Nuotekų valymas yra procesas, kuriame teršalai yra pašalinami iš nuotekų. Proceso tikslas – išvalyti nuotekas, gautą išvalytą vandenį pakartotinai naudoti įvairiems tikslams - tai vadinama vandens regeneravimu.Toks vanduo tinka antriniam panaudojimui. Pavyzdžiui, daržo ar pievos laistymui, automobilių plovimui, tualetų turiniui nuleisti ir panašiai. Likęs dumblas yra surenkamas ir išvežamas galutiniam sutvarkymui.

 

Biotechnologijos grupės” buitinių nuotekų valymo sistemos siūlo veiksmingą procesą, kuris sunaudoja nedidelį kiekį elektros energijos ir reikalauja minimalios kasmetinės priežiūros. 

Vienas iš puikiausiai veikiančių nuotekų valymo įrenginių - BioTornado. Įrenginys, sukurtas 2020 metais, yra ne tik sertifikuotas, bet ir pažymėtas CE ženklinimu (atitinkantis griežtus ES saugos, sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus), o nuotekas išvalo net iki 98%! Jį rasti galite apsilankę https://biotornado.lt ar https://valymoirenginiai.lt.

Biotechnologijos grupė džiaugiasi, kad nuotekų valymo įrenginys BioTornado yra laiką ir reikalavimus lenkianti technologija! Pažvelgus į Biotechnologijos grupės gautą sertifikatą iš SPSC, galima pastebėti, kad bendrasis azotas išvalytose nuotekose siekia vos 16,3 mg/l, (leistinas kiekis yra 25 mg/l), o bendrasis fosforas - tik 1,6 mg/l, kai nustatyta riba – 5 mg/l!

Biotechnologijos grupė nepalieka klientų likimo valiai - įsigijusiems nuotekų valymo įrenginį, ne tik greitai atlieka montavimo bei paleidimo darbus, bet, esant pageidavimui, mielai užsiima ir įrenginio priežiūra. Visiems atliktiems darbams suteikiama garantija. 

Kiti BioTornado įrenginio privalumai:

  • Vienintelis Lietuvoje turi 8 kameras - jų dėka įrenginys yra našesnis bei taupesnis (sumažina sunaudojamus elektros kaštus), tuo yra gerokai viršijantis rinkos standartus.

  • Kompaktiškesnė forma - montavimas bus lengvesnis, todėl įrenginio vertė projekto kontekste - efektyvi investicija, kuri atsipirks jau netolimoje ateityje.

  • Kokybė ir ilgaamžiškumas;

  • Kompaktiškas dangtis- vos iki 70 cm skersmens;

  • Jokio dangčio išsikišimo - dangtis yra žemės paviršiaus lygyje;

  • Universalus - nuotekų vamzdžių įgilinimas yra nuo 60 iki 120 cm;

  • Tylus ir neskleidžiantis nepageidaujamų kvapų;

  • Veikimas - bet kuriuo metų laiku, bet kokiomis oro sąlygomis!

 

BioTornado - už švaresnį rytojų!

Užsak.Nr.609