Anykščių rajono savivaldybės administracijos Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriuje nuo pirmadienio dirba naujas specialistas - Ramūnas Kaulakys. 

Jis po konkurso priimtas pakaitiniu teisininku ir dirbs tol kol iš motinystės atostogų grįš Ieva Katinienė. 

 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Neišprusęs

  Nuoroda

  Žmogus kreipėsi pagalbos į seniūną, o jis: "aš ne skiepytojas"... Įdomu, kaip tokį Rasalo poelgį įvertins savivaldybės administracija?

  Prieš mėnesį
 • Andrioniškio bobūnė

  atsakymas į: Neišprusęs Nuoroda

  Kam taip reaguoti ir laikrašty komentuoti iš vienos pusės. Na jeigu koks seniūnas " neskiepytojas" tai reikia klausti pas seniūnijos specialistus, jie turėtu žinoti kokia tvarka valdžios nustatyta ir kaip gyventojams elgtis. Seniūnas tai gali ir visko nežinot, gal užsiėmęs feisbuko sekiojimu ir ataskaitos rašymu. Gal jam reikia davar madingų pschologo kursų, pamokančių kaip bendraut su gyventojais, užduodančiais nelabai patogius klausimus?
  Svarbiausia, nesipykit ir visiems bus geriau.
  Visiems niekada geras nebūsi ar tu valdžios ponas ar paprastas eilinis..., tik reikia būti pakantesniems.

  Prieš mėnesį
 • Jooo

  atsakymas į: Neišprusęs Nuoroda

  Politinio pasirinkimo asmeniui nėra svarbu, kaip bendrauti. Svarbu, kad palaiko koalicinė partija

  Prieš mėnesį
 • Prusinu

  atsakymas į: Neišprusęs Nuoroda

  Įvertinti turi puikiai, nes:
  1.Siekiant įgyvendinti subsidiarumo principą, pagal kurį viešojo administravimo subjektų sprendimai turi būti priimami ir įgyvendinami tuo viešojo administravimo sistemos lygiu, kuriuo jie yra efektyviausi.
  2.Valstybės tarnautojo principuose nurodyta, kad tarnautojas turi būti sąžiningas ir nešališkas. Valstybės tarnautojas privalo išklausyti ir pateikti tokią informaciją, kuri padėtų asmeniui priimti tinkamiausią sprendimą; informaciją pateikti suprantamai asmeniui ir įsitikinti ar asmuo suprato, nedemonstruoti savo simpatijų ar antipatijų ir išskirtinio dėmesio atskiriems asmenims ar jų grupėms;

  Prieš mėnesį
 • Seniūnijos ir seniūno veiklos nuostatai

  atsakymas į: Prusinu Nuoroda

  ištrauka:
  "8.16. apibendrina gyvenamųjų vietovių bendruomenių atstovų pastabas, pasiūlymus ir teikia juos savivaldybės administracijos direktoriui. Konsultuoja seniūnijai priskirtos teritorijos gyventojus ir teikia jiems informaciją apie savivaldybės institucijų, savivaldybės administracijos ir valstybės institucijų veiklą savivaldybės teritorijoje;"

  Prieš mėnesį
 • Už nuostatų ar instrukcijų reikia matyti žmogų. Tikrai bjauru, kad Rasalas nepadėjo besikreipusiam žmogui išspręsti problemos, o biurokratiškai "atsifutbolino" nuo jo

  Prieš mėnesį
 • Sauliui

  atsakymas į: Prusinu Nuoroda

  Tu ne instrukcijos mokykis, o stenkis padėt žmogui.

  Prieš mėnesį
 • Nuomonė

  atsakymas į: Neišprusęs Nuoroda

  Taigi aiškiai pasakė, kad daugiau neklausinėtų ir netrukdytų dirbti. Žmonės turi susiprasti, kad valstybės tarnautojo postą užimantys ponai ar ponios nebūtinai tarnauja žmonėms. Jie tarnauja valstybei, o valstybė- tai jie patys. Koks dar įvertinimas reikalingas?

  Prieš mėnesį
 • Juozui

  Nuoroda

  Ponas Juozas gal galėtų savo mintis dėstyti aiškiau, suprantamiau, be tarptautinių žodžių, kažkokių nesuprantamų samprotavimų.Ką reiškia žodžiai korumpuotas klanas, antikorupcinė koalicija ir pan? Neaišku ko siekiama tokiais tuščiažodžiavimais. Valdžiai įgelti, savo nuoskaudas išsakyti galima būtų ir trumpais sakiniais, aiškiomis mintimis, be ilgiausių išvedžiojimų.

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  Nuoroda

  Kai valdžioje buvo korumpuotas klanas, kiek laiko nebuvo kam dirbti architektūros skyriuje ? kiek kartų neatsirado tinkamo policininko Viešintoms? Dabar, net labai augant algoms privačiame sekturiuje tuščių etatų nelieka. Pagarba antikorupcinei koalicijai.

  Prieš mėnesį
 • Valdžiai

  Nuoroda

  Šviesus Vaižganto kraštas vertas turėti kitokį seniūną.

  Prieš mėnesį
 • Jooo

  atsakymas į: Valdžiai Nuoroda

  Rasalas nelaimėjo konkurso į seniūno vietą.

  Prieš mėnesį
 • medikė

  atsakymas į: Jooo Nuoroda

  Vyriausybė skyrė lėšų dėl psichologinės sveikatos sutrikimus turinčiųjų medicininės pagalbos teikimo. Tokią pagalbą galite gauti psicinės sveikatos centre. Daugiau informacijos galite rasti elektroninėje platformoje : pagalbasau.lt

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Super. Sveikinu

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  Nuoroda

  Remiantis pranešime naudojamu įnstitucijos logotipu ir pranešimo informacijos turiniu, kuriame atskirai nenurodyta iš kokio šaltinio paimta infirmacija, darytina prielaida, kad šios informacijos autorius tapo nauju Anykščių rajono savivaldybės administracijos spaudos atstovu.
  Gal po tokių struktūrinių pokyčių nuo šiol pagerės ir valdžios komunikacija su anykštėnų bendruomene per viešos informacijos rengėjų ir leidėjų publikuojamas priemones?

  Prieš mėnesį
 • NESUPRATAU

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Ką čia Juozas norėjo pasakyti? Net pažiūrėjau į kalendorių, ne pilnatis.

  Prieš mėnesį