Tautos ir teisingumo sąjungos, į kurią šeštadienį susivienijo Centro partija – Tautininkai, parlamentaro Petro Gražulio judėjimas „Už Lietuvą – vyrai!” bei Lietuvių tautininkų ir respublikonų sąjunga, pirmininku išrinktas P. Gražulis.

 

Buvęs Centro partijos – Tautininkų pirmininkas Naglis Puteikis pranešė, kad tapo susivienijusios Tautos ir teisingumo sąjungos pirmininko pavaduotoju.

Tautos ir teisingumo sąjunga politinėmis priemonėmis sieks, kad būtų įgyvendinti visi “Didžiojo šeimos gynimo maršo” metu paskelbti reikalavimai. Gegužės 15-ąją sostinės Vingio parke vykusios akcijos dalyviai siekė išreikšti protestą prieš Stambulo konvenciją ir kitas iniciatyvas, jų teigimu, nukreiptas prieš tradicinę šeimą.

N. Puteikio teigimu, Tautos ir teisingumo sąjungai priklauso daugiau kaip 7 tūkst. narių, artimiausiu metu prie sąjungos prisijungs dar bent dvi tradicines tautines vertybes atstovaujančios partijos.

BNS

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Koncervatnikai

  Nuoroda

  Baikit rašyt kamintarus, aikit dirbt

  Prieš mėnesį
 • kas

  Nuoroda

  O my god,Total košmar

  Prieš mėnesį
 • Nuoroda

  šūkis "už Lietuvą - vyrai", o ten moterų nepriima, gal tik vyrai

  Prieš mėnesį
 • Nu

  Nuoroda

  Total košmar. Kaip durnėja tauta.

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  Nuoroda

  Šitie visada randa su kuo prie valdžios lovio patekti, o naudos iš jų kaip iš ožio pieno, sistemai jie nepavojingi, net būna naudingi, todėl ir sėdi daug kadencijų Seime.

  Prieš mėnesį