Visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centro „Vilmorus“ apklausa parodė, kad 70 procentų apklaustųjų nepritaria Partnerystės įstatymo projektui, kuriuo Lietuvoje būtų įteisintos tos pačios lyties porų civilinės teisės.
„Anykšta“ teiravosi pašnekovų, ką jie mano apie siekius įteisinti tos pačios lyties santykius.

 Vaidas NIAURA, Anykščių rajono šeimos ir vaiko gerovės centro direktorius:

- Pritarčiau Partnerystės įstatymui. Jeigu žmonėms taip reikia, tegu tuokiasi. Kas jiems uždraus? Žmogaus laisvė - pagrindinis mano tokios nuomonės motyvas.
Klausykite, kartu gyvenančių vienos lyties žmonių visą laiką buvo, jie gyvena tarp mūsų. Jie niekur ir nedings, ar gyvena susituokę, ar nesusituokę. Manau, čia tas įstatymas daugiau dėl jų turto ir kitų problemų.
Kalbant apie vienos lyties asmenis, kurie nori įsivaikinti ir auginti vaiką, jie vis tiek turi dalyvauti mokymuose ir t.t.. Galbūt šioje vietoje ir būtų kažkokių klausimų... Man savo darbe su tokiais atvejais susidurti neteko, tačiau jei būtų priimtas Partnerystės įstatymas, nustatytos tvarkos, tai su tokiomis šeimomis ir dirbtume.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Rasa

  Nuoroda

  Ekspertas;). Juokas ima.

  Prieš mėnesį
 • augis

  Nuoroda

  cia europa ir taskas-o ji truputi pakrypusi buvo ir viduramziais

  Prieš mėnesį
 • Toks vadovas

  Nuoroda

  Tinkamas su vištom kapstytis

  Prieš mėnesį
 • Birute

  Nuoroda

  O jus pats pabandykit pagimdyt vaiką nuo vyro???? Ar pavyks.
  Sapalionės dėl pareigų. Ar ne?

  Prieš mėnesį
 • Birutė tu Birutė

  atsakymas į: Birute Nuoroda

  Jei šeima tik dėl vaikų, tai nuo kokiu metu reikia uždrausti tuoktis? Jei kuris nors nevaisingas, tai irgi negalima sudaryti šeimos?

  Prieš mėnesį
 • atsakymas

  atsakymas į: Birutė tu Birutė Nuoroda

  jei seima tik del pakaisiojimo, tai bet kur galima pakaisioti, oturta gama ne per santuoka, o notarisku susitarimu susitvarkyti

  Prieš mėnesį
 • Cioce

  atsakymas į: Birutė tu Birutė Nuoroda

  O, jeigu savivaldybės vaikų gerivės centro vadovas propaguoja tos pačios lyties santykius, tai gal ir jo vadovaujamos įstaigos globotiniai ta linkme auklėjami? Čia gi "populiaru" net tarp "politikais" tapusių...

  Prieš mėnesį
 • Kokiu

  Nuoroda

  Yra ne visapročių sapuliuoja čiu neadekvačei

  Prieš mėnesį
 • Vakat

  Nuoroda

  Roopa išvažiavo Eiravyzynian. Ta proga aš bais prisgeriau už Lietuvą virai

  Prieš mėnesį
 • Jei

  Nuoroda

  Kartu gyvena po vienu stogu tai nereiškia kad jie dulkinasi, gal jie bendrai dalijasi pajamomis šiluma stogų ir t. t okam toi santuoka it šituos benobeliu š iš seimo ir aplamai tokiu durniu kalbų negali būti, kokie užaugs vaikai

  Prieš mėnesį