Ketvirtadienį, birželio 10-ąją Anykščiuose paskelbtas žygio "Galiu daugiau nei tu manai" simbolinis startas - prie Anykščių rajono savivaldybės administracijos pastato iškelta žygio vėliava.

 

Labdaros-paramos žygis skirtas atkreipti dėmesį į žmones su Dauno sindromu. Labdaros-paramos žygio iniciatorius Jungtinėje Karalystėje gyvenantis anykštėnas Tautvydas Piragis. Pats T.Piragis šiuo metu yra Didžiojoje Britanijoje aplink kurią mins dviračio pedalus. O vėliavą Anykščiuose kėlė jo bičiuliai, rytoj iš Vilniaus pajudėsiantys link Nidos. Labdaros paramos žygis Lietuvoje vyks baidarėmis, dviračiais ir pėsčiomis.

 

Plačiau - "Anykštoje"

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Taigi

  Nuoroda

  Jau pasirodė spaudoje komentaras apie galimai valstybės politikos tarnautojų etikos kodekso įverinimo būtinumą etikos komisijoje. Ar vėl skaitysime spaudoje, kad meras su "šakėm" pirma padaro, poto galvoja, kas jį apgavo?

  Prieš mėnesį
 • Henka

  Nuoroda

  mano nuomone reiktu ką nors apčiuopiamo daryti, o ne vaikščioti be reikalo.

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  Nuoroda

  Mano nuomone trūksta aiškumo ir konkretumo dėl savivaldybės administracijos dalyvavimo šiame žygyje.
  Ar meras su patrėjomis ant aukštakulnių žygiuos ir rinks labdarą šiam fondui ar šio fondo laikinoji būstinė įkurta Anykščių rajono savivaldybės administraciniame pastate, kad iškialiama vėliava prie pastato, kaip pagrindinis institucijos simbolis?
  O, gal mero patarėjos nežino vėliavos iškėlimo protokolo nuostatų. Gal savivaldybės ir valstybės tarnautojams Anykščių rajone reikia specialių mokymų ar kursų kaip ir kur reprezenduoti valdžios instituciją, jos pastatą, simbolius ir kt.?!

  Prieš mėnesį
 • Medikė

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Daktare Gustai, ar Juozas ne Jūsų pacientas? Jeigu ne, kodėl? O jeigu taip, paskirkite stipresnius vaistus.

  Prieš mėnesį
 • Pastaba

  atsakymas į: Medikė Nuoroda

  Juozas nedalyvavo ''šeimų marše". Tai gi nėra ko rūpintis.

  Prieš mėnesį