Dešimčiai Anykščių Jono Biliūno gimnazijos moksleivių ir vienam mokytojui Anykščių mobiliajame punkte greitaisiais testais buvo nustatytas koronavirusas.Po pakartotino testavimo tame pačiame mobiliajame punkte paaiškėjo, kad gimnazistai ir mokytojas yra sveiki.


"Testas yra testas,jie taip ir vadinasi - greitieji testai. O antrąjį kartą jie pasidarė PGR tyrimą", - "Anykštai" sakė Anykščių rajono mero pavaduotojas,Ekstremaliųjų situacijų valdymo komisijos Operacijų vadovas Dainius Žiogelis.
Dar prieš kelias dienas iki šio atvejo D.Žiogelis "Anykštai" kalbėjo, kad Anykščių rajone buvo vos trys asmenys, kuriems po atlikto PGR testo paneigta pirminė diagnozė dėl nustatyto koronaviruso.
Pasikeitusioms gimnazistų ir pedagogo diagnozėms, anot Anykščių rajono mero pavaduotojo,Ekstremaliųjų situacijų valdymo komisijos Operacijų vadovo D. Žiogelio, įtakos turėjo vakcinavimas.
"99 proc. priežastis, kadangi likus dviems dienoms iki koronaviruso tyrimo greitaisiais testais, jie buvo vakcinuoti. Testai reaguoja į antikūnius ir yra kažkokia reakcija. Čia jau moksliniai dalykai", - aiškino D.Žiogelis.
Gimnazistai ir mokytojas buvo vakcinuoti "Moderna" vakcina.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Aha

  Nuoroda

  Kuo giliau į mišką tuo daugiau medžių,kuo daugiau gilinsies tuo daugiau nesąmoningų komentarų.

  Prieš mėnesį
 • Jo

  Nuoroda

  Nuo kada praejus parai po skiepo atsiranda antikūniai įdomu.

  Prieš mėnesį
 • Kurmis

  Nuoroda

  Kai žiogelis vadovauja situacijai tai turim ką turim .Skirt Veterinorių ir zootechniką nuo virusologo ir gydytojo .

  Prieš mėnesį
 • Papatarimas

  Nuoroda

  NESIDARYKIt testų ir NEBUS viruso !!! Testai netikslūs ir ne koronos virusui tirti pritaikyti ,skaitykit ,domėkitės ,o ne politikų sedinčių klausykit ! Pradėkite galvot ,o ne aklai sekti politikų nurodymu ,kurie vadovaujasi ne protu ,o pinigų suma !

  Prieš mėnesį
 • Aha

  Nuoroda

  Kada bus konkursas į ligoninės vadovus?

  Prieš mėnesį
 • cha

  atsakymas į: Aha Nuoroda

  nygdiel

  Prieš mėnesį
 • Mokinys

  Nuoroda

  Pats buvau viso šito dalyko auka. Nesuprantu gerbiamo žinovo D. Žiogelio, kuris net nežinantis tikslios informacijos šneka pievas. Visų pirma, skiepyti mokiniai buvo prieš 2 dienas, bet su Pfizer vakcina, o ne Moderna. Buvo atliktas ANTIGENŲ testas, o ne antikūnių, nežinau, toks žmogus jau turėtų skirti antigenų testą nuo antikūnio. Greitieji antigenų testai parodė teigiamus rezultatus, bet ne visi mokiniai kuriems rodė buvo pasiskiepiję prieš 2 dienas. Buvo tokių kurie ir nesiskiepijo ar skiepijosi prieš kelias savaites. Tad manau nereikia suversti visos kaltės ant nepagrįstų faktų, o galų gale prisiimti kaltę, kas abejoju, kad kažkada apskritai įvyks.

  Prieš mėnesį
 • Įdomu?

  Nuoroda

  Antigenų testas reaguoja į antikūnus? Kažkas įdomaus. Tai gal ne tuos testus atliko? Pati dariausi antigenų testą kitą dieną po vakcionavimo. Buvo neigiamas. Skambinau 1808 ir klausiau ar nebus reakcijos, atsakė, kad tokių duomenų nėra ir negali turėti įtakos.

  Prieš mėnesį
 • Nesąmonė

  Nuoroda

  Kokias čia nesąmonės ponas Ekstremaliųjų situacijų valdymo komisijos Operacijų vadovas šneka, patys susidūrėme su tais greitaisiais testais atsakymas teigiamas buvo, o kai padarė PGR testą, neigimas. Žmogus negavęs ne vieno skiepo.

  Prieš mėnesį
 • Romaldas

  atsakymas į: Nesąmonė Nuoroda

  nereikėtų prieštarauti prieš partijos skyriaus pirmininką ir dar medicininį išsilavinimą turintį vadovą. Tai gali pakenkti rajono įvaizdžiui.

  Prieš mėnesį
 • ?

  atsakymas į: Romaldas Nuoroda

  ar galite patikslinti apie gerbiamo pono medicininį išsilavinimą ? Ta prasme "žmonių gydyme" ?

  Prieš mėnesį
 • Svedasu Jadze

  atsakymas į: ? Nuoroda

  Dar makyklai ksi mokė biologiją ir žmogaus anatomiją buvo aiškinama, kad kiaulės organizmas ir organai labai panašūs į žmogaus. Galit padiklsust gerbiamo mero patarėjo sveiatos paslaugų ir verslo srities klausimais, kuris dabar laikinai dirba ligoninėje, valdydamas Covid-19 ligos plitimą.

  Prieš mėnesį
 • Pardavėja

  atsakymas į: Svedasu Jadze Nuoroda

  Atsirado anatomijos žinovė. Pasidaryti abortus, dar nereiškia, kad ką nors supranti. Tavo Nijolė vėl parduotuvėje bandė pavogti vaflių pakelį.

  Prieš mėnesį
 • Nu tai va

  atsakymas į: Pardavėja Nuoroda

  kokia tu pardavėja? Gal padavėja, kufi vaflius laižo ir čia nieko dėtų žmogystį bando apkalbėt. Žiūrėk nežspring besistengdama teip.

  Prieš mėnesį
 • Pardavėja

  atsakymas į: Svedasu Jadze Nuoroda

  Atsirado anatomijos žinovė. Pasidaryti abortus, dar nereiškia, kad ką nors supranti. Tavo Nijolė vėl parduotuvėje bandė pavogti vaflių pakelį.

  Prieš mėnesį
 • pasiklydusiai Jadzei

  atsakymas į: Svedasu Jadze Nuoroda

  Tamsta pavarei kaip tas studentas per egzaminą: išmokęs apie slieką, ištraukė bilietą apie dramblį - apie jį nieko nežinojo ir pradėjo pasakoti ... dramblys turi straublį, kuris panašus į slieką, nao sliekas sudarytas ir funkcionuoja...

  Prieš mėnesį
 • kad

  atsakymas į: pasiklydusiai Jadzei Nuoroda

  Šita Kurklių valkata niekados nesimokė jokios biologijos

  Prieš mėnesį