čia nusišnekėjo su BPV

  Nuoroda

  Armėnijoje BVP gyventojui apie 9000, Lietuvoje apie 23000.
  Beje, tegu Tomilinas Armėnijoje paaiškina, kad yra už homoseksualų santuokas ar partnerystes - akmenimis būtų užmėtytas.

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  Nuoroda

  Džiaugiuosi, kad laimėjo buvęs premjeras. Visados laimi tie, kurie laiku atsistatydina. Jei Paksas nebūtų buvęs durnius, tai būti atsistatydinęs ir valdęs 2 kadencijas iš eilės.

  Prieš mėnesį
 • Juozai

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Jei Paksas nebūtų durnius, nebūtų taip elgesis.

  Prieš mėnesį