Gegužės 15 d. Ažuožerių bendruomenės kiemelyje vyko renginys „Šeimos diena“. Šeimas subūrė ir šventę organizavo Anykščių kultūros centro Ažuožerių skyriaus vadovė Alvyra Simanonienė ir Ažuožerių moterų klubo narės.


„Kai pavasaris pradeda žaliai puošti medžius, pasirodo pirmieji gėlių žiedai, saulė vis ilgiau žvelgia į bundančią žemę, ateina gražiausia šio metų laiko šventė – Šeimos diena. Šeimas kasmet suburdavome vasarą, bet šiemet jau suplanuoti kiti vasaros renginiai, tad pakvietėme būtent Tarptautinę šeimos dieną“, – pasakojo renginio idėjos sumanytoja, energingoji A. Simanonienė, kuri subūrė visus – mažus ir didelius – į žaidimus, viktorinas, sporto rungtis ir pan. Mamos iš augmenijos dalių ir žiedų dėliojo natiurmortus, vaikai rungtyniavo, atlikdami sportiškas užduotis, kartu su tėveliais piešė savo svajonių atostogas ir t. t. Tėveliams teko klausinėti ir atspėti, kokio animacinio filmuko herojai jie yra pagal pritvirtintą užrašą ant nugaros.
„Jei bus stiprios, gražios šeimos, kuriose augs laimingi vaikai, tokia bus ir visa mūsų tauta. Džiugu, kad Ažuožeriuose gyvena daug jaunų šeimų, kurios augina vaikučius, kuria ir puoselėja savo tradicijas. Ačiū, kad atėjote, kad dalyvavote“, – šventės pabaigoje kalbėjo Alvyra.
Renginio pabaigoje A. Simanonienė gausiausioms Ažuožerių šeimoms įteikė Irmanto Maigio dovanas – augalus ir sodinukus. Taip pat išdalijo daug atminimo dovanėlių tiek vaikams, tiek tėveliams.
„Buvo smagu Tarptautinę šeimos dieną praleisti gryname ore – saugioje aplinkoje su savo ir bičiulių šeimomis, su gerais pažįstamais, bendruomenės nariais. Namo keliausime labai geros nuotaikos ir pakylėti. Toks buvimas kartu dar labiau suartina, suvienija. Pamiršome buvusį nuovargį nuo ekranų dėl varginusio nuotolinio ugdymo. Tiesiog šauniai praleidome laiką“, – pasakojo Simona Žudienė.
Renginio dalyviai atsisveikino, linkėdami šviesios ateities visoms šeimoms.

 

Lina DAPKIENĖ

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Ažuožerietis

  Nuoroda

  Šaunu matyti, kad Ažuožeruose vaikučiu daugeje tik valdant rusu bolševikams čia buvo ir darželis ir mokykla-dabar liko tik prisiminimai...t Liberalizmas, kaip ir fašizmas-naikina žmogu... tik fašismas su ginklu o liberalizmas su pinigais ir kapitalu-va taip va ponios is Ažuožeriu.

  Prieš mėnesį
 • bobutė

  Nuoroda

  atidžiai ištyrinėjau nuotraukas ,bet pamačiau tik vieną tėtį.Dabar mastau,tai kaip čia išeina-vienas tėtis visoms šeimoms?O gal kiti išvyko į šeimų maršą?Betgi tada jau nebe darnu.

  Prieš mėnesį
 • Ažuožeriai

  atsakymas į: bobutė Nuoroda

  Smagus laikas, daug veiklų vaikams ir tėveliams. Alvyra Simanonienė tikra šaunuolė subūrusi šeimas smagiai popietei. Gražu žiūrėti kokie aktyvūs ažuožeriečiai.

  Prieš mėnesį
 • Na

  atsakymas į: bobutė Nuoroda

  Be sarmatos esate.Nekelkite bangų.

  Prieš mėnesį
 • Kultūringai, ramiai... Taip turi būti.

  Prieš mėnesį
 • Faina

  Nuoroda

  Visada gera matyti laimingas šeimas su vaikučiais, Šaunuoliai organizatoriai ir ažuožeriečiai!

  Prieš mėnesį