Galimybių pasą bus galima gauti specialiai sukurtame interneto puslapyje – jau baigiami techniniai jo kūrimo darbai, pranešė Ekonomikos ir inovacijų ministerija.

 

Iki paso veikimo pradžios – gegužės 24 dienos – visuomenei bus pristatytos visos detalės, kaip konkrečiai veiks šis sprendimas.

Galimybių pasui kuriami du atskiri interneto puslapiai – lietuvių ir anglų – kalbomis. Vienas jų bus skirtas gyventojams, norintiems jį gauti, o kitas – tikrinantiems jo galiojimą ir originalumą.

Norint gauti dokumentą, reikės per elektroninius valdžios vartus suvesti autentifikavimo duomenis ir išsisaugoti suteiktą QR kodą telefone ar kompiuteryje. Jame bus pateikti tik duomenys, reikalingi žmogaus tapatybei nustatyti: vardas, pavardė ir gimimo data.

Kiti gyventojai QR kodą galės nemokamai gauti Registrų centro padaliniuose.

Galimybių pasą galės gauti trys žmonių grupės: pasiskiepiję nuo koronaviruso, persirgę arba gavę neigiamą testo rezultatą. Pasak ministerijos, galimybių pasas leis verslui laisviau dirbti, o žmonėms plačiau naudotis paslaugomis.

BNS

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Kolonija

  Nuoroda

  Avių pasas

  Prieš mėnesį
 • Virai

  Nuoroda

  Man pabėgo saiba. Tiesiog ištrūko Norfeje, atsiprašau labai. Žvakių buvau uzvejis

  Prieš mėnesį
 • Uždaryti

  Nuoroda

  Jaučiamės kaip garde ,,,ar kaip koncentracijos stovykloje ,,,atiduosi auksą ar vertybės ,išleisim į laisvę..Tai bent laisve iškovojom tiems svolačiams !

  Prieš mėnesį
 • Tai

  atsakymas į: Uždaryti Nuoroda

  Kad jokios laisves sitas popiergalis nesuteikia ar iejima i kavines vidu galima vadinti laisve ,sis popieriaus gabalas yra visiskai bevertis, juokas ima kai sako va keliausiu kai gausiu, sitas sudpopierius tik lietuvos viduja tai yra pinigu dideles sumos nuplovimas.

  Prieš mėnesį
 • Pinigai

  Nuoroda

  Pinigėliai ,plaunami ,plaunami net prisidengus tokiu būdu .Nesinaudosim ,mes turim tik vieną pasą ! Iškrypėliai Seime!

  Prieš mėnesį
 • Komunistų maršas

  atsakymas į: Pinigai Nuoroda

  Lai būna pasmerktas tas, kuris be paso bandys gauti vairuotojo pažymėjimą. Mes turime tik pasą ir jokių kitų dokumentų negalima imti. Tik gaidžiai ir pleiskanoti ima asmens tapatybės korteles. Tokius reikia daužyti kojomis.

  Prieš mėnesį