Praėjusį savaitgalį, birželio 19-20 dienomis, Mickūnų (Debeikių seniūnija) trasoje vyko Lietuvos motokroso čempionato II etapo varžybos. Jose startavo rekordinis dalyvių skaičius - net 256 sportininkai.

 

Tiesa, žiūrovų antplūdžio nesulaukta. Trasos šeimininkas, Anykščių rajono tarybos narys, verslininkas Lukas Pakeltis „Anykštai“ sakė, kad žiūrovų buvo tikrai mažiau nei pernai vykusiose analogiškose varžybose, tačiau priežastis aiški - savaitgalį plieskė varginantis karštis. Kaitra kankino ir specialiais kombinezonais vilkinčius sportininkus, ir varžybų teisėjus.
L.Pakeltis dėstė, jog oro sąlygos ir buvo esminis varžybų nesklandumas - už organizaciją ir trasos paruošimą jis sulaukęs tik pagyrų iš Lietuvos motociklų sporto federacijos.
Po šių varžybų L.Pakelčiui patikėta surengti ir Lietuvos motokroso taurės III etapo varžybas. Jos turėtų vykti rugpjūčio 21-ąją.
Mickūnuose startavo ir sportininkai iš Latvijos bei Estijos. Svečių iš kaimyninių valstybių tikėtasi sulaukti dar daugiau, tačiau tą patį savaitgalį buvo surengtos ir Estijos motokroso varžybos.
Mickūnuose startavo ir keli anykštėnai. Ugnius Liulys 125 kub.cm. motociklų klasėje užėmė antrąją vietą. U.Liulys pralaimėjo tik svečiui iš Latvijos. Anykštėnas šiemet atstovauja motokroso klubui „Žemaitija“.
Elitinių sportininkų MX 2 klasės varybose anykštėnas Laurynas Repečka, atstovaujantis MBB „Motocross Team“ komandai, užėmė septintąją vietą.
Motociklų su priekabomis veteranų varžybose antrąją vietą užėmė anykštėno Dariaus Sobockio ir Evaldo Valmos ekipažas. Jie varžybose dalyvavo individuliai.
Komandinėje įskaitoje Lietuvos motokroso čempionato II etapo varžybų nugalėtojais tapo UtenaRasingSchool.lt komanda. 9 vietą komandinėje įskaitoje užėmė „Jasikonis MX Akademy“. Varžybose iš viso dalyvavo 26 komandos.
„Jasikonis MX Akademy“ komandos įkūrėjai - garsiausias Lietuvos motokroso meistras anykštėnas Arminas Jasikonis ir jo tėtis Rolandas. Dabar Jonavoje gyvenantis R.Jasikonis treniruoja motociklų sportu užsiimantį jaunimą. „Jasikonis MX Akademy“ sportininkai dažnai treniruojasi Mickūnų trasoje.

Vidmantas ŠMIGELSKAS

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Labai jau brangus

  Nuoroda

  Bilietai buva, kur tu peklan. Neinpirkau

  Prieš mėnesį
 • Nesupratau

  Nuoroda

  Tai Jasikonis važiavo Ar ne?

  Prieš mėnesį
 • Svedasu Jadze

  Nuoroda

  Kolchozo laikais, kai labai karšta būdavo tai pirmininkas nurodydavo pavaldiniam organuzuot dirbtinį laistymų purškiant vandenį iš traktarių cisternų. Sakau a, jak būtų ponas Pakeltis biškį primakėjis rajoną priešgaisrines tarnybas viršininkui, tai tas būtų galigi prisdėjis su ugnegesių komandomis pre varžybų dalyvių vėsinimo. Būtų kaip pratybas mūsų gaisrininkam, kai vandenio pistalėtus nulaikyt ir teisingai čiurkšlį nukreip lik perkaitusiųjų, kad anys neužsidegtų. Upe tai ti čia pat ir ugniagesių komandos ir Debeikių ir Svedasų netoli. Ale tik gal tokiam monui reikia gaut visą rjoną valdžias pritarimų, a čia jau prasidėtų politinės koalicijos įtakos dalinimasis. Saka kad gaisrininkų valdžia ne pre liberalų. Kažną kaip rudenį bus?

  Prieš mėnesį
 • Nuoroda

  Baltarusijos daug perbėgo, lietuviams labai tinkanti rašė ypač merginoms labai traukia nes su ilgais sliekais

  Prieš mėnesį
 • Cekava Zosė

  Nuoroda

  iš nuotraukų matyt dalyvavo ir raudonodžių rasės atstovai. Įdoų iš kokios valstbės?

  Prieš mėnesį