Šiandien, gegužės 15 - osios rytą, dalis anykštėnų išvyko į Didįjį šeimos gynimo maršą Vilniuje „Dėl ideologinio karo metodais vykdomos agresyvios genderistinės propagandos ir valdančios daugumos rengiamų įstatymų, prieštaraujančių Tautos referendumu priimtai Lietuvos Respublikos Konstitucijai“. Kalbinti protesto maršo dalyviai pasisakė už tradicines tautos ir šeimos vertybes, teigė esantys neabejingi savo vaikų ir anūkų ateičiai.

Devintą ryto nuo Anykščių Laimės žiburio papėdės į pilietinę akciją išvažiavo dviejų dešimčių automobilių kolona.
„Aš turiu septynis anūkus ir negaliu būti abejingas kokioje Lietuvoje jie gyvens, kokiomis vertybėmis vadovausis, - sakė maršo dalyvis, buvęs Anykščių rajono tarybos narys Arvydas Mačiulis. – Pasisakau už vyro ir moters šeimą, esu prieš mums svetimą ideologiją, aš už tradicines per šimtmečius susiformavusias šeimos vertybes“.
Jam pritarė kiti kalbinti maršo dalyviai, Anykščiuose žinomas gydytojas Audronis Gustas, vykstančiųjų koordinatorius Valdas Zablockis, pastebėjęs, kad maršas nėra nukreiptas prieš žmogų, bet prieš nepriimtiną, ateities neturinčią, ideologiją ir paragino maršo dalyvius laikytis rimties, vengti provokacijų, kad kelionę lydėtų meilė ir šypsena....
Maršo dalyvių automobilius puošė tautinė atributika, maršo lipdukai, o vieną automobilį šūkis „Lietuvą išgelbės tiktai Dievas...“
Automobilių kolona nuvažiavo link Utenos, toliau maršrutas tęsis per Ukmergę, Kauną į Vilnių.

 

Jonas Junevičius

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Tam : Atsakymas

  Nuoroda

  Jaučiasi kad aklai koncervatorius ,su tokiom paziurom ,tokie Kaip tu ir padare mus vergais ,pardave Lietuva.Tau normalu ? Negi tikrai ( kazkas jau klause) anykščiuos tokie gyvena ? Tikriausiai atsigrūdai iš kazkur ..Anykstenai turi savo nuomonę ,bet ne tokia kaip tavo !

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnas

  atsakymas į: Tam : Atsakymas Nuoroda

  Nesuprantu, kam jie pardavė Lietuvą. Kad įstojo į Europos Sąjungą, NATO, kad įvedė Eurą. Bet tai buvo bendras visų partijų sutarimas. Vieni konservatoriai to būtų neįstengę padaryti, jeigu tam nebūtų pritarę socdemai, patys valstiečiai ir kitos partijos. Tai ne vienų konservatorių atliktas bendras darbas. O aš ir kiti mano pažįstami džiaugiasi, kad Lietuva yra ES ir NATO, nes jeigu šiandien ji nebūtų tose organizacijose, mus taipogi būtų ištikęs Ukrainos likimas.

  Prieš mėnesį
 • Korekcija

  atsakymas į: Anykštėnas Nuoroda

  Kai eurą įvedinėjo valstiečių seime buvo du ar trys, kai Lietuvą už miltelius pardavinėjo..... kas valdžioje buvo?

  Prieš mėnesį
 • Tautietis

  atsakymas į: Korekcija Nuoroda

  Taip, tada valstiečių valdžioje nebuvo. Bet ir pats Karbauskis buvo už ES. Jis tik buvo prieš NATO ir tik šiuo klausimu norėjo surengti referendumą, bet jam tas nepavyko. Taigi ne vieni konservatoriai prisidėjo prie ES, NATO ir euro įvedimo Lietuvoje. Net beveik visos partijos, išskyrus socdemus pasirašė bendrą susitarimą anoje kadencijoje dėl Krašto apsaugos didinimo, kuris 2030 metais turės būti 2,5 procento nuo bendro BVP. Tai ir čia gal tada konservatoriai kalti. Geriau jūs prasikrapštykit savo akis ir matykit realybę.

  Prieš mėnesį
 • Anykstietei

  Nuoroda

  Yra sakoma-bijok zmogaus,kurio Dievas yra tik baznycioje...Saunuoliai zmones,kurie supranta ,kas vyksta..kurie palaiko prigimtines vertybes..O tie,kurie klausia-kas puola seimas-argi i kvaila klausima gali but protingas atsakymas...

  Prieš mėnesį
 • O kas tą šeimą puola, kad reikia ginti? Niekas nepuola, niekas neprimeta kaip kas turi gyventi savo asmeninį gyvenimą. Tačiau kai kurie kraštutinai konservatyvių asmenys, kurie yra nelaimingi, nes nedrįso gyventi taip kaip norėtų, nori kad ir kiti gyventų ne kIp nori, o kaip liepta.

  Prieš mėnesį
 • Na

  atsakymas į: ? Nuoroda

  Ta seima puola seimas su istatymais kurie naikina tauta jei dar nesupratai,ir vat sakai neprimetai kaip gyventi su ta stambulo konvencija jie nori zodzio laisve nuomone ir mastysena uzdrausti ir spalvotiesiem suteikt beribes teisias

  Prieš mėnesį
 • Anykštietei

  Nuoroda

  Ar kaip ji ten vadinasi ,kuri gina koncervų klaną ,negi tu nesupranti ,kad senis lanzbergis nori anūką prastumti į prezidentus ?Ar tikrai esi iš Anykščių ,nesinori tiket ,kad su tokiu mąstymu yra .Lanzbergis gi tave šunauja vadina ,ir tau patinka ? Man - Ne .Todel už tą klaną niekada nebalsuosiu ,nes noriu gyvent ir kvepuot ,o ne dusti !

  Prieš mėnesį
 • Atsakymas

  atsakymas į: Anykštietei Nuoroda

  Lansbergis šunauja išvadino parsidavusius žurnalistus. Kadangi nedirbu spaudoje, tai manęs neįžeidė. Man asmeniškai patinka, kai vadina tiksliai ir teisingai. Jei tau atrodo, kad visokie tomkai, grinevičiutės turi būti vadinami elitu, tai gali ir vadinti. Man tokie yra šunauja, nes loja už numestą kaulą. Jei Jūsų kvėpavimas priklauso nuo tomkaus, vaigauko ir pn. tai tikrai galite uždusti.

  Prieš mėnesį
 • Girinis

  Nuoroda

  Šaunuoliai

  Prieš mėnesį
 • Anykstenei

  Nuoroda

  Negi ponia nesupranta ,kad po atgimimo puse tautos išvyko ? Paziurek kiek mokyklose liko mokinių ,kiek darželiuose vaiku ir kiek sumažėjo gyventojų .Tai dėka koncervatorių visko griovimo metodu ! Skaldyk ir valdyk ! Ačiū Gustui ir kitiems kurie organizavo ir vyko į Vilnių ,tai tie kuriems ,svarbi šeima ir jos ateitis ! Mes sakom kad svarbiausia : Dievas ,sąžine ir Tėvyne ! O klaupsimes tik prieš Dievą ir tėvus ...

  Prieš mėnesį
 • Anykštietė

  atsakymas į: Anykstenei Nuoroda

  Konservatoriai iš tikro valdė 30 metų ir viską sugriovė. Negi jūs durni visi esat, negi nežinot, kad jie buvo tik 2 kadencijas iš viso 8 metus. Taigi daugiau negu pusę valdė visai kiti. Bet deja, nieko nepadarysi, dabar už viską kalti tik konservatoriai. Turbūt jie kalti ir už Nepriklausomybę, kurios turbūt dabar daugumai jau nereikia. Tokia jau jų dalia. O aš vis tiek už juos balsavau ir balsuosiu.

  Prieš mėnesį
 • Anykštietė

  Nuoroda

  Man labai patiko priešpaskutinėje nuotraukoje vieno dalyvio užrašytas plakatas : LIETUVĄ IŠGELBĖS TIK SDIEVAS. Bet kad juo jau mažai kas tiki. Bažnyčios pustuštės ir ne taip kaip buvo atgimimo laikais. Tada į bažnyčią net sunku buvo patekti. Jos buvo pilnut pilnutėlės žmonių. Ir korona, manau yra daugiau Dievo bausmė žmonėms už jų tikėjimo sumenkėjimą. O kol žmonės neatsigręs į Dievą, tol ir korona nuo jų nepasitrauks, tol ir jokie mitingai nepadės.

  Prieš mėnesį
 • Iš tikri

  atsakymas į: Anykštietė Nuoroda

  Plakatą pakabino tie, kurie į bažnyčią neina. Jie nėra katalikai.

  Prieš mėnesį
 • Kam

  Nuoroda

  Versti tą valdžia ji turi pati atsistatydinti, o verčia tik chuntines valdžias

  Prieš mėnesį
 • pamatysi

  atsakymas į: Kam Nuoroda

  tie vercia,kurie patys verziasi prie lovio

  Prieš mėnesį
 • E

  atsakymas į: pamatysi Nuoroda

  Teisingai. Ir su kokiu pykčiu, balso intonacija. Siaubingi komentarai, uzgauliojimai.

  Prieš mėnesį
 • Pff

  Nuoroda

  Tik 10 tuks buvo susirinke, reiskia, kad 2 690 000 zmoniu pederastai...

  Prieš mėnesį
 • Na

  atsakymas į: Pff Nuoroda

  Ten buvo tikrai ne 10tukstaciu,jei nebuvai nekliesk nesamoniu

  Prieš mėnesį
 • U

  atsakymas į: Pff Nuoroda

  Na jei toks komentaras, tai baisu, kas pas jus šeimoje dedasi tada.

  Prieš mėnesį
 • Nu

  atsakymas į: U Nuoroda

  Nors mano seimoj niekas po shuda su zaparazieciais nevazineja

  Prieš mėnesį
 • Jo

  atsakymas į: Nu Nuoroda

  Nežinai kas gali būti gyvenime.

  Prieš mėnesį
 • Jaronimas

  Nuoroda

  Šaunuoliai...

  Prieš mėnesį
 • R

  atsakymas į: Jaronimas Nuoroda

  Ar kas skaitėte Stambulo konvenciją... Ir už ką dėkoti reik, kas važiavo ir koks lygis... Psichozės daug..

  Prieš mėnesį
 • Na

  atsakymas į: R Nuoroda

  O tu bent ja pati skaitei,kad tokia ne psihozes ligi esi,negi nematai kokius istatymus jie leidzia ir cia viskas okey palei tave?

  Prieš mėnesį
 • anykštėnė

  Nuoroda

  Šaunuoliai visi dalyviai

  Prieš mėnesį
 • Zigmas

  Nuoroda

  Paksiečiai gražioj formoj pasinaudojo mirtingu, gal prisisvajojo nuvertus valdančius buti karaliukais. Čia politikieriai ir visokie prisiplakėliai žaidimus žaidžia, o jūs būtinai dalyvaukit, palaikykit, pakeiskim vergvaldi draugai.

  Prieš mėnesį
 • Na

  atsakymas į: Zigmas Nuoroda

  O ka tu siulai daryt miegot ir tylet,kai jie atimineja zodzio laisve,atimineja mynciu reiskimo mastymo ir isitikinimu laisve,ir kai nori prastumti genderizmo ideologija,ir kai vaikus testuoja ir skiepija nuo nezinia ko tai cia jau tyleti nebegali

  Prieš mėnesį
 • O

  atsakymas į: Na Nuoroda

  Už ką dėkoti. Ir dėl l ko šaunuoliai.

  Prieš mėnesį
 • ,,,

  atsakymas į: Na Nuoroda

  Į seimą rinks dabar organizatorius, kurių tikslas ir buvo surinkt žmones,komikai, grazuliai. Geri pavyzdžiai... Graudu... Niekas pries šeimas nepasisako, nei bažnyčia, nei Konstitucijos nekeičia... Bet masinė psichozė akivaizdi... ..

  Prieš mėnesį
 • Pagarba

  Nuoroda

  Šaunuoliai, ačiū Jums!!!

  Prieš mėnesį
 • Šaunuoliai

  Nuoroda

  Ačių kad dalyvavote ,nors daug kas nežinojo ,nes TV tik propagandą skleist sugeba ,ir slepia ,o kas tautai svarbu ,nerodo ! Galvokit savo protu ! Gyd ,Gustui pagarba ! Gaila ,kad nesugebejo iš sėdinčių savivaldybej ,sudalyvauti ,tiesa gi ten lanzberginiai sedi ,koncervatoriai su meru priešaky ,,va kaip būna ,kad neźinai ką daryt ! Dvasios skurdžiai bijantys savo nuomones ,todel ir vergaujam virš 30 metu ponams .

  Prieš mėnesį
 • Svetima gėda

  Nuoroda

  kaip jiems negėda savo veidų rodyti? Mane svetima gėda aplanko žiūrint į nuotraukas

  Prieš mėnesį
 • Na

  atsakymas į: Svetima gėda Nuoroda

  Ponas gal jus is tu kurie palaiko seimo spalvotusius todel ir geda jums,man tai dziugu matyti kad susirinko tiek geru ir protingu zmoniu turinciu savo galva ir mastysena,ar ne laiva zodi ir mastysena nori uzdrausti stambulo konvencija,ar ne to spalvotieji nori seime,jie nori diktaturos,o kad tauta pabudo tai labai dziugu ?

  Prieš mėnesį
 • Ona

  atsakymas į: Svetima gėda Nuoroda

  O kodėl turėtų būti gėda sakyti ir daryti ką galvoji? Taigi ne visi dirba savivaldybėje ir priklauso konservatorių ir liberalų partijoms.

  Prieš mėnesį
 • aaaaaaalio

  atsakymas į: Ona Nuoroda

  Šeip tai Gustas, Gustienė ir Venteriene dirba savivaldybeje.

  Prieš mėnesį
 • Ką jūs sakote?

  atsakymas į: aaaaaaalio Nuoroda

  Ar vietoj Obelevičiaus, Žiogelio ir Griauzdaitės?

  Prieš mėnesį
 • Nepaisant sudėtingų atėjusių laikų, negaliu atsidžiaugti kaip lengva šiuo metu pažinti idiotą. Nueik į parduotuvę ir štai žiūrėk vienas ir kita eina su kauke šildymi smakrą, bet aukštai užrietę nosį. Štai kita grupelė nusprendė viešai savo vardus ir pavardes pasiskelbti, kad visi Anykščiai žinotų su kuriais bendraujant reikėtų pasiruošti kalbėti paprastesniais žodžiais ir trumpesniais sakiniais. Keep it up! :) reiktų Jums ponai ir ponios kažkokios vienijančios atributikos. MAGA hat lietuviškos versijos. Tikiuosi, kad kažką sugalvosit! Linkėjimai

  Prieš mėnesį
 • Pravalas

  Nuoroda

  apsišiko. Iš visos Lietuvos tik tiek šeimų sergėtojų susirinko?

  Prieš mėnesį
 • Matyt

  atsakymas į: Pravalas Nuoroda

  Iš Miliūtės mokaisi?

  Prieš mėnesį
 • Jadzė

  atsakymas į: Pravalas Nuoroda

  Gal tu važiavai į antimitingą su vaivorykštine vėliava aplink strėnas? Įkelk nuotraukų. Įdomu, kaip tau tinka kablūkai.

  Prieš mėnesį
 • Kaimynė

  atsakymas į: Jadzė Nuoroda

  Ar čia ta Jadze, kuri giriasi savo abortai ir jaunimą gimnazistėms pataria dulkintis su vyresnias? GERAI, kad nustojo pasirašinėti, kad ji iš Svėdasų. Tėvai palaidoti Kurkliuose, mama ant senųjų , o tėvas ant naujųjų kapinių, pati kažkokioje Moliakalnio palaikė gimusi, po melioracijos Kurkliuose gyvenusi svėdasiške pradėjo vadintis

  Prieš mėnesį
 • Kolonija

  Nuoroda

  Jakilaitis tapimą pradės dulkinti ???

  Prieš mėnesį
 • Benzokolonijai

  atsakymas į: Kolonija Nuoroda

  greičiau Batka Putiną pradės tratinti.

  Prieš mėnesį
 • .....

  atsakymas į: Kolonija Nuoroda

  Puikus šeimos gynėjas, tikras didvyris esate...

  Prieš mėnesį
 • Jonas k.

  Nuoroda

  Gyd.Gustui pagarba ! Kur daugiau personalo buvo ,bijo ar kaip ? Štai taip ir pasirodo abejingumas ,o paskui verkšlenat ,kad sunkus gyvenimas,valdžia spaudžia ir t.t ,bet ką padarėt ,kad tos nesąmones nebūtų ? Laukiat gal kas už mane padarys .? Gėda jei iš tingėjimo nevažiavote .Kunigų nebuvo ? Ar jie koncervinius palaiko ? Kur bažnytine visuomene ,kur kultūrščikai ? Abejingumas ..

  Prieš mėnesį
 • 00

  atsakymas į: Jonas k. Nuoroda

  Koks jūsų reikalas. Kiekvienas atsakingas už ssve.

  Prieš mėnesį
 • Ačiūūū

  Nuoroda

  Organizatoriams ačiü. O kur kunigų palaiminimas ? Ar bent buvo palaikyt ? Źmones pagaliau nubudo .O Koncerviniai Jovaiša kur ,su tamilinu ,po šluota sedi ? Jüs prieš ?

  Prieš mėnesį
 • C

  atsakymas į: Ačiūūū Nuoroda

  Darot spaudimą. Neetiška. Na kultūros trūkumas jaučiasi. Idomu kokioje šeimoje auginami daugelis puolanciu yra.

  Prieš mėnesį
 • Koks spaudimas?

  atsakymas į: C Nuoroda

  Argi kunigai prieš Šv. RAŠTO mokymą?

  Prieš mėnesį
 • A

  atsakymas į: Koks spaudimas? Nuoroda

  Ar suprantate tą Šventą raštą.Tokia neapykanta komentaruose. Baisu.

  Prieš mėnesį
 • Koks spaudimas?

  atsakymas į: A Nuoroda

  Būtent! Nėra nei vieno komentaro, kuris niekintų LGBT rėmėjus. Tačiau tuos, kurie padisako už Konstitucijoje įtvirtintą šeimos sąvoką ir klausi Šv. RAŠTO mokymo, niekinate ir pravardžiuojate kaip šeštokai. Kaip netoliarantiška ir nekultūringa negerbti kitų žmonių nuomonės.

  Prieš mėnesį
 • Kaimo Jurgis

  Nuoroda

  Aš irgi norėjau važiuot, bet kad iki Vilniaus per tolimas kelias, važiuot iki Utenos, paskui iki Kauno ir tik tada Vilniun. Kokia čia demokratija, jei kažkas nurodinėja kur reikia važiuoti ir kaip važiuoti.Ir džiaugiuos, kad nevažiavau, pataupiau pinigų benzinui. Iš nuotraukų tai nei vieno žmogaus neatpažinau. Kažkokie nematyti, nežinomi veidai. Gal nesudomino šis žygis rajono valdžios, tarybos narių, žinomų visuomenininkų?

  Prieš mėnesį
 • Na

  atsakymas į: Kaimo Jurgis Nuoroda

  Galejai tu vaziuoti tiesiai i vilniu niekas nenurodynejo,bet tingejimas ir saves teisinimas,kad del kazko negalejau juokingai skamba tikriausiai nebuvo noro,nes jum valstybes ir savo ateitis nerupi visiskai!

  Prieš mėnesį
 • Rata

  Nuoroda

  Žmonės dalyvaudami šiame marše sprendžia savo problemas. Savo Šeimos problemas!

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Šį kartą mūsų vietinė spauda dėl keliato grašių parduoda Judui anykštėno vardą, kuris visai netinkamai manipuliuojamas informacijos antraštėje. Gėda.

  Prieš mėnesį
 • saunuoliai

  Nuoroda

  dar labiau gerbsiu gyd GUSTA,saunuolis

  Prieš mėnesį
 • Kolonija

  Nuoroda

  Konserfašistai , lansbergo gauja išsigando tautos ??

  Prieš mėnesį
 • U

  atsakymas į: Kolonija Nuoroda

  Kur tą matote tą išgąstį. Nuodus, tai tamysta liejate.

  Prieš mėnesį
 • Tarp kitko

  Nuoroda

  Jei apie dievą.......Dievas myli visus vienodai. Ir tikrai ne tik tuos, kurie neva už tradicinę šeimą. Labai gėda yra dėl Gusto. Visgi išsilavinęs, profesionalus psichiatras. Kažkas matyt atsitiko. Daugelis iš jų gedi sovietinių laikų, kai viskas buvo uždrausta, net bausmės buvo taikomos kitokiems tipo.

  Prieš mėnesį
 • Malodec

  atsakymas į: Tarp kitko Nuoroda

  Gustas Hipokrato priesaikos nelaužo. Kartu su ligoniais ar džiaugsme ar skausme.

  Prieš mėnesį
 • Esmė

  atsakymas į: Tarp kitko Nuoroda

  Gydytojas negali palikti pacientų vienų

  Prieš mėnesį
 • Lietuvis

  atsakymas į: Tarp kitko Nuoroda

  Prašyčiau nespręsti pagal save - daugelis piktinasi tais, kurie klykia, kaip baisiai pažeidžiamos profesionaliais gėjais prisistatančiųjų, aukštakulniais mosikuojančių vištgaidžių teisės, o tradiciniai dalykai jiems mat yra nesuderinami su jų apgailėtinomis normomis - tegu pasieško kito termino savo santykiams pavadinti, o šeima šventa tradicinė vertybė.

  Prieš mėnesį
 • Šaunuoliai

  Nuoroda

  Šaunuoliai anykštėnai !!!

  Prieš mėnesį
 • X - man

  Nuoroda

  Dievas, Tėvynė, Šeima!

  Prieš mėnesį
 • woman

  atsakymas į: X - man Nuoroda

  kunigas, pedofilas, Vatikano ofšoras, Tesla.

  Prieš mėnesį
 • Aa

  atsakymas į: X - man Nuoroda

  Plius kultūra. Ar ne taip....

  Prieš mėnesį
 • Gintaras

  Nuoroda

  Šaunuoliai Anykščiai AŠ Jūs visus palaikau .

  Prieš mėnesį
 • Kažkaip

  Nuoroda

  Atrodo, kad tai tiesiog savo vietos gyvenime neradusių likimo nuskriaustų žmonių maršas...

  Prieš mėnesį
 • Lietuvis

  atsakymas į: Kažkaip Nuoroda

  O tamsta savo vietą jau, regis, suradote - ten, kur narkotikus propaguojanti Laisvės partija kviečia, ar ne?

  Prieš mėnesį
 • hmz

  Nuoroda

  septynios-aštuonios mašinėlės tik. Vis tien septyniomis-aštuoniomis mašinėlėmis per daug.

  Prieš mėnesį
 • Šaunuolis

  Nuoroda

  ARVYDAS MAČIULIS ir AUDRONIUS GUSTAS bravo Jums! Drąsūs ir nepriklausomi žmonės!

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  Nuoroda

  19 metų amžiaus Kazanės gyventojas su pompiniu šautuvų irgi teigė, kad jis išgelbės pasaulis, nes yra Dievas. Gerai, kad Gustas kartu su pacientais. Ramiau darosi.

  Prieš mėnesį
 • Kaip tik negerai

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Pacientams be Daktaro Gusto matyti, kad darosi neramu. Išgerkit xanax. Nelaukite, kol imsit staugti.

  Prieš mėnesį
 • A

  atsakymas į: Kaip tik negerai Nuoroda

  Piktas komentaras yra blogo zmogaus ženklais. Fanatizmas yra blogis.

  Prieš mėnesį
 • Kaip tik negerai

  atsakymas į: A Nuoroda

  Komentaras visai nepiktas. Reikia patarti liguistos psichikos žmogui, kai jo daktaras mitinge.

  Prieš mėnesį