Anykščių rajone šiai dienai nuo koronaviruso iš viso paskiepyta 51,4 proc. gyventojų, skelbia Anykščių rajono savivaldybė.


Pilnai paskiepyta 33,7 proc., dalinai 17,7 proc. rajono gyventojų.
Lietuvoje paskiepyta 42,1 proc. gyventojų: pilnai paskiepyta 28,4 proc., dalinai 13,7 proc.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Idomus faktas - donoras

  Nuoroda

  Kai pasauline medicina trimituoja ,kad skiepyti negali būt donorais ,tai idomu iš kur gausim kraujo donorų ?

  Prieš mėnesį
 • Ot tai džiaugsmas !

  Nuoroda

  Užsiimkit šiukšlėmis ,vaiduokliais pastatais,o gyventojai ,kas norės gali skiepytis ,nebekabinkit makaronų mums ! Apsileido valdžia visai .

  Prieš mėnesį
 • Linas

  Nuoroda

  Nėr baisiau uz mela ir avinus anykstėnus. Niekas nesiskiepija kiek zurnalistai melą skleidzia

  Prieš mėnesį
 • bbb

  Nuoroda

  pirmaujam pagal kvailumą?

  Prieš mėnesį
 • kkk

  Nuoroda

  PUIKU. Pirmaujam Lietuvoje.

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  atsakymas į: kkk Nuoroda

  Mano galva reikėtų nepamiršti ir kitų, labai reikalingų sveikatos priežiūros paslaugų teikimo rajono gyventojams. Galėtų savivaldybė, vykdydama masinį gyventojų skiepyjimą seniūnijose suorganizuoti ir profilaktinį sveikatos patikrinimą peršviečiant plaučius ar kitus tyrimus suteikiant mobilios įrangos bei mobilios specialistų grupės pagalba. Kiek sutaupytų organizacinių išlaidų ir pagerintų sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumo statistiką bei turėdami tyrimu rezultatus tęstų reikalingas konsultacijas ar skirtų gydymo programą.
  Negi savivaldybės gydytoja, ekstriamalių situacijų operacijų vadovas, mero patarėjas sveikatos paslaugų politikoje to nesupranta? Ar mero patarėjui dabar tik atostogos rūpi ir suga galvą ką ir kaip paskirti laikinojo ligoninės direktoriaus pavaduotoju - socdemą ar konservatorių, o gal liberalą?!
  Mano pasiūlymas nieko nekainuoja, neprašau patarėjo algos dalies, bet prašau rajono valdžios dirbti efektyviau ir ne tik dėl statistikos ir tik ką vyriausybė nurodo.

  Prieš mėnesį
 • Dainius

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Dundukas Donce

  Prieš mėnesį
 • Aha

  atsakymas į: Dainius Nuoroda

  Jeigu reaguoja, vadinasi yra tiesos, dėl kurios bandoma slėptis atsidundinant ir prasivardžiuojant, taip elgentis kaip vaikų darželyje penkemečiai tokius poelgius demonstruoja.

  Prieš mėnesį
 • Zosė smailianosė

  Nuoroda

  Nu nereikia, kaip vienas žmogus rašė, skelbti valdžios panegirkų. Paskaitykit geriau patys savo laikraštyje publikuotus tiesiginius mero pavaduotojo žodžius apie statistiką.
  Tai kam save laikančiu nemeluojančiu, skelbti melą? :)

  Prieš mėnesį
 • nugi

  atsakymas į: Zosė smailianosė Nuoroda

  esi Zozė, kaip mano penkiametis sako durnošė. Kur čia valdžios penegerikos? Tiesiog visi gerai dirba savo darbą: savivaldybės vadovai organizuodami, medikai skiepydami, o anykštėnai šaunuoliai, kad skiepijasi ir nelaukia sputniko kaip Visaginas.

  Prieš mėnesį