VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija (toliau – Kelių direkcija) informuoja, kad dėl itin aukštos orų temperatūros deformavosi betono plokštės kai kuriuose valstybinės reikšmės magistralinio kelio A14 Vilnius–Utena ruožuose. Itin atidūs vairuotojai turėtų būti važiuodami minimu keliu 68 km Molėtų rajone ir 88 km Utenos rajone: čia jau vyksta kelio taisymo darbai. Vairuotojų prašoma atkreipti dėmesį, kad betono plokščių pakilimų kelyje A14 Vilnius–Utena gali atsirasti ir kitose vietose esant aukštai oro temperatūrai.

 Dėl kelio deformacijos kai kuriuose kelio Vilnius–Utena ruožuose galimas greičio ribojimas vykdant kelio tvarkymo darbus: pajudėjusios betono plokštės yra išimamos, o jų vietoje liejami keli asfalto sluoksniai.

Kelių direkcija atsiprašo vairuotojų dėl galimų eismo trikdžių ir prašo jų kelyje A14 Vilnius–Utena vairuoti itin atidžiai.

Daugiau informacijos apie galimus pokyčius kelyje A14 Vilnius–Utena vairuotojai gali sužinoti svetainėje eismoinfo.lt.

Pranešimas spaudai

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Kolonija

  Nuoroda

  30 metų amerikono laisvės keliai lavonai ??

  Prieš mėnesį
 • Elsie Kearney

  Nuoroda

  A Divorced Mom With 4 Kids Lost Her Job in Pandemic, But Was Able To Stay On Top By Banking Continuously 15000 Dollars Per Week With An Online Work She Found Over The Internet .TRUMP TO WIN AND GIFT FF TO THE JOBS Before Elections But Unfortunately Election Fraud. It’s easy, just follow instructions on home page, read it carefully from start to finish Check The Details…..
  http://bucks2.com/

  Prieš mėnesį
 • Vairuotojas

  Nuoroda

  Reikia ne informacinius pranešimus platint, o tą betonkelį kuo greičiau remontuoti. Jis deformuojasi per karščius gal jau dešimt ar dvidešimt metų, o mūsų politikieriai tik svaičioja apie to kelio remontą ir po kelis metrus suremontuoja. Reikia Susisiekimo ministrą ir jo valdininkus atkelt gyvent į Uteną, tai tuoj pat asfalto atsirastų ir pinigų remontams. Nesvarbu mūsų keliai, svarbu, kad Lietuva jau galvoja apie kosmoso užkariavimą.

  Prieš mėnesį
 • Atsakymas Jadzei

  Nuoroda

  Ponia Jadze, nerašinėk nesąmonių ir seniūno nekaltink dėl to prasto kelio atkarpoje Svėdasai-Žalioji. Ne seniūnas kaltas. Jeigu Susisiekimo ministerija ir respublikinė Kelių direkcija neskiria pinigų to kelio remontui., tai jis ir bus toks duobėtas ir toliau važinėsime kaip per arimą. Tokia kelio būklė buvo ir prie ano seniūno, ale visi tylėjo ir Jadzė sėdėjai rūrą suraukus, tylėjai. Sėdėk ir toliau, palik ramybėj kompiuterį.

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  atsakymas į: Atsakymas Jadzei Nuoroda

  Mano nuomone valstybės tarnautojas, atstovaujantis vietos valdžios instituciją pirmiausia turi reaguoti į rajono žmonių, gyvenančių toje teritorijoje, kurios valdymas priskirtas seniūnui poreikų ir interesų sprendimą tiek savo kompetencijos ribose, tiek perduodant sprestinus klausimus pagal viešo administravimo principą kitoms valstybės tarnyboms, kurios tiesiogai atsako ar tai už saugų eismą ir susisiekimo kelių būklę, ar už sveikatos priežiūrą teikiančių įstaigų paslaugas gyventojams, ar civilinę saugą ir kt.
  Negražu žmones stumdyti ir slėptis po kitų, buvusių tarnautojų šešėliu, bandant uždengti savo nepadarytus darbus.
  Reikia konstatuoti, kad Valstybė pinigų turi, tik nevisi valstybės rarnautojai nori dirbti, kad tuos pinigus tinkamai, žmonių gerovei panaudotų. Mano nuomone politikavimas ir darbo imitavimas gyventojams jau yra pabodę. Na , o viešas rūpestis kitų pasturgaliais tai jau visiška palauda bala iš Tamstos, komentare parekštos padėties.
  Gal tikrai pasinaudokite psihologų paslaugomis.

  Prieš mėnesį
 • Aha

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Šis Valstybės tarnautojas nesugebėjo padėti senoliui pasiskiepyti

  Prieš mėnesį
 • Jadze Svedasu

  Nuoroda

  E kol tokie protingi kelių direktoriai nieko nedaro ir nepraneša per laikraštį kad kelias na Svėdasų link Barono Vilos , pakeliui in Utenų akspaltas išsikilojys , kad ir na kelią ravan apvirst gali kitas šoperis ar susmėtys susdurt su kitu mašinu iš priekia atvažiuojančiu.
  Kol Svedasų seniūnas tik ape būsimus šaligatvius Svėdasys kaip ape šviesų komunizmo rytojų rašinėja Fb, a dėl saugaus važiavimą seniūnijos ribose esančiais keliais nieko nejudina? Gal biją sava pareigų atlikt dėl sava priklausymą partijos valdymo organuos?

  Prieš mėnesį