Pirmadienį, birželio 21 d., susisiekimo ministras Marius Skuodis lankysis Utenoje, kur Utenos ir aplinkinių rajonų savivaldybių vadovams, visuomenei ir žiniasklaidai pristatys kelio A14 Vilnius–Utena rekonstravimo planą bei numatomus darbų etapus iki 2025 m. pabaigos.

 „Magistralinis kelias Vilnius–Utena, iš sovietmečio paveldėjęs cementbetonio dangą, šiuo metu yra prasčiausios būklės magistralė Lietuvoje. Eismo saugos situacija šiame kelyje yra tiesiog nepriimtina, o vangiai judanti kelio rekonstrukcija tapo amžiaus statybomis. Todėl keliame sau ambicingą tikslą – viso kelio Vilnius–Utena rekonstrukciją baigti 2025 metais, iki 2024 metų rekonstruojant atkarpą iki Molėtų“, – sako susisiekimo ministras M. Skuodis.

Darbo vizito metu šio kelio rekonstravimo klausimus ministras aptars su Utenos ir aplinkinių rajonų savivaldybių atstovais.

Pranešimas spaudai

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Arbuzas

  Nuoroda

  Prie sitos valdzios kazin ar ko sulauksim..., nes keliams biudzetas smarkiai apkarpytas....

  Prieš mėnesį
 • Vairuotojas

  Nuoroda

  Labai teisingai rašo Svėdasų Jadzė, kad ministerį reikia pavežiot kelio atkarpoje Nuo Svėdasų link Žaliosios. Tik žmogus gali dantis išbarstyt, o jei su protezais- tai juos pamest. Ne kelias, o arimas. Tas betonkelis Vilnius- Utena, palygint su Svedasų-Žaliosios keliu, puikiausia magistralė. Galima pakviest filmuot kūrybinę grupę iš Amerikos laidai "Pragaro kelias".

  Prieš mėnesį
 • Vacys

  Nuoroda

  labai gerai prie birzinkos yra tarpas keles duobetas tai dabar sutvarkis.

  Prieš mėnesį
 • Svedasu Jadze

  Nuoroda

  Kaip rašo šitam laikrašty tai yra proga Svėdasų seniūnui su kaimyninių seniūnijų iš Viešintų, Adomynė, Kamajų vadovais, kaip savivaldybių atstovams pristatyt susiekimo ministeriui ir kito susiekimo su Utena kelio problemas, kurios yra Svėdasų seniūnijos ruože kelyje Utena- Kupiškis.
  E, tai pasikeitus valdžiai vienas ministras kitam gal nepaskė, o šoperiai važiuojantys Utenon ar iš Utenas jau jiešką aplinkelių, kaip išvengt eismą saugumui kritiškų kelio ruožų aplinkiant.
  Jak ponas seniūnas bijotų šitų reikalų pristatyt, tai galėč ir Dainiaus paprašyt, kad pasakytų ministeriui, tik pavežkit iki Utenas, neapversdami ratų tam kely.
  Girdėjau, Dainius gyrės, kad yra tiek raštų iš savivaldybes prirašys, kad stogų gali uždingt. Tai prašom dabar imtis ir uždingt nars akspaltą vagas ir parodyt ministrui šitų faktų.

  Prieš mėnesį