Šį antradienį Anykščių rajono savivaldybėje vyko nuotolinis pasitarimas dėl Anykščių miesto tvarkymo.


Anykščių rajono mero pavaduotojas Dainius Žiogelis "Anykštai" sakė, kad savivaldybėje įsivesta nauja tvarka - antradieniais bus aptariamos miesto tvarkymo problemos. Šiuose pasitarimuose dalyvaus savivaldybės specialistai bei Anykščių miestą prižiūrinčios tarnybos.
D.Žiogelis sakė, kad miesto tvarkymo problemos yra "tradicinės".
"Auga žolė, vieną nujpjovė, kitą jau trečią kartą reikia pjauti. Takai, šaligatviai, ženklai, šviestuvai...Kas nulūžę, kas susidevėję", - vardijo D.Žiogelis.
Vicemeras sakė, kad pirmadienį buvo surengta ekskursija, kurios metu apžiūrėtas Anykščių miestas. Už miesto tvarką atsakingi asmenys nuo miesto centro patraukė link SPA Vilnius Anykščiai.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Vytauto gt.gyventojas

  Nuoroda

  Gal gerb.Šapoka duos leidimą nušienauti Vytauto gatvės griovius?Labai tikimės ir laukiam...

  Prieš mėnesį
 • Iu

  Nuoroda

  Kodėl turi organizuoti. Jūs nenurodinekite ir nesikoliokite pirmiausia.

  Prieš mėnesį
 • Šeima

  Nuoroda

  Kodel anykštėnai neorganizavo šeimų išvykos į Vilnių ? Ar Todel ,kad meras koncervas ? Gėda anykštėnams esat teliukai ,jums nesvarbu kas darosi aplinkui ,svarbu skiepai ir dar viena krautuve ,bus ką kišt pilvan ! Turistinis kaimas ...

  Prieš mėnesį
 • ?

  atsakymas į: Šeima Nuoroda

  Gal nėra tiek kvailių, kurie net himno nesugeba pagiedoti?

  Prieš mėnesį
 • taip

  atsakymas į: ? Nuoroda

  pritariu

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnė

  atsakymas į: Šeima Nuoroda

  Nes Anykščiuose tokių debilų kaip tu, matyt nėra

  Prieš mėnesį
 • Info

  Nuoroda

  https://www.anyksciai.lt/problemu-zemelapis/23
  prisijungę per elektroninius valdžios vartus čia alite užregistruoti pastebėtas problemas, kurias turi spręsti atsakingos tarnybos. Esate maloniai kviečiami naudotis elektronine platforma, taip prisidedant prie administracinės naštos mažinimo savivaldybėje.

  Prieš mėnesį
 • Sutemos

  Nuoroda

  Kada panaikinsit iš miesto centro tuos bomžų namelius ?

  Prieš mėnesį
 • Sutemos visad

  atsakymas į: Sutemos Nuoroda

  Bet tikrai. Atvažiavo pas mus viešnia iš tolokai, sako, ar čia pas jus tualetai, ar superka ką? Buvo normalus plotelis mieste, dabar nešvaru ir dar kažkokios pašiūrės. Dar nuo ligoninės bent pora atvežkit, kol nenusavino ligoninė...

  Prieš mėnesį
 • Ar

  atsakymas į: Sutemos Nuoroda

  Kur dingo valytojos kapinese. Kokie baisūs tualetai. Seni kapai tikrai turi būti aptvarkyti, nes nebėra kam tvarkyti.

  Prieš mėnesį
 • Taip

  atsakymas į: Ar Nuoroda

  Ten kraupus ir šiukšlynas už senųjų kapinių tvoros. Kituose miestuose būna konteineriai žolėms, popierinėms atliekoms, stiklui ir panašiai.

  Prieš mėnesį
 • Alfrydas

  atsakymas į: Taip Nuoroda

  Reikia užfiksuoti ir pranešti Aplinkos apsaugos agentūrai, kad įvertintų ar nėra daroma žala gamtai.
  Kituse miestuose tikriausiai neskiriami į vadovų pareigas asmenys, nepraėjus senaties terminui, kurie buvo atleisti už valdiškos įmonės aplaidų vadovavimą.

  Prieš mėnesį
 • Teisininkas

  atsakymas į: Alfrydas Nuoroda

  Visur skiriami į pareigas tie, kas laimi konkursus. Ir atleidžiami ne taip, kaip Tubis atleidinėjo po miobingo ir antspauduojant duris

  Prieš mėnesį
 • Studentė

  atsakymas į: Teisininkas Nuoroda

  Konkurso sąlygai, kiek žinoma, sudarinėja įstaigos ar įmonės valdytojas.šiuo atveju savivaldybės administracija. Taigi, ar teisininkai nerekomenduoja nepriekaištingos reputacijos iš būsimų kandidatų. T.y. buvusių darbdavių charakteristikos arba rekomendacinio rašto?
  Visi žino, kad komunalinio ūkio veikla vadovaujant dabartiniam asmenui iki atleidimo buvo neigiamai vertinama ne vienasmenišku sprendimu. Tai kaip čia įmonės valdytojai lipa ant to paties grėblio? Vadinasi konkursus laimi asmenys pagal politines įtakas, o ne pagal kompetencijas.Gal todėl Anykščiuose vadovų postai užimti pensininkų ir kitų politinių veikėjų, reikalingų partijoms, esančioms valdžios daugumoje.

  Prieš mėnesį
 • A

  atsakymas į: Sutemos Nuoroda

  Prie autobusų stoties kiti nameliai. Baisu kas per planavimas tos vietos. Kažkokios katakombos... Sudarkyti aplinką taip...

  Prieš mėnesį
 • taigi

  Nuoroda

  karantinas laisveja ,gal laikas islysti is kabinetu ,is uzrakintu duru

  Prieš mėnesį
 • Alio

  Nuoroda

  Kur dingo šiukšlių dėžės J. Biliūno gatvėje, kurios buvo pastatytos prie senų suoliukų???
  Suolus pakeitėt, gal ir šiukšlių dėžes prie jų pastatykit.

  Prieš mėnesį
 • Infoanyksciai

  atsakymas į: Alio Nuoroda

  Miesto ir savivaldybės administracija, reaguodama į viešai pasklidusius visuomenės komentarus, nusprendė, kad naujos šiukšlių dėžės tai prabangos reikalas. Todėl save gerbentys anykštėnas šiukšlę parsineš su savimi ir išmes į stacionarų buitinių atliekų konteinerį įrengtą už ES paramos lėšas, taip prisidėdamas prie miesto gerbūvio palaikymo ir išlaidų mažininimo bei socialinių įtampų įžeminimo.

  Prieš mėnesį
 • Sėkmės, D. Žiogeli

  Nuoroda

  Nebūtų šito žmogaus, rajonui šakių šakės. Ir Covid pandemija ir miesto tvarkymo problemos, viskas ant jo pečių. Dar, kad priveiktų ligoninės marazmus ir betvarkę. Tai labai svarbu rajono žmonėms.
  Ačiū, kad dirbate iš širdies.

  Prieš mėnesį
 • Pastaba

  atsakymas į: Sėkmės, D. Žiogeli Nuoroda

  Žiogelis dirba administracijos vadovų darbą. Jis turi pareikalauti iš merginų tinkamo darbo, o ne pats užsiimti ūkiniais dalykais. Už tai nei vienas darbas nepadaromas gerai ir žmonių labui.

  Prieš mėnesį
 • Oho

  atsakymas į: Sėkmės, D. Žiogeli Nuoroda

  o kur rožės ir gvazdikai ? :)

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  Nuoroda

  Mano galva savivaldybės vadovų įvesta nauja t arka, tai grįžimas į stagnaciją. Posėdžiauti ir aptarinėti problemas , kai reikia jas šalinti pagal kiekvienos vykdančios grandies funkcijas nėra pats geriausias problemų sprendimo būdas.
  Gal savivaldybės vadivai nepasitiki atsakingais spdcialistais ir savo pavaldžių įmonių vadovų darbu, kad dėl išlūžusios tako pakloto lentos pakeitimo reikia vicemėro sprendimo ir delegacijos susirinkimo?

  Prieš mėnesį
 • Morta

  Nuoroda

  Apgailėtinos suoliukai einant link J.Biliuno paminklo ,jau kad pastatė bijo tuoleta irgi varganas tiesiog gėda mums miesto gyventojams,kad valdžia rūpinasi miesto įvaizdžiu.Einan link paminklo reikia suolo ir siuksledezes , kad pavyzdžiui ir viresni žmonės atvyksta ir pusiaukelėje nėra kur pailsėti ir šiukšles išmesti.

  Prieš mėnesį
 • Dalia

  Nuoroda

  Na na kad jau senai laikas kazka veikti, apart anyksteno korteles, kiek tenka apkeliauti Lietuvos miesteliu, mano manymu maziausiai patrauklus miestelis, gal ner specialistu, bet takus nuraveti ar puvenas pasalinti nereikia specialisto , tik anyksteno vadovo, mylincio savaji miesta, ko ir linkiu atsakingiems asmenims

  Prieš mėnesį
 • Anykstene

  Nuoroda

  Kaip apleistas miestelio centras prie pagrindiniu taku didziule zole deja niekam tai nerupi o juk tikrasis vaizdas susidaro tik ivaziavus i miesta o ka matome siame miesruke nerenovuotus namus apzelusius kiemua ir gaidi nupiesta ant sienos kuris visai netinka sioje vietoje

  Prieš mėnesį
 • 123

  Nuoroda

  buvęs meras tai buvo gaspadorius,o dabartinis tik kabinetinis sėdėtojas.

  Prieš mėnesį
 • Jonas

  atsakymas į: 123 Nuoroda

  Kame pasireiškė buvusio mero gaspadorizmas? Kaip tik buvo bardakas. Statė pilį nepastatė, pirko amfibiją, nupirko neveikiančią, darbai nevyko, žmones išvaikė. Grįžo Obelevičius, vėl prasidėjo darbai, investicijos, vėl gražėja miestas. Nes meras surinko gerą komandą

  Prieš mėnesį
 • Knisliukas

  atsakymas į: Jonas Nuoroda

  Matyt is jų šaikos busi...,kad taip giri ;)

  Prieš mėnesį
 • Diaptrija

  atsakymas į: Knisliukas Nuoroda

  Tereikia realiai žiūrėti į aplinką. Prie Tubio pradžioje kažkas vyko ( teniso kortai, stadionas, miesto ženklas, asfaltas per šilelį ir pn.) Kai išėjo nekorumpuotieji vadovai, tai prasidėjo amfibijos ir bačkos. Ne paprastam žmogui spresti, bet kiek girdėjau pabaigoje bet kokį įvažiavimą į kiemą reikėjo derinti su meru. Nebūtinai kiekvienu kartu tai buvo daroma dėl korupcijos, bet kai meras pradeda rūpinti kiekviena duobe, tai tikri darbai sustoja.

  Prieš mėnesį
 • Kolonija

  Nuoroda

  Šitie sunkiai dirba tik ne tautai ?? Amerikono subyniu laikytojai ??

  Prieš mėnesį
 • USA

  atsakymas į: Kolonija Nuoroda

  Vatnikui vėl prikaito? Važiuok namo,

  Prieš mėnesį
 • as

  Nuoroda

  Volupio gatve galetu praeit,nuo dulkiu ir apzelusiu pakeliu,medziais,kurie tuoj ant ko nors uzgrius,praregetu ir duotu uzduoti kazkam sutvarkyt.

  Prieš mėnesį
 • Vova

  Nuoroda

  Sveikatingumo tako vos ne kas antra lenta supuvus arba išlūžus. Iki nelaimės vienas žingsnis. Ne dažais žymėti reikia, o keisti. Dviračių stovai žolėje virš kelių. Visur žolę pjauna, bet aplink suoliukus ir dviračių stovus ne. Nėr gaspadoriaus. Gėda.

  Prieš mėnesį
 • stiliste

  atsakymas į: Vova Nuoroda

  "Nuo pernai pavasario sezono Anykščiuose pradėtas gėlynų vizualo atnaujinimo konceptas sėkmingai tęsiamas ir šiemet"
  Taigi ir žolė -naujas stilius,o nuspalvintos tako lentos ar plyšiai take yra modernaus šiuolaikinio meno ir mažosios architektūros natūralių pokyčių mieste išraiška. Ne kiekvienam duota tai suprasti. Čia žmonės specialiai atvažiuoja tokių dalykų pamatyti, kur viskas natūralu ir gamtiška.

  Prieš mėnesį
 • Ekonomistė

  Nuoroda

  Paskykit kurio čia vadovo idėja vogti ir deginti atsakingų už darbų organizavimą vadovų laiką ir tuščiai posėdžiauti. Gal ponaui mero pavaduotojui patarėja neparodė savivaldybės elektroninėje platformoje tokios ikonėlės su iškeltu smiliumi ir apačioje užrašas PROBLEMŲ ŽEMĖLAPIS
  kuriame Anykšių m. Problemų nėra :)
  Galite pasitikrinti čia: www.anyksciai.lt/problemu-zemelapis/23

  Prieš mėnesį
 • Jo

  Nuoroda

  Svarbiausia miestelio ,,aukstuomenei” laiku spet i SPA..????

  Prieš mėnesį
 • Gyventoja

  Nuoroda

  Būtų gerai, kad atsakingi asmenys, patraukę link SPA Vilnius Anykščiai, praeitų Sveikatingumo taku ir atkreiptų dėmesį į suoliukus. Vien pažiūrėjus į juos praeina noras prisėsti, o vienintelio take tualeto būklė- be komentarų...Gėda prieš turistus.

  Prieš mėnesį
 • Infoanyksciai

  atsakymas į: Gyventoja Nuoroda

  įvardinta problema žinoma. Dėl turistų nereikia gėdytis. Kaip tik reikia parodyti tai ko nerastų kituose kurortiniuose Lietuvos miestuose. Planuojama įvesti lankytojo mokestį už egzotinių vietų aplankymą.

  Prieš mėnesį
 • infoitin

  atsakymas į: Infoanyksciai Nuoroda

  Tada veskit aprodyti miesto griuvėsius - ligoninę seną ir naują, policiją senokai remontuojamą ir t.t.

  Prieš mėnesį
 • gyventojas

  Nuoroda

  vykit lauk Šapokos irštvą,kai ateis kitas komunalinio vadovas bus ir mieste tvarka,kai buvo išbruktas tai ir miestas blizgejo be jokių antradieninių pasitarimų

  Prieš mėnesį
 • Klausimas

  Nuoroda

  Kažin ar yra aiškūs prioritetai ir bendrai ar žinoma kiek ko yra....

  Prieš mėnesį
 • Info

  atsakymas į: Klausimas Nuoroda

  Prioritetai aiškūs ir orebtuoti ta kryptimi, kuria nuo centro patraukė atsakingi už miesto tvarkymą asmenys...

  Prieš mėnesį
 • info

  atsakymas į: Info Nuoroda

  Nuoroda
  Kas tas yr OREBTUOTI, kas pasakys?

  Prieš mėnesį
 • Kolonija

  Nuoroda

  Kiekviena šeštadienį turi atidirbti valdžiazmogiai viešųjų darbų tautai ,už dyka

  Prieš mėnesį
 • Gulagas

  atsakymas į: Kolonija Nuoroda

  Pedofilas Putiunas dirba šeštadienius?

  Prieš mėnesį