„Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2021“ agitacinis autobusas buvo sustojęs Anykščiuose A.Baranausko aikštėje.

Gegužės 15 dieną vyks „Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021“, kurio šūkis „Stipri šeima – stipri valstybė“. Šio maršo metu žmonės raginami rinktis į bendrą automobilių koloną, kuri vyks į Vilnių, į mitingą Vingio parke.

 

„Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021“ organizuojamas kaip visuomenės pasipriešinimas prieš šeimai pavojingų įstatymų iniciatyvas.

„Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo“ organizatoriai reikalauja nutraukti konstitucinius pažeidimus prieš visas Lietuvos šeimas, kurie vykdomi prisidengiant pandemija.

Jie sako:

1. Stambulo konvencijai NE;

2. Partnerystės įstatymui NE;

3. Neapykantos įstatymams NE;

4. Lyties keitimo įstatymui NE;

5. Gender propogavimui švietime NE;

6. LGBT ideologijos propagandai LRT eteryje NE.

Šiandien maršo organizatorių atstovai lankėsi Anykščiuose, A.Baranausko aikštėje.

Atvykusieji pasakojo apie būsimą žygį, dalino laikraštį „Šeimų sąjūdis“.

Su anykštėnais bendravo naujienų portalo respublika.lt redaktorius Dobilas Sinkevičius bei iš Anykščių kilęs teisininkas Valdas Zablockis, kuris yra „Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo“ koordinatorius Anykščiuose.

„Anykštai“ V.Zablockis sakė, kad šeštadienį, gegužės 15 dieną, 8 valandos 30 minučių, „Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2021“ dalyviai kviečiami rinktis aikštelėje prie „Laimės žiburio“ paminklo, iš kur automobilių kolona 9 valandą pajudės į Uteną.

„Norėjome rinktis prie „Bikuvos“, tačiau negavome policijos leidimo. 9 valandą išvažiuosime į Uteną ir susijungę su uteniškiais pro Ukmergę vyksime į Kauną“, - sakė V.Zablockis (dėl detalesnės informacijos su koordinatoriumi galima susisiekti telefonu 863000604 arba elektroniniu paštu valdas.zablockis@gmail.com, - red. pastaba).

Respublika.lt redaktorius D. Sinkevičius pasakojo kad anykštėnai, lyginant su kitų miestų, kuriuos aplankė agitacinis autobusas, gyventojais yra smalsūs ir aktyvūs, domisi maršo tikslais, reiškia savo nuomones. Jis drąsino popiežiaus Jono Pauliaus II- ojo žodžiais „Nebijokite!“.

„Tai jie mūsų bijo, nes jie nieko neturi. Tai mes juos išrenkame, jie valdo mūsų uždirbtus pinigus. Mes galime juos ir pakeisti“, - kalbėjo žurnalistas. Jis apgailestavo, kad šalies žiniasklaida iš maršo daro baubą: „5 procentai pateikiamos informacijos yra tiesa, o 95 procentai – melas“, - kalbėjo D.Sinkevičius apgailestaudamas, kad nušviečiant šią visuomeninę akciją žiniasklaidai stinga objektyvumo.

Susitikti su organizatoriais anykštėnai atėjo nešini trispalvėmis. Anykštėnas Tomas Vaitkus ir svėdasiškis Valentinas Repšys ragino praeivius prisidėti prie „Didžiojo šeimos gynimo maršo“. Pasikalbėti su organizatoriais buvo sustoję jaunos šeimos su vaikais.

Po poros valandų pokalbio agitacinis autobusas išvyko susitikti su uteniškiais.

- ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Marija

  Nuoroda

  Kaip jus visi nesuprantat,kad tai paprasčiausia Durnių maršas.Ko jie siekia tie organizatoriai visai neaišku.Šeima reik ginti nuo smurto,kad moterų,vaikų
  nuskriaustų.Šeimoje būtų taika,ramybė kad šeimoje būtu gera visiems gyventi..Nebūtų abortų,nužudytų negimusių kūdykių.Kas visatai apgins,nes tauta taip susinaikins..Skirybų ko mažiau būtų,nes begalo daug skiresi.Nebeliko jokiu šeimos vertybių,nes mumyse nėra Dievo.Nebeliko meilės žmogui,savo artimam.Kai niekinam kitokius negu jie patys yra.Gyditojos mirtis,dar kartą parodė,kad mes toleruojam net psichologinį smurtą.Nes nurimstam tada kai žmogu suėdam ir jo nebelieka.Pasiskaitykit Facebook,nes ten pilna neapykantos žmogui.Gatavi net gerklęs perkasti vienas kitam.Pasidžiaugt įvairiais pasiekimais,kurie nustebina net visą pasaulį.Mes nemokam,nes esam per daug santūrus.Tokia tai mūsų tauta ir nieko tu nepadarysi.Būkim pakantus vienas kitam.Mylėkime vienas kitą,nes Dievas myli mus visus.

  Prieš mėnesį
 • Smagu

  Nuoroda

  Gerai, kad žmonės sujudo, tik ar konservatoriai nepradės jų vaikyti iš Vilniaus? Juk jau vieną kartą buvo uždraudę susirinkimus prie seimo.

  Prieš mėnesį
 • Gaila

  Nuoroda

  Kad Anykščiuose įsikūrė tiek psichinių ligonių . Eikim į maršą apgint mūsų Ateitį ! Ar norit kad Šimonytė ,lanzbergis ir panašūs į juos dusintų mus dar likusius 3 metus ,ar pripratot klūpet prieš poną? Vergais norit būt ? Rinkitės .

  Prieš mėnesį
 • Tradicinis

  Nuoroda

  Kodėl man tas maršas primena banditų siautėjimo laikus? Metą, kai Anykščius "valdė" tradicinė NUSIKALSTAMA ORGANIZACIJA "šeima"?
  Gal todėl?
  „Kito požiūrio“ generalinis direktorius - panevėžietis Kęstutis Vaitiekūnas pravarde „Kestorius“, žiniasklaidos tituluojamas kaip Panevėžio „Šmikinių“ nusikalstamos grupuotės lyderis. Jis išgarsėjo 1996 metų „Svainijos“ įvykiuose, kai verslininkas Rimantas Okuličius keturis jį reketavusius asmenis nušovė, o dar keturis sužeidė. K. Vaitiekūnas gyvas liko tik laimingo atsitiktinumo dėka – kai R. Okuličius „Tulpinių“ konkurentams į galvas šovė kontrolinius šūvius, nusitaikius į „Kestorių“ kulkos pasibaigė.

  Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/crime/policijos-smugis-kokaino-prekeiviams-sulaikyta-grupuote-susijusi-su-vabalu-gauja.d?id=63483234

  Prieš mėnesį
 • Jaronimas,, tradicinių,,

  atsakymas į: Tradicinis Nuoroda

  Gaila tavęs matit esi nelaimingas žmogelis...

  Prieš mėnesį
 • Žodis ne žvirblis

  atsakymas į: Tradicinis Nuoroda

  Ačiū Dievui, kad gyvename teisinėje valstybėje. Už savo komentarus ir nuorodas atsakysi pagal įstatymus.

  Prieš mėnesį
 • Gal apsirukęs???

  atsakymas į: Tradicinis Nuoroda

  Visai jau su galva nebegerai, žmogau ????

  Prieš mėnesį
 • to Tradicinis

  atsakymas į: Tradicinis Nuoroda

  Biblijos skaitymas, dar nieko nereiškia.
  Bausmę K. Vaitiekūnas atliko Alytaus griežtojo režimo pataisos darbų kolonijoje. Pasakojama, kad įkalinimo įstaigoje Kestorius beveik visą laiką studijavo Bibliją. Kolonijoje jis elgėsi gerai, neturėjo jokių nuobaudų, tad į laisvę buvo išleistas beveik 2 metais anksčiau laiko. Tačiau Biblijos studijos nuo nusikaltimų nesulaikė. 2004-ųjų žiemą K. Vaitiekūnas įkliuvo dėl plėšimo ir vėl buvo nuteistas – šįkart 4 metams laisvės atėmimo.

  Prieš mėnesį
 • Gyvenimas

  Nuoroda

  Per tokius kurie ,balsuoja už koncervus ,pederastus ,aferistus tai ir gyvenimas mūs vergiškas .Ponui linksim jei ne raudonam ,tai vaivorykštiniui ,nes savo protu nesivadivaujam .Avinai daugiau niekas .Tai ir nedejuokit ,eikit i maisto bankus ir sedekit apsinarkašinę. Tautos geda už abejingus gyventojus.

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  Nuoroda

  Gegužės 15 d.. yra Tarptautinė šeimos diena, kurią minės šeimos maršas.

  Prieš mėnesį
 • Taigis yra komunistas nekištas

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  O gegužės 16 dieną Tarptautinė jūros kiaulės diena. Manau, kad Jūros kiaulei daugiau pavojų, nei tradiciniai šeimai. Reiktų ką nors nuveikti.

  Prieš mėnesį
 • tavo šventė?

  Prieš mėnesį
 • Už Gražulio teisę turėti nuogą draugą

  Nuoroda

  Kodėl oratorius nenusirengė? Atėjau pasižiūrėti kaip atrodo Gražulio berniukas, pamačiau kad striptizo nebus ir nuėjau į Jarą. Labais skanių sausainių nusipirkau. Jei kas neatsimena, kas čia toks apie tvirtą šeimą kalbėjo ,tai priminsiu,

  ... internete žaibiškai išplito Kultūros komiteto nuotolinio posėdžio vaizdo įrašas, kuriame politikas Petras Gražulis pasirodė ne vienas. Šalia jo ekrane sušmėžavo pusnuogis vyras. Visuomenė ėmė svarstyti, kas šis nepažįstamasis? Tiesa, politikas Remigijus Žemaitaitis mano, kad paslapties čia nėra. Pasak jo, šalia P. Gražulio pasirodė kitas politikas Dobilas Sinkevičius.

  Prieš mėnesį
 • Įdomu

  Nuoroda

  Kiek durnių Anykščiuose?

  Prieš mėnesį
 • Močiute

  Nuoroda

  Jaunimas ,kovokit už savo ateitį,už vaikučius ,junkites ,vaziuokit ,parodyt it kad svarbu jums šeimos ,o ne pederastijos užgaidos .Tegul lovoj daro ,bet ne gatvese,mokyklose “ šviestu” Kaip santykiauti nuo 7 metu ! Eikit i šeimos marša visi ,kas normalūs ,neparsidavę,Kaip šitie jovaisa ir tomilinas ,,,

  Prieš mėnesį
 • Diedukas

  atsakymas į: Močiute Nuoroda

  Tomilinas ir Jovaiša gyvena su antromis žmonomis todėl tiktų į maršą, nes ten neišsiskyrusių net nepriima.

  Prieš mėnesį
 • vidajjjjj

  Nuoroda

  Kai tavo vaikus atims ir atiduos aukleti sitiems p.... ir jie isaugins tokius kaip jie ir skalambins, kad jie apsigime kitaip, ar busi patenkinta tokia tvarka. Juk jie nori skleisti tai ka jie megsta,tai yra seksas per visus galus ir daugiau nieko, ziauriau uz gyvulius. Juk patinas su patinu nesiporuoja , o jie... va taip uzaugins ir tavo atimta vaika, tada gal busi ""ptenkinta"" tokia tvarka? reikia kovoti pries juos visomis jegomis.

  Prieš mėnesį
 • Cha

  atsakymas į: vidajjjjj Nuoroda

  Nematei, kaip šuo ant šuns lipa, kai kalių nėra? Gamtoj visi taip daro.

  Prieš mėnesį
 • Kazan

  atsakymas į: vidajjjjj Nuoroda

  Šeip tai poruojasi. Kievienas kas augino jaučiuks matė ne kartą, kaip jautis jutį tvarko. Todėl nemeluokite, kad gyvuliai ne per visus galus.

  Prieš mėnesį
 • Lina

  Nuoroda

  Šaunuoliai!

  Prieš mėnesį
 • Oi vai a ja jai

  Nuoroda

  Tik tiek šeimos gynėjų? Saujelė... Matyt niekas tos šeimos nepuola. Kur minios? Kas finansuoja šitą skystuką renginiuką ?

  Prieš mėnesį
 • Žiauru

  Nuoroda

  Koks intelektualinis patvorys..

  Prieš mėnesį
 • .....

  Nuoroda

  Svetima gėda aplankė....

  Prieš mėnesį
 • Idomu

  Nuoroda

  O kur gi ponas Puzinas,butu atejas paaiskines sitiems blogiems dedems ka jie cia nesamones daro ko prie vaivorykstiniu kimba.

  Prieš mėnesį
 • A

  atsakymas į: Idomu Nuoroda

  Pusnuogiai prieš kameras šmėžuoja ir paskui aiškina apie šeimas.

  Prieš mėnesį
 • 00000

  atsakymas į: Idomu Nuoroda

  Na jau visai tamsuma.

  Prieš mėnesį
 • Algis

  Nuoroda

  Gaila, bet esu priėmęs šliubą, gyvenu su viena žmona, todėl nebūsiu priimtas į maršą. Ten vien išsiskyrę.

  Prieš mėnesį
 • Nu

  atsakymas į: Algis Nuoroda

  Ko boba pas kaimyną laksto ??

  Prieš mėnesį
 • Laikas

  Nuoroda

  būtų protedtuoti prieš PIŠ nesąmones

  Prieš mėnesį
 • aritmetika

  Nuoroda

  Jei kraujyje randa tik 2 promiles, tai reiškia, kad yra 99,8 procento švarauas kraujo ir tik 0,2 Procentas [%] alkoholio.
  Jei 5 procentai pateikiamos informacijos yra tiesa, tai ...

  Prieš mėnesį
 • Brrrr...

  Nuoroda

  Šeimos gynėjas ponas Dobilas nuogas pas Gražulį užmatytas.Gražu.

  Prieš mėnesį
 • U

  atsakymas į: Brrrr... Nuoroda

  Tokie didžiausi reksniai, košmaras čia tikras,

  Prieš mėnesį