Anykščių bandymus tapti UNESCO kūrybinių miesto tinklo nariais lydėjo kuriozai. Anykščių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, turizmo ir komunikacijos skyriaus vedėja Audronė Pajarskienė rajono Kultūros tarybai aiškino, kad dėl to, jog mūsų miestas negali jungtis prie projekto, kalta UNESCO, nes pakeitė reikalavimus paraiškoms.
Anykščių meras Sigutis Obelevičius, vedėjos suklaidintas, UNESCO sprendimą vadino „šlykščiu“. Bet galų gale paaiškėjo, kad UNESCO atstovybei buvo nusiųsta tik sena, prieš ketverius metus pildyta paraiška, o darbo grupė, kuri turėjo rengti naują paraišką, net nebuvo sudaryta.

 

Lukas PAKELTIS, Anykščių rajono tarybos narys, liberalas:
„Jeigu nusprendžiame, kad tokios veiklos yra strateginės, tuomet reikia suformuoti solidžią darbo grupę, galbūt samdyti ekspertus. O jeigu tai yra tik veikla dėl veiklos, tada, žinoma, gali ją atlikti kas pakliūva ir kaip pakliūva. Apie UNESCO aš kalbėčiau diplomatiškiau. Žinau, jog šioje organizacijoje gerokai mažiau politikavimo nei bet kurioje Lietuvos savivaldybėje.“

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Juozas

  Nuoroda

  100% pritariu politikui.
  Deja, gala, kad pats rajono meras kartu su patarėjais, bei ir pats, būdamas sau patariančios rajono kultūros tarybos narys, neatskira prioritetų veiklose, daugiau plūduriuoja pasroviui ir nesukuria patikimos, dalykinės institucijos įvaizdžio, kuris pirmiausia atspindimas per tarpusavio darbo organizavimo kūltūrą. Mano nuomone ir valdančiosios koalicijos partneriai, bei jų lyderiai, veikdami rajono tikslų labui, taip pat turėtų šaukštus ne po pietų kiloti...

  Prieš mėnesį
 • prisidirbote

  Nuoroda

  Po šiemetinio "pravalo" apie Junesko galite tiesiog pamiršti, tokios organizacijos sukčiavimo ir chaltūrinimo netoleruoja išvis.

  Prieš mėnesį