Anykščių bandymus tapti UNESCO kūrybinių miesto tinklo nariais lydėjo kuriozai. Anykščių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, turizmo ir komunikacijos skyriaus vedėja Audronė Pajarskienė rajono Kultūros tarybai aiškino, kad dėl to, jog mūsų miestas negali jungtis prie projekto, kalta UNESCO, nes pakeitė reikalavimus paraiškoms.
Anykščių meras Sigutis Obelevičius, vedėjos suklaidintas, UNESCO sprendimą vadino „šlykščiu“. Bet galų gale paaiškėjo, kad UNESCO atstovybei buvo nusiųsta tik sena, prieš ketverius metus pildyta paraiška, o darbo grupė, kuri turėjo rengti naują paraišką, net nebuvo sudaryta.

 

Mindaugas SARGŪNAS, Anykščių rajono tarybos narys, liberalas:
„Situacija garbės rajonui nedaro. Kai rajono vadovas, suklaidintas Kultūros, turizmo ir komunikacijos skyriaus vedėjos, kalba netiesą, man, ne tik kaip politikui, bet ir kaip anykštėnui, yra nesmagu. Nesolidu... Matyt, A.Pajarskienė turėjo pasitikėjimo kreditą, kurį dabar prarado. Kai kartu su žmogumi ilgai dirbi, galbūt kiek prarandi budrumą, pasitiki, mažiau kontroliuoji. Mano nuomone, šiuo atveju nuobauda arba kitos kažkokios priemonės turėtų būti taikomos. Rajono vadovams reikia imtis priemonių, jog panašios situacijos nesikartotų.“

- ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Rita

  Nuoroda

  Tai kada šitą sena kliurka mesit iš darbo? Užpakalis baisus nuo kėdės trynimo, o naudos, kaip iš ožio pieno.

  Prieš mėnesį
 • Pacientas

  Nuoroda

  O kaip gerbiamas politikas, valdančiosios koalicijos partijos lyderis ,anykštėnas jaučiasi, kai savivaldybės administracija ir rajono meras suįtakotas patarėjo daugiau kaip metus vilkina ligoninės vadovo išrinkimą pagal konkursą? Kodėl tenkinama vieno asmens ambicija užimti postą be konkurso, nepsisant įstaigos valdymo nuostatų ir visių rajono gyventojų bei ligoninėje dirbančių medikų ir aptarnaujančio personalo lūkesčių ir intereso turėti aiškią valdymo politiką sveikatos palaugų įstaigoje? Kokia čia kultūra ar diktatūra?

  Prieš mėnesį
 • vasturia

  Nuoroda

  kodėl šios personos neišmeta iš darbo.Tai yra gėda mums,kai savivaldybėj dirba tokios netinkamos personos.Jos vyras irgi yra netinkamas nuo pirmos dienos, o vis dirba.Kas čia darosi?

  Prieš mėnesį
 • Oi prigavo

  Nuoroda

  Prigavo. Nesuklaidino.

  Prieš mėnesį
 • taigi

  Nuoroda

  Koktu žiūrėti ir klausytis , visi tarybos nariai tarsi kopūstų galvos , nei kausimų , nei diskusijos , visi rankos pakėlimų tapo UNESCO miestu . „šlykštu“.

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Ten savivaldibėja baisu kas daros mergos valdžia paėmus...žiauru veršulytė žino ka daro...

  Prieš mėnesį
 • Pastaba

  Nuoroda

  garbės nedaro ir rajono tarybos nariams, kurie atstovauja rinkėjus ir savo pritarimais tvirtina rajno administracijos sprendimus. Gerbiamas politikas yra ŠVIETIMO, KULTŪROS, SPORTO IR TURIZMO KOMITETAO narys. Tai kaip jie tvirtino paraiškos teikimo vykdymo sprendimą, neįsigilinę į tos procedūros vykdymo organizacinius dokumentus (mero potvarkį), kurie turi būti elementariai pagrindas darbui organizuoti?
  Čia kaip mero ir vicemero neatsargus pasičuožinėjimas nuo nelegalios pramogų trasos ant Kalitos kalno, nepasitikrinus kaip sutvarkyti dokumentai dėl objekto pridavimo. Arba kaip buvusiojo partijos pirminiko paskola brendžio dėžutėje neatsargiai perduota :), garbės nedaro visai partijai.

  Prieš mėnesį
 • k

  atsakymas į: Pastaba Nuoroda

  Klausimų pranešėjai nematai. Kas už?
  21 už. Prieš, susilaikiusių nėra.
  https://www.youtube.com/watch?v=ILg1VxLIcXw nuo 41 minutės,galite įsitikinti patys.

  Prieš mėnesį