2021-06-22

Keičia kioskus

Regis kioskų biznis A.Baranausko aikštėje nepasiteisino, nuolat veikia tik "Arbatos magijos" prekybos taškas. O šiandien A.Baranausko aikštėje dirbo sunkiasvorė technika, panašu,kad nameliai iš aikštės išgabenami.

 

Tačiau, pasak Anykščių rajono vyriausiosios architektės Daivos Gasiūnienės, išvežamas tik "Roko virtuvės"  namelis. Jį verslininkai persigabena į Taujėnus. Vietoje šio kiosko bus atvežtas kitas - naujame namelyje savo darbais prekiaus Rokiškio menininkai.  Iki šio laiko abi "Roko virtuvės" kavinės Anykščiuose neveikė, tiesa, viliamasi, kad jų darbas buvo sustabdytas tik laikinai. 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • anykštėnė

  Nuoroda

  Kas per kai kurių piktų anykštėnų mada, kas bebūtų daroma, viskas blogai, viską jie supranta geriau už architektus, menininkus, verslininkus ir visus specialistus kartu sudėjus. Bet dauguma žmonių galvoja, kad viskas čia gerai su tais Anykščiais, kad meras ir jo jauna komanda, vicemeras dirba puikiai, vyksta statybos, žydi gėlės, ateina verslai. Viskas puiku, o kad kažkur žolė ar šaka nenupjauta, tai čia smulkmenos, pagaliau gal ir pjauti ne visur reikia.

  Prieš mėnesį
 • Patarimas

  atsakymas į: anykštėnė Nuoroda

  Reikia keisti mergas - joms akivaizdžiai per sunku.

  Prieš mėnesį
 • Aha, suprask,

  atsakymas į: Patarimas Nuoroda

  išleisti motynėstės darbo dirbti :)

  Prieš mėnesį
 • Ups

  atsakymas į: anykštėnė Nuoroda

  Kioskų negali išnuomoti, kokie verslai. Laukiami jie daug metų. Tai kiek jų yra. Toks gyvenimas. Bet, kai priperka pirkinių už tūkstančius ir visi genda ir netinka, tai gal kazkam ir verslas yra. Ir kartojasi dsug metų tas vadinsmasis verslas. Jaunimas yea geras, tik senimas jį žlugdo.

  Prieš mėnesį
 • Knisliukas

  Nuoroda

  Grynas kaimas su tais nameliais....;)

  Prieš mėnesį
 • studentei

  Nuoroda

  ne tiesą parašei. Centras dar kažkiek papuoštas,bet toliau baisu.žolė didžiūlė,medžiai neapgenėti (aišku KĮKas neturi galimybių) nes gėlėms išleidžiama .Man buvo gražu ,kai saviškiai puošė.Anykščiai mėgsta pilką spalvą. Turim parką,bet jame nėra netgi atsigerti ir ledų. Nueiname,bet nesinori pasėdėti ilgiau ir žiūrėti į dumbliną vandenį. Gerai,kad žurnalistai šiek tiek atskleidžia negeroves.

  Prieš mėnesį
 • Albertas

  Nuoroda

  Anykščiams reikia tikro šeimininko, kuris bent kiek rūpintųsi miestelio įvaizdžiu, nes kuo toliau, tuo labiau Anykščiai šiūra, tampa blankių gėlių ir būdelių bažnytkaimiu. Dar niekada Anykščiai taip nykiai neatrodė.

  Prieš mėnesį
 • Požiūris

  atsakymas į: Albertas Nuoroda

  Piktam žmogui Anykščiai šiūra, normalaus proto - gražėja. Vien Tilto gatvė kaip atrodys po rekonstrukcijos! Respektas merui ir jo komandai.

  Prieš mėnesį
 • Jo

  atsakymas į: Požiūris Nuoroda

  Tilto gatvė makalyne tikra. Atstatymas senųjų pastatų liuks, o kiti monumentiniai pastatai užmuša savo buvimu... Miksas nedaro jaukumo, nebent biznis... Pigu, greitai.... Klasika yra klasika... Sudarkyti Anykščiai.

  Prieš mėnesį
 • Na

  atsakymas į: Albertas Nuoroda

  Gėlės čia normaliai. Tik budeliu biznelis buvo iš karto pasmerktas. Juk nuoma kokia idomu, kad tų budeliu kratomasi. Nebus smetoniskos aikštės, nereikia svaigti. Lengvumo aikstei reikia, o ne makaluzes. Kad beskoniai dalykai nekliutu. Ir nejuokintu svečių.

  Prieš mėnesį
 • Tikrai nesutinku

  atsakymas į: Albertas Nuoroda

  Dėl gėlių, dar niekada Anykščiai neturėjo tokių skoningų gėlynų, kaip paskutinius du metus. Čia jau aukštasis floristikos pilotažas, tikra vakarų Europa .
  Žinoma, jei kas vis dar prisimena sovietines raudonas palergonijas ar ridikėlius su gvazdikėliais, teks jų pasižiūrėti važiuoti į Kaliningradą, buvo galima jų sočiai pamatyti ir Baltarusijoje, bet dabar ilgam ten nenuvyksite.

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnas

  atsakymas į: Tikrai nesutinku Nuoroda

  Už pinigus gali gauti bet kokį "pilotažą". Ar negeriau būtų kukliau, bet anykštėnų idėjomis ir rankomis?

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  Nuoroda

  Mano nuomone taip " įpučiama" gyvybė miesto centre. Jeigu mūsų rajoną valdantys politikai nepritraukia investytorių, kurie prikeltų centre stovinčius vaiduoklius, tai nors kioskų statyba sukuria kažkokius pasikeitimus- kuriamos darbo vietos, už kurias verslininkai iš valstybės ima dotacijas, savivaldybės administracijos vadovai ir meras turi ką įrašyti į veiklos ataskaitą, rajono tarybos nariai turi dėl ko susirinkę į posėdžius galvas pasukti ir rankas pakiloti. Apie viską pagalvota. Anykščiai - čia visi savi ir čia gera!

  Prieš mėnesį
 • H

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Kiekvienas mato savaip. Elegancija miestelio kur... Pigūs sprendimai... Be abeja, sudalyvauja čia pinigai...

  Prieš mėnesį
 • Mergaitė dailia krūtine

  atsakymas į: H Nuoroda

  Labai Jūs gražiai apie eleganciją parašėte, tik kad pirmieji rajono žmonės asmeninės ekegancijos stokoja, tai ko tikėtis dėl miestelio viešų vietų.

  Prieš mėnesį
 • Aha

  Nuoroda

  Tie kioskeliai labai užgriozdina aikštę. Gal jie kitur labiau tiktu.

  Prieš mėnesį
 • Nu jo

  Nuoroda

  Rajono valdžiai nerūpi Jūsų nuomonė. Jai svarbi vyr. architektės nuomonė, kuri neginčijama,nors ir durna.

  Prieš mėnesį
 • Studentė

  atsakymas į: Nu jo Nuoroda

  Natūralu, kad meras pasitiki specialistų, o ne kažkokių nukvakusių, piktų sovietinio mąstymo žmonių nuomone. Kas ir būtų, jeigu miesto tvarkyba būtų pagal juozų, marijonų ir kitų miesto keistuolių užgaidas.

  Prieš mėnesį
 • T

  atsakymas į: Studentė Nuoroda

  Užgaidų niekas netenkino ir netenkins. Yra nuomonė. O apie nukvakima tamysta nereikėtų čia taip..

  Prieš mėnesį
 • Mokslų daktaras

  atsakymas į: Studentė Nuoroda

  Ne studentė esi, o savivaldybės valdininkė. Galiu ir konkrečiau įvardint... Ar ne laikas bausti darbo laiku rašančius influencerius, kurie gadina įstaigos įvaizdį ir kiršina žmones

  Prieš mėnesį
 • Ten

  Nuoroda

  Ne slidininkas o alkašas namo šliaužia

  Prieš mėnesį
 • Jo

  Nuoroda

  Kada slidininka į metalą priduoda ??visą centrą darko

  Prieš mėnesį
 • tremtinys

  atsakymas į: Jo Nuoroda

  Išgraušk kėgėbiste! Praėjo istrebitelių laikai.

  Prieš mėnesį
 • G

  atsakymas į: tremtinys Nuoroda

  Paminklas ne toks turejo būti. Faktas. Kad turejo buti irgi faktas.

  Prieš mėnesį
 • Volas

  atsakymas į: tremtinys Nuoroda

  Atėjo tremtinių ir miškinių laikai.

  Prieš mėnesį
 • Untanas

  Nuoroda

  Kadangi tie kioskeliai neveikia ir tik vietą užima, tai galima jie panauoti kaip tualetus. Viešasis tualetas tolokai, sunku pereiti per judrią gatvę, o čia būtų vietoje. Nauda būt akivaizdi.

  Prieš mėnesį
 • d

  atsakymas į: Untanas Nuoroda

  Bolševiko kalba. Apšii... viską ir pasidžiaugti gyvenimu iki kaklo mėšle. Tokius į komunistų partiją priimdavo be 2 rekomendacijų.

  Prieš mėnesį
 • anykštėnė

  Nuoroda

  Miesto sodas be namelių daug gražesnis.Vien jų spalva labai niūri. Mažai iš jų naudos. Jeigu prekiautų ūkininkai su savo produkcija, tai būtų nauda.......uogos, daržovės, pieno produktai....

  Prieš mėnesį
 • jo

  atsakymas į: anykštėnė Nuoroda

  tikrai gera mintis. o parkelyje jiems ne vieta ir buvo produkcija nelabai kam reikalinga. taipat kioskeliai ir prieš muzieju- kažkoks nesusipratimas. manau pirma reikitu ne kioskelius keisti, bet geriausiai būtų pakeisti vyr. architektę.

  Prieš mėnesį
 • Rimantas

  atsakymas į: anykštėnė Nuoroda

  jeigu juos pastatyu prie vyno gamyklos sienos ir prekiautu ar tai darzoven, ar pienu ir suriais , obuoliais , uogom, grybais tai butu akivaizdi nauda ir miesto sodo vaizdo negadintu.

  Prieš mėnesį
 • Tikrai taip

  atsakymas į: Rimantas Nuoroda

  Jei kas pamena, kažkada buvo mini turgelis prie vyninės.

  Prieš mėnesį
 • Nusivylusi

  Nuoroda

  O jau galvojau, kad tų būdelių miesto aikštėje neliks...

  Prieš mėnesį
 • Rubikių Banys

  Nuoroda

  Kam iš viso buvo reikalingi tie griozdai miesto sode? Bezdalas daugiau nieko iš jų naudos. Kažkam prisireikė ir pastatė, nors jie ir neveikė. Visiškai išvežti reikia, nereikalingi tie visokie arbatos nameliai, tinginio pančiai ir kitokoie kioskai.

  Prieš mėnesį
 • Ll

  Nuoroda

  Tai kioskeliai dar kitur statomi. Na kas cia vyksta. Budeliniai Anykščiai. Sudarkytas miestelis. Graudu. Vistienos pakelio gaidys pats didziauias siaubas. Vidury miesto 5 metų vaiko piešinys. Ir kas toliau laukia...

  Prieš mėnesį
 • Cekavai Zosei

  Nuoroda

  Pagal šį komentarą viskas turi pasidaryti savaime. Kioskai atvažiuoti ir pasistatyti patys, funkcine paskirtimi pasirūpinti patys. Bendrai tai idėja.

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnas

  atsakymas į: Cekavai Zosei Nuoroda

  Tikrai nesolidžiai atrodo, kai rajono vyr.architektas užsiima Komunalinio ūkio, valdančio turgaus veiklą bei savivaldybės administracijos bendrojo ūkio skyriaus funkcijomis.
  Nejaugi toks noras užvaldyti centrinę miesto dalį su savo kioskų projektais taip svarbus, kad nebėra svarbiasnių architektūros skyriaus padalinio uždavinių? Matomai trūksta čia adminiztracijos direktorės patirties ir abicingų tikslų siekio miestui, tai ir vyksta smėlio dėžių ir kioskelių ar vaikų žaidimo būdelių stumdymas, kažkam tenkinant savo užgaidas, bet ne rimti darbai. Kodėl Panevėžys nesileido tokiems žaidimams?

  Prieš mėnesį
 • Cekava Zosė

  Nuoroda

  Dilema, kurios nepavyksta išspręsti be žurnalisto ar savivaldybės afministracijos pagalbos. Tai kokias iš patviryintų veiklos funkcijų vykdo savivaldybės vyr.architektė besrūpindama prekybinių kioskelių vietų nuoma ir tų kioskelių funkcine paskirtimi Anykščiuose?

  Prieš mėnesį
 • 6,12

  Nuoroda

  centre bomzynas liks ir toliau, o gaila

  Prieš mėnesį
 • 123

  Nuoroda

  Anykščių valdžia, labai dažnai ,pirma padaro, tada pagalvoja.Taigi vėl už milijoną projektinių lėšų ruošiasi trobelas statyti,nori stebinti pasaulį,bet vis nesiseka

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Tokiems kaip Roko virtuve visas lengvatas atimti. Vietas tik rezervaves laiko, o dirti nesiruošia. Dabar Palanga ponaičiui svarbiau. Jeigu neatlieka veiklos, nutraukti sutartis ir per naujo skelbti konkursus patalpoms išnuomoti.

  Prieš mėnesį