Lietuvos socialdemokratų darbo partijai (LSDDP) nuo šiol vadovaus Seimo narys Jonas Pinskus, pareigose pakeisiantis Gediminą Kirkilą.

 

„Išrinko J. Pinskų. Jaučiuosi labai gerai – laisvė. Tikiuosi, kad atiduodu partijos vairą į patikimas rankas“, – BNS sakė G. Kirkilas.

Jo teigimu, šeštadienį sostinėje vykusio suvažiavimo metu slaptame balsavime 120 partijos narių palaikė J. Pinskaus kandidatūrą, o jis sulaukė 50 balsų „už“.

G. Kirkilas taip pat sakė, kad jis buvo išrinktas partijos garbės pirmininku.

Vadovauti partijai taip pat siekė Andrius Palionis, Rimantas Sinkevičius, Rasa Miškinytė, Kęstutis Daukšys, Andrius Šedžius bei Ritas Vaiginas.

Jie prieš balsavimą kandidatūras atsiėmė.

J. Pinskus BNS teigė, kad šiuo metu svarbiausia identifikuoti problemas ir klaidas praėjusiuose rinkimuose bei pasiruošti artėjantiems.

„Rinkimams reikia gerai pasiruošti, kad jie būtų sėkmingi, todėl mes ir darėme analizę, kur padarėme klaidas, ką galėtume ištaisyti. Mes tuos dalykus įvardinome – centrinės valdžios bendravimas su rajonais, skyriais buvo per mažas, struktūriškai netobulėjome, truputį atsilikome nuo konkurentų socialdemokratų“, – sakė naujasis LSDDP lyderis.

Paklaustas, ar po kitų metų Seimo rinkimų, įsivaizduoja, jog partija turės frakciją parlamente, jis teigė, jog galvoja apie „labai rimtą jėgą“.

„Matot, blogas tas kareivis, kuris nenori būt generolu. Jeigu mes apie tai negalvotume, jeigu to nesiektume, tai tada nėra ko eit, tai aišku, kad įsivaizduojame – ir ne tik frakciją, o labai rimtą jėgą, nes visų viltis yra didžiulė, pagal žmonių nuotaikas“, – teigė J. Pinskus.

Jis taip pat sakė neatmetantis galimybės bendradarbiauti su socialdemokratais, nors pamažu ir ryškėja šių dviejų kairiųjų partijų skirtumai.

„Aš manau, kad niekada nereikia sakyti niekada – man šitas posakis labai patinka, tačiau, matot, kuo toliau, tuo labiau imame ideologine prasme skirtis (...) Nežinau, ar surasime bendrus sąlyčio taškus, ar ne“, – kalbėjo „socialdarbiečių“ pirmininkas.

Parlamente šiuo metu dirba trys „socialdarbiečiai“ – J. Pinskus, A. Palionis ir Zigmantas Balčytis, visi jie priklauso Regionų frakcijai.

BNS

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • A ne?

  Nuoroda

  Ritas Vaiginas yra Dalio Vaigino brolis. Buvo Uspaskio partijoje. Jau tapo "bebrietis" ir dar į vadus panoro eiti?

  Prieš mėnesį
 • Nykščiai rašo

  Nuoroda

  Lietuvos socialdemokratų darbo partija, „Socialdarbiečiai“, Tarybos posėdyje iškėlė ir patvirtino savo kandidatus į Seimą vienmandatėse rinkimų apygardose ir daugiamandatėje apygardoje. Buvęs Anykščių meras Kęstutis Tubis iškeltas šios partijos Deltuvos šiaurinėje rinkimų apygardoje.

  Prieš mėnesį
 • Bebru megėjas

  atsakymas į: Nykščiai rašo Nuoroda

  A tai Kęstutis jau,,“ člen partiji''? Dalyvavo suvažiavime? Anas kaip miškų magnatas tiktų regionų partijai?

  Prieš mėnesį
 • Nebejuokinga

  atsakymas į: Bebru megėjas Nuoroda

  Žinant žmogų, tai net bebrai j partiją nepriėmė.

  Prieš mėnesį
 • Rinkėjas

  atsakymas į: Nykščiai rašo Nuoroda

  Komunisto Tubio net į pavaduotojus neišrinko? Gal pakenkė, kad gimė tremtyje? Jei būtų įvertinę, kad Tubis atsisakė duoti tarybos nario priesaiką minėdamas Dievo vardą, tai gal būtų davę Pinskaus pavaduotojo postą? Nefienė ir Judiškiene galėtų apie savo frakcijos nario politinęnnesėkmę pakomentuoti.

  Prieš mėnesį
 • Bebras

  Nuoroda

  Bebro bebrisimo, bebro bebrisimo, bebro:)

  Prieš mėnesį
 • Klausimiukas

  Nuoroda

  O kokį postuką davė Juozui Bernatoniui ?

  Prieš mėnesį
 • Sapienti sat.

  Nuoroda

  Sic transit gloria mundis ! :)

  Prieš mėnesį
 • Išmintis

  Nuoroda

  Šūds niekada virve netampa, nors kartais kažkas ir bando nuvyti...

  Prieš mėnesį
 • Aha

  atsakymas į: Išmintis Nuoroda

  Pasakyk nors vieną partiją Anykščiuose, kuria galima būtų pasidžiaugti.

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  atsakymas į: Aha Nuoroda

  Lietuvos liberalų sąjūdis. Partija, kuri dar nėra nuliūdusi. . Tubio nepriėmė į partiją.

  Prieš mėnesį
 • Juozai

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  liberalai tave nepaims nežinau kuris tu Juozas,? bet pagrindinį Juozą liberalai ,,atfutbolino '' net nuo kortelės:)

  Prieš mėnesį