Birželio 17 dieną atlikėjai Jeronimas Milius ir Karina Krysko tuokėsi Svėdasų seniūnijoje.


"Anykštai" šaltiniai atskleidė, kad vestuvių ceremonija vyko Butėnų kaime veikiančioje sodyboje "Barono vila".
Tiesa, patys sodybos šeimininkai šia tema viešai nebuvo linkę kalbėti.Kaip jau skelbta anksčiau, atlikėjai ypač saugojo savo privatumą ir vestuvių ceremonijos vietą nuo pašalinių akių slėpė.

"Barono vila"buvo įkurta 1998 metais.2014 metais Lietuvos kaimo turizmo asociacija sodybą įvertino aukščiausiu - 5 gandrų - balu. Sodyboje ne tik teikiamos apgyvendinimo paslaugos, organizuojami vestuvių pokyliai, bet ir vykdomos įvairios edukacinės programos.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Buteniškiai

  Nuoroda

  Gal ir ženijos ta pora pas mus Barono viloj, ten daug kas ženijasi, ilsisi, nes sąlygos puikios, gamta nuostabi aplink. Tiktai ar reikia tiek dėmesio sutelkti? Net jei būtume žinoję, kad jie pas mus ženysis, būtume nėję pažiūrėti. Nelabai jau populiarūs dainininkai, būna ir geresnių. Po kelių mėnesių žurnalistui Robertui gali tekti rašyti apie jų skyrybas. Juk ir taip nebe pirmos santuokos. Artistams vedybos-skyrybos-vedybos-skyrybos yra kaip koks žaidimas.

  Prieš mėnesį
 • Jadze iš Svedasu

  Nuoroda

  Da noriu patykslint, kad Jonines bus švenčiamas ne tik Svedasu kulturkej, bet ir Daujočes, Butenas, Vaitkunas ir Kunigiškes. Nerajks ir jakias Barona vilas kur ženyjas Milius ir Kryska-Skumbiniene. Žemijas tai ženijas, ale kaip skirsis ar užteks Anykįčių zagsa ar rajks vėl ton pačion vilan Butėnas atvažiuot? Man senai bobai rodas kad labai daug demesia rodama šitom veselijom.Neugi rajony nėr važnesnių prablemų?

  Prieš mėnesį
 • Banguotas ežeras šiaušės aušroj

  atsakymas į: Jadze iš Svedasu Nuoroda

  Dar kartą išsidavei, kad nieko bendro su Svėdasų kraštu neturi. Kožnas svėdasiškis žino, kad dviejose nurodytose vietovėse jokio šventimo nebus.

  Prieš mėnesį
 • Branius

  atsakymas į: Jadze iš Svedasu Nuoroda

  Egi Jadzyt, turėtum suspast ir prismint sava žydėjima metus. Medus teką - bitės skraido, tranai jaunų motinėlių iešką tai ir zvimbia aplinkui....

  Prieš mėnesį
 • Kaimynė

  atsakymas į: Branius Nuoroda

  Jadzė jokių tranų neieško, ji su Nijole seksą daro.

  Prieš mėnesį
 • Vanda

  Nuoroda

  jetau jetau , uz keliu metu ziurek jau bus parasyta kad issiskyre .

  Prieš mėnesį
 • Vardas

  Nuoroda

  Nu ir kam įdomi ši informacija ? Pačiam autoriui ? Tikrai nėr svarbesnio fakto ? Kad ir seime išsidirbinėjimas prieš tautą .

  Prieš mėnesį
 • Robkė

  atsakymas į: Vardas Nuoroda

  Nagi yra tokių cekavų žmonių kuriems viskas įdomu.

  Prieš mėnesį
 • Jadze Svedasu

  Nuoroda

  Tie "šaltiniai" tai savas Vidmukas nuo Grikapelių pamiškės prisėlinęs ar kas kitas nutekino neskelbiamą viešai privačių žmonių, privačią informaciją :). Ar čia tokia užslėpta vilos reklama ne po reklamos užsakymo žyma? Miškelio laikraštis rašo kad taip neetiška ir gali būti pažeista visokios reklamos ir kitokie duomenų viešinimo įtatymai. Ką jūs teip sekiojat kaip paparaciai, jeigu nebuvot kviesti už pinigus pasisvečiuot?
  Atvažiuokit geriau Svėdasys per Joninių vakarų kulturkėn , spektaklio reportažų padarysit, žmanėms , negalintiems atait bus kų paskaityt.

  Prieš mėnesį