Boso diena – puiki proga, kai galite nustebinti savo vadovą ir parodyti, kaip jį vertinate. Tai padaryti galite įvairiai – gražiu sveikinimu, surengę staigmeną arba įteikę dovaną. Jei stinga idėjų arba kolektyvas nesusitaria dėl vienos dovanos Boso dienai, dalinamės keletu variantų – galbūt jie jus įkvėps.

 Šmaikščios staigmenos

 

Jei jūsų biuras smagus ar vadovas mėgsta gerą humorą, visada galite sugalvoti kažką originalaus. Vieni perkelia visus vadovo baldus į kitą kabinetą, kiti jį pagrobia ir išveža visai pramogų dienai, treti sukuria video sveikinimą su įdomiu scenarijumi. Kad taip pasveikintumėte vadovą, reikėtų nevaržyti savo fantazijos ir būti drąsiems. Taip pat svarbu, kad pati idėja atitiktų jo asmenybę ir neliktų nesuprasta.

 

Dovanų kuponai

 

Dovanų čekis – gera idėja praktiškam vadovui. Galbūt su juo jis apsilankys mėgstamoje parduotuvėje ir įsigys kažką reikalingo. Taip pat labai populiaru Boso dienos proga dovanoti įvairias pramogas. Pavyzdžiui, jei vadovas yra gana ekstremali asmenybė, puikiai tiks aktyvus laisvalaikis – vandens pramogos, oro pramogos, pasivažinėjimas keturračiais, sportiniais automobiliais, šuolis parašiutu ir pan.  

 

Poilsis

 

Jei jūsų vadovas šiek tiek darboholikas ir pastebėjote, kad jam trūksta ramybės bei laiko sau, galite susitarti, kad tądien kiek įmanoma perimsite jo darbus, o jam suorganizuosite atsipalaidavimo dieną. Į ją gali įeiti SPA, masažai, meditacija, jogos terapija ar bet kokia kita veikla, kuri padės pailsėti ir atitrūkti nuo kasdienių darbų.

 

Kur ieškoti dovanos?

 

Jei norite dovanoti šmaikštų suvenyrą, tokių rasite įvairiose parduotuvėse internetu. Dovanų kuponą galite įsigyti specializuotose laisvalaikio svetainėse, tokiose kaip Beta.lt. Jos patogios tuo, kad čia rasite itin platų dovanų pasirinkimą, todėl nebus sunku išrinkti tinkamiausią variantą. Renkant dovaną Boso dienos proga, svarbu atsižvelgti į kainą. Jei komanda didelė, galite įteikti solidesnį čekį, jei biudžetas ribotas – pabandykite pasekti įvairius dovanų ir paslaugų puslapius, gal rasite patrauklią akciją norimai dovanai ir ją įsigysite pigiau.

 

Užak.nr. 470