Neabejingi Lietuvos piliečiai ir visuomeninės organizacijos rengia DIDĮJĮ ŠEIMOS GYNIMO MARŠĄ. Automobilių kolona važiuosime iš Anykščių numatytu maršrutu (Anykščiai→Utena→Kaunas→Vilnius) į Vilnių. 18.00 valandą susirinksime į visos Lietuvos vienybės ir protesto mitingą Vingio parke.


Anykščiuose renkamės gegužės 15-ą dieną, 8.30 val. Liudiškių g. „Laimės žiburio“ automobilių stovėjimo aikštelėje, 9.00 val. kolona išvykstame į Uteną.
Koordinatorius: Valdas Zablockis, tel.863000604, el.p. valdas.zablockis@gmail.com
Mūsų šūkis: STIPRI ŠEIMA – STIPRI VALSTYBĖ!

 

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Nors kiek

  Nuoroda

  Protaujančiam aišku, kad šis "maršas" rėksnių ir idiotų reklama. Tuoj pamatysim kiek išplautų smegenų vargetų turime.

  Prieš mėnesį
 • Pritariu "Nuomone"

  Nuoroda

  Gerbiamas komentatoriau, pritariu Jūsų nuomonei. Krūmuose tupėt ir šūkaliot sugeba minios gudručių. Nekreipkim dėmesio į tokius padarėlius.

  Prieš mėnesį
 • Pagarba

  Nuoroda

  Pagarba Valdui Zablockiui už anykštėnų komandos koordinavimą. Sėkmės Jums !!!

  Prieš mėnesį
 • Nuomone

  Nuoroda

  Vis verkšlenat ,kad valdžia spaudžia ,kad mokyklas naikina,kad algos mažos ,kad daug jaunimo išvyksta baigę mokyklas ,kad vargingas gyvenimas ,kad bedarbiu gretos didėja ,kad pederastine valdžia su lanzberginiais pradėjo lyst į į šeimų tradicijas ,žada mokinti kaip santykiauti ( piderastišose šalyse ,ko siekia ir pas mus,skaiciau ,savanoriai ,klasėse rodo lyt ,aktą ,mastrubacijas ir ,tai vadinasi švietimas ,ar norėtum tokio švietimo tavo vaikams ?) tyčiojasi iš tautos ,verkšlenat ,kad esat vergais paversti ,bet yra BET ,,,,,,o Ką jūs bandot daryt kad kitaip būtų ?
  Kazkas bando parodyt Lovy sėdintiems ,kad TAUTA pavargo nuo kliedesių ir seimo nesąmonių ,kad uztenka klüpet prieš turčiius ( idomu kaip tapo milijonieriais ) bet atsiranda tokie ,kurie kaišioja pagalius organizatoriams ! Sedesit ,tylesit ,tai vergausit ir klupestit prieš ponus ,iki mirties ,o jie tyčiosis iš mūsų .Nori TU taip toliau gyventi ?? Aš - NE ,!!todel vykstu su šeima ir draugais į Vilnių ! Žinosiu ,kad bandžiau.

  Prieš mėnesį
 • Petras kolduninis

  atsakymas į: Nuomone Nuoroda

  Tai dėl viso tavo nenusisekusio gyvenimi kalti tik gėjai? Hitleriui jie taip pat sugadino gyvenimą, matėm kuo jam baigėsi,

  Prieš mėnesį
 • Priminimui

  Nuoroda

  Prisiminkim violetinę revoliuciją. Kuo baigėsi? Nemažai jų pateko į valdžią. Tada teko bėgti. Tada prokuratūra. O dabar paaikškėjo, kad pedofilijos bajeria buvo išgalvotas. Kiek žmonių apgavo ir apsigavo. Gaila

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: Priminimui Nuoroda

  Violetinis judėjimas buvo vienos šeimos asmeninis reikalas, į kurį kažkodėl įtraukė visuomenę, o tai blogai, visuomenei nėra reikalo dalyvauti vienoje šeimoje kylančiuose konfliktuose. O šeimos maršas yra visai visuomenei svarbus reikalas. Tuo ir skiriasi.

  Prieš mėnesį
 • Neįtikėtina

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  kad Lietuvoje dar tiek daug nešvankių, bjaurių, banalių Orlauskio anekdotų gerbėjų, susižavėjusių to mini fiurerio cypavimais ir isterijos priepuoliais... Koks organizatorius, toks ir renginys! Vagie, kepurė dega! Marširuos gelbėt - ką, nuo ko? Bene visų organizatirių biografijos tikrai nešviečia doros, tradicinės šeimos šviesa, tad apie kokią moralę ir padorią šeimą gali postringaut Celofanai, Gražuliai, Orlauskiai ir Ko? Pasikoliot viešai? Tą jie sugeba!

  Prieš mėnesį
 • Nuoroda

  irgi planuoju tokiam renginyje dalyvauti. Juk esu sąžiningas šeimos žmogus. Su keturiom žmonom išsiskyriau, dabar gyvenu su penkta. Gal dar ne paskutinė. Tokių kaip aš Lietuvoje daugybė.

  Prieš mėnesį
 • Bedarbis

  Nuoroda

  Turiu daug laisvo laiko, norėč ir aš pabūt tame Šeimų marše. Ale iškilo keli klausimai. Dėl ko anykštėnai turi važiuot į Vilnių "per aplinkui"? Kodėl reikia visiem važiuot į Uteną, iš Utenos į Kauną ir iš ten į Vilnių? Gal dar geriau reikėjo iš Utenos važiuot į Zarasus, iš ten į Šiaulius ir Klaipėdą, o iš ten į Vilnių? Negi anykštėnai neturi teisės patys spręsti kokiu maršrutu jiem važiuoti? Ir dar neaišku, kas gi tą Šeimų maršą organizuoja? Juk prie dalyvių ir organizatorių yra tokių žmonių, kurie seniai pamynė kojomis tradicinių šeimų sąvoką? Juk kai kas gyvena nesusituokę, susidėję, kiti po kelis kartus išsiskyrę ir susituokę, kai kas prisidirbę nesantuokinių vaikų ir pan. Nutariau, kad su tokiomis šeimomis neverta prasidėti, nors ir gražiai anys suokia.

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: Bedarbis Nuoroda

  Nesvarbu kas organizuoja, svarbu, kad maršo idėja tiktų.
  O organizatorius galite maršo tinklalapyje matyti.
  https://seimusajudis.lt/kontaktai/

  Prieš mėnesį
 • Dirbantis

  atsakymas į: Bedarbis Nuoroda

  Atsakymas paparastas, Kauno patvoriniai vėl siekia patekt į valdžią, todėl ir organizuojamos reklaminės akcijos per visą Lietuvą.

  Prieš mėnesį
 • Sorošas

  Nuoroda

  Ale kiek daug Lietuvoje savo orientaciją abejojančių vyrų, kad pamatę gėjų, bijo tapti tokiais pačiais. Ane pupuliai?

  Prieš mėnesį
 • Marš

  Nuoroda

  Jam į vakarus eit liepė
  Jai žygiuoti į rytus
  Šitaip ėjo komjaunuoliai į pilietinius karus

  Prieš mėnesį
 • Virginija

  Nuoroda

  Per pandemiją agituoti,,SARMATA VISAI LIETUVAI.šitoks sergamumas,kaip atrodysime prieš pasaulį,ką rodome augančiai kartai

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: Virginija Nuoroda

  Išlįskite iš urvų, gyvenkite kaip laisvi Baltarusijos, Švedijos ir kitų šalių žmonės, ir nustosite sirgti.

  Prieš mėnesį
 • CCCP išgamos

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Kaip Baltarusijoje gali laisvai gyventi kai šalį valdo ūsuotas Jabakta? Tikriausiai tau labai patinka kai Omonas vyrus žagina mentų bananais?

  Prieš mėnesį
 • O gėda nebuvo

  atsakymas į: Virginija Nuoroda

  pernai per pandemiją už rankučių susikibus stovėti?

  Prieš mėnesį
 • Reklama

  Nuoroda

  Tmoševskis su koloradke atlape remia maršą.

  Prieš mėnesį
 • Supraskit

  Nuoroda

  Pagaliau čia gi kova prieš pederastų ( sorošinių ) sumanymą kad skiepyti vaikams jų iškrypėlišką mąstymą ,kad mergaites būtu berniukais ir atvirkščiai .Ar norėsi kad sūnus pasakys ,ej seni ,nuo rytoj panele būsiu ! Nepasiduokim traiškyti mūsų vaikų ir palikim tai Ką Radom ,nesunaikinkim mūsų istorijos ,tradicijų .Blaivykites ,žmones ! Kunigai turi prisidėti irgi prie maršo ! Marš kunigėliai ,netingėkit !

  Prieš mėnesį
 • Masonas

  atsakymas į: Supraskit Nuoroda

  Žiūrėk kad kunigėliai tik tavo vaikų nepatvirkintų.

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: Supraskit Nuoroda
  Prieš mėnesį
 • D.J.

  Nuoroda

  Neabejingi piliečiai... kam neabejingi? :D Kvailių maršas kažkoks :D

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: D.J. Nuoroda

  Neabejingi tam kas vyksta šalyje ir pasaulyje. Paprasta kvailiai abejingi, nes jie jų smegenys neveikia.

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Nelikę dabar tradicinių šeimų. Paklauskite kunigų, jie pasakys, kad santuokų mažėja, o skyrybų daugėja. Vaikus krikštija irgi daugiausia gyvendami tik partnerystėje, nesusituokę nei bažnyčioje nei susirašę metrikacijoje. Taigi aplamai šeimos Lietuvoje jau mirę ir niekas jų neprikels.

  Prieš mėnesį
 • Į žygį

  Nuoroda

  Visi visi kam svarbi Lietuvos ateitis ,mūsų vaikų ir anūkų ateitis į maršą ! Neleiskim kad pydarai ,lezbes ir lanzberginiai pradėtų imt viršų ir nurodinėti kaip mums vaikus augint .Pakilk Lietuva ,nustok klūpojus ir pažeminta ,kaimyne ,sese ,broli ,uztenka kentėt nuo valdžios nesąmonių ! Išeikim ,suremkim pečius ,ir parodykim savo galia ,prieš tuos pripampusius parazitus ,kurie siurbia kraują tautos !

  Prieš mėnesį
 • ...

  atsakymas į: Į žygį Nuoroda

  Kvailių ir apkvailintų maršas. Jeigu aš, tu gyvenam normalioj šeimoj, kas mums grasina? Man niekas. Nebent Gražulis amoraliu elgesiu

  Prieš mėnesį
 • Blyn

  atsakymas į: Į žygį Nuoroda

  Pavasaris. Darbų pilna. Tvarkykitės. Tinginių, durnelių ir darmaėdų maršas, kuriam diriguoja gražuliai, uspaskyvchai ir panašūs. Koks normalus žmogus jungsis?

  Prieš mėnesį
 • Chmm

  atsakymas į: Į žygį Nuoroda

  Reiktų atait į durnius pažėt. Norėč būt neteisus, bet tai eilinis Maskvos projektas, kuris virs nauja kremliuje suprojektuota partija.

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: Į žygį Nuoroda

  Kgb kviečia su Putinu. Išrinko ne Kremliaus žmones. Bėda.

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Konservatoriai yra Kremliaus žmonės, viską darė ir daro, kad tik Lietuvai ir gyventojams būtų blogiau, kad tik Lietuva vėl atitektų Rusijai.

  Prieš mėnesį
 • Petras

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Nu nežinojau kad Putinas konservatorius.

  Prieš mėnesį
 • Aa

  atsakymas į: Į žygį Nuoroda

  Korona siaučia,pirmaujame Europoje, o čia bludija, saugokite patys savo šeimas ir viskas bus gerai..

  Prieš mėnesį
 • sese, broli,

  atsakymas į: Į žygį Nuoroda

  Paskubėk, 20,00 alkoholio skyrius užsidaro.

  Prieš mėnesį
 • puolimas

  Nuoroda

  kaip sovietų prieš Baltijos karą. Įdomiai laikai grįžo.

  Prieš mėnesį
 • sese, broli,

  atsakymas į: puolimas Nuoroda

  Naujos žinios istorijos moksle. Kada buvo Baltijos karas? Kas kariavo? Kas laimėjo? Kodėl pie tokį karą niekas nepasakoja per LRT ir Puko TV?

  Prieš mėnesį
 • ypatingam ezemplioriui

  atsakymas į: sese, broli, Nuoroda

  Baltijos karu galima vadinti Baltijos kelią, nes tamsta, kaip ypatingai gudrus (gal gudri), turėtum suprasti, kad karas būna ne tik su ginklu rankoje. Tundra, o kitus durnina.

  Prieš mėnesį
 • Klumpakojai

  Nuoroda

  Prie ko tas Petras ,kiti išsiskyrę ir pan .Man dzyn kiek žmonų ir vaikų ,jų gyvenimas .Čia kalba eina apie vaikams kišamą seksą ,mastrubacijas mokyklos suole ,ir lyties pasikeitimo galimybes .Kas norės ,tas tyliai tą darys ,bet nereikia demonstruoti ,reklamuoti ,kad pritariam išsigimėliams ,kurie skaičiuoja 72 lytis ! Nori kad sūnus parvežtų “ ūsuotą panelę “ po sijonu dešra ! Gana nesąmonių ,ginkim vaikų ateitį.
  Negerbiu jovaisos ir tomilino,papirko jus ar kaip ??

  Prieš mėnesį
 • ?????????????

  atsakymas į: Klumpakojai Nuoroda

  Petro elgesys atitinka tradicinės šeimos supratimą? Tada normaliems šeimą mylintiems žmonėms nepakeliu.

  Prieš mėnesį
 • Pritariu

  atsakymas į: Klumpakojai Nuoroda

  Visiška tiesa!!!

  Prieš mėnesį
 • Kolonija

  Nuoroda

  Pidirastai laimes ??

  Prieš mėnesį
 • Benzokolonijai

  atsakymas į: Kolonija Nuoroda

  Židrieji jau laimėjo tavo Rodinoj, Kirkorovas su Moisejivu nuolat koncertuoja Kremliuje vadui, Baisu

  Prieš mėnesį
 • W

  atsakymas į: Kolonija Nuoroda

  Arcapie juos cia šnekama. Skaitykite atidžiau. Ir gal ne vieną kartą.

  Prieš mėnesį
 • tqip

  atsakymas į: Kolonija Nuoroda

  Reiktų klausti Pūko 9 gimės 1952 m.)
  Vedęs 5 kartus. Žmona Lina Vilimaitė (g. 1977 m.)[3]. Vaikai – Rita (g. 1972 m.), Lina (g. 1979 m.), Ričardas (g. 1981 m.), Robertas (g. 1987 m.), Rolandas (g. 1988 m.), Romanas (g. 1999 m.), Kęstutis, Gediminas, Barbora.

  Prieš mėnesį
 • GintAs

  Nuoroda

  Kas už Lietuvą pirmyn! Aš senelis jus palaikysiu kai reikės kautis iš tikro. Pederastai neturi gauti krauju aplaistytos žemės!

  Prieš mėnesį
 • tqip

  atsakymas į: GintAs Nuoroda

  O kas tau žadėjo duoti žemės? Tradicinės ir darnios šeimos su tokiais, kurie nenori pripažinti savo dukros, kurie kelintą kartą skiriasi kartu nežygiuos.
  R. Malinauskas yra vedęs tris kartus. Su pirmąja žmona Daiva (g. 1967) susilaukė dviejų dukterų ir sūnaus. 2010 m. rugsėjo mėn. susituokė su alytiške Ineta. Šioje santuokoje politikui gimė sūnus. 2019 m. rugpjūčio mėn. vedė 20 metų jaunesnę Vaidą.
  Su žmona Raminta augino sūnus Martyną ir Simoną ir dukteris Mariją ir Gabrielę. [2] 2018 m. birželio 21 d. pripažino su 31-ių palangiške Birute Navickaite pavasarį susilaukęs vaiko[3].

  Prieš mėnesį
 • tarsi

  Nuoroda

  Tarsi tarybiniais laikais, jei tu ne už valdžios nesąmones ir nusikaltimus žmoniškumui ( žmonių persekiojimui , trėmimams, žudymams, nuvarymui nuo žemės, turto atėmimui), tai buvai liaudies priešas Nr.1. Dabar kažkas panašaus : biologijos moksle nieks nepasikeitė- yra tik dvi lytis, bet naujieji bolševikai iškėlė versiją, kad lyčių yra kone šimtas. O jei šitam melui nepritari, tai esi "vatnykas, plokščiažemininkas, antivakseris, acilikėlis, marginalas ir t.t.". Šeimų maršas būtinas. Vienareikšmiškai.

  Prieš mėnesį
 • kaip ir nusikalbėjai

  atsakymas į: tarsi Nuoroda

  Jei biologijos moksle niekas nepasikeitė, tai jau Petro Pirmojo kunckameroje pilna visokių lyčių. Nepamenu kiek, nes mačiau tarybiniais laikais.

  Prieš mėnesį
 • paskaicius

  Nuoroda

  atrodo jog palaikyt tadicine seima jau yra nusikaltimas. o jau propogavimas lipimo vyro ant vyro - jau vertybe. Tai jei jau tau gamta pagailejo, (suvokimo grozetis moterimi ir ja myleti), tai bent nebegilink zaizdos rviesai demonstruodamasis

  Prieš mėnesį
 • na prisipažink

  atsakymas į: paskaicius Nuoroda

  Kas tau liepia lipti?

  Prieš mėnesį
 • Visi

  Nuoroda

  Eisime

  Prieš mėnesį
 • ......

  atsakymas į: Visi Nuoroda

  Isterija kažkokia. Daug susirgimų juk. Na bus jum eisim... Ksi corona užklups.

  Prieš mėnesį
 • X - man

  Nuoroda

  Lietuva paskutiniu metu vis labiau nusisuka, bet pats laikas būtų atsiręžti į tai kas yra yra amžinosios vertybės: Dievas, Tėvynė, Tradicijos, Tradicinė Šeima ir Tradicinės Vertybės. Tikrosios Vertybės per amžius...

  Prieš mėnesį
 • Anykstenui

  Nuoroda

  Turek nors kiek morales ir nemenkink kitu,kurie nors kazka daro,kad Lietuva neliktu be lietuviu..Jei paciam tai,kas dabar vyksta Lietuvoje-yra normalu-per tokius ir turim tai,ka turim.

  Prieš mėnesį
 • Aisku

  atsakymas į: Anykstenui Nuoroda

  Uspaschikas pagrindinis lietuvybės platintojais.

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  Nuoroda

  Gegužės 15 d. yra tarptautinė šeimos diena, kuri švenčiama nuo 1994 m.

  Prieš mėnesį
 • Kalumbokis

  Nuoroda

  Išpysim valdžia,taip kaip jie mus pysa.

  Prieš mėnesį
 • Koks kietas jobarius

  atsakymas į: Kalumbokis Nuoroda

  Seksualinis maniakas? Pabandykite ant ožkos.

  Prieš mėnesį
 • Ha

  Nuoroda

  Tėti, kas yra transvestitas?
  Paklausk tetos Dovydo.

  Prieš mėnesį
 • Angelė, pragaro merga !

  Nuoroda

  KOKS FAINAS SUGALVOTAS VIRUSO COVID 19 PLATINIMO BŪDAS ! YPAČ TŲ PAVOJINGŲ MUTAVUSIŲ FORMŲ, KURIOS ANYKŠČIŲ RAJONE JAU YRA !! IR KODĖL GI AŠ TURĖČIAU NUMIRTI DĖL TO, KAD KAI KURIEMS POLITIKIERIAMS NORISI ŠITAIP SAVE PAREKLAMUOTI ? AR MAŽA MIRČIŲ LIETUVOJE?

  Prieš mėnesį
 • Jaronimad

  atsakymas į: Angelė, pragaro merga ! Nuoroda

  Pasivadinai tiksliai esi matomai velnio garbintoja... Pragare ir degsi

  Prieš mėnesį
 • IŠSIJUNK DIDŽIĄSIAS

  atsakymas į: Angelė, pragaro merga ! Nuoroda

  NE FAINESNIS NEI BATKOS KELIAS UŽ RANKUČIŲ SUSIKIBUS.

  Prieš mėnesį
 • Gėda seimo nariams

  Nuoroda

  "Kaip Delfi sakė LVŽS frakcijos seniūnės pavaduotojas Tomas Tomilinas, jis nepritaria idėjai dalyvauti šiame renginyje. Apie tai valstiečiai diskutavo antradienį frakcijos posėdžio metu." Beje, Jovaiša su konservatoriais apsimetančia partija irgi nusigręžė ir nuo anykštėnų rinkėjų poreikių, ir nuo amžinųjų šeimos vertybių, ir nuo LR konstitucijos nuostatų: žmogų pažinsi iš jo darbų, o ne rinkiminių paistalų.

  Prieš mėnesį
 • Puikus

  Nuoroda

  Puikus renginys. Šaunuoliai anykštėnai - šeimos marše dalyvauti BŪTINA !

  Prieš mėnesį
 • Aha

  atsakymas į: Puikus Nuoroda

  Ypaš nusikalstamos gaujos Šeima nariams.

  Prieš mėnesį
 • Taip, ypač

  atsakymas į: Aha Nuoroda

  Nes panašu kai kam labai toli iki "šeimos" ir jos narių. Jei subynę niežti, tai pasikasyk.

  Prieš mėnesį
 • Pagarba

  Nuoroda

  Graudu skaityti komentarus, nejaugi Lietuvoje tiek daug yra netradicinės orientacijos žmonių?

  Prieš mėnesį
 • Maitinimas žygyje bus? Ar bus lauko virtuvės?

  Prieš mėnesį
 • Taip

  atsakymas į: ? Nuoroda

  Žuvį dalins Gražulio jaunėlės dukters nesantuokinė mama iš Palangos kiosko.

  Prieš mėnesį
 • greziniai 123

  Nuoroda

  Viskas gerai. Visados durnių namuose būdavo fiziniai pratimai. Išlieja energiją, atpalaiduoja spaudimą į smegenis ir ramiau miega. Būtų sveikiau, kad pėsti eitų, ilgesniam laikui apsiramintų.

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Anykšta... turėk savigarbos ir nereklamuoki šio antivalstybinio ir kvailių maršo.

  Prieš mėnesį
 • Gadeikis

  atsakymas į: Anykštėnas Nuoroda

  Nu tu ir urods

  Prieš mėnesį
 • Kažkas

  atsakymas į: Anykštėnas Nuoroda

  Sumokėjo, tai ir reklamuoja.

  Prieš mėnesį
 • Ne

  atsakymas į: Kažkas Nuoroda

  Nereikia ir moket kol zmones durnus komentarus raso

  Prieš mėnesį
 • Nespręsk pagal save

  atsakymas į: Kažkas Nuoroda

  Moka tik ,,Šileliui"

  Prieš mėnesį