Šeštadienį Anykščiuose vyko sunkiosios atletikos varžybos „Sporto centro taurė 2021“. Mūsų miesto atstovai varžėsi su pajėgiais sportininkais iš Telšių, Degaičių, Panevėžio ir Vilniaus.

Anykštėnai sunkiaatlečiai pasirodė šauniai – šeši čempionų vardai tarp dešimties svorio kategorijų dalyvių. Ant aukščiausio pakylos laiptelio lipo: Eitautas Mačiulis sv. kt. 55 kg (išrovė 64 kg, išstūmė 70 kg), Tomas Miškeliūnas sv.kt. 61 kg (82-100), Edvinas Baklanovas sv. kt. 73 kg (95-120), Gustas Pumputis sv. kt. 96 kg (65-85), Benjaminas Orlovas sv. kt. 102 kg (105-120), Matas Puodžiūnas sv. kt. 109 kg (115-136).

Antrąsias vietas užėmė: Lukas Vilutis sv. kt. 61 kg (45-60), Povilas Juodviršis sv. kt. 89 kg (70-85), Modestas Plekavičius sv.kt. +109 kg. (70-90).

Bronzos medaliai atiteko Faustui Anglickui sv.kt 89 kg (54-65 kg) ir Povilui Kalasauskui sv.kt. +109 kg (55-76).

Moterų grupėje čempione tapo Gintarė Bražaitė sv. kt. +70 kg (90-115). Ji tapo nugalėtoja ir pagal Sinklerio taškus, trečią vietą pagal šį rodiklį vyrų tarpe užėmė Edvinas Baklanovas.

Anykščių komanda tapo čempione, antra liko Vilniaus, trečia – Degaičių komanda.

Tai taip pat buvo ir Lietuvos suaugusių regiono varžybos. Po kelių dienų bus aišku, kas iš Anykščių sportininkų keliaus į Lietuvos sunkiosios atletikos čempionatą Telšiuose.

Anykščių kūno kultūros ir sporto centro informacija

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
  • nuotraukoje ar tik ne Povilas Juodvirsis ?

Prieš mėnesį
  • dizinihdizle

Nuoroda

A Divorced Mom With 4 Kids Lost Her Job In Pandemic, But Was Able To Stay On Top By Banking Continuously 15,000 Dollars Per Week With An Online Work She Found Over The Internet .TRUMP TO WIN AND GIFT FF TO THE JOBS Before Elections But Unfortunately Election Fraud. It's easy, just follow the instructions on the home page, read it carefully from start to finish Check The Details… ..