Anykščių rajono savivaldybėje plinta koronavirusas, saviizoliacijoje šiuo metu yra Anykščių rajono mero pavaduotojas Dainius Žiogelis.


"Anykštai" D.Žiogelis sakė,kad pranešimą apie tai, kad turėjo komtaktą su užikrėtusiuoju koronavirusu jis gavo trečiadienį. Vicemeras darbus tęsia nuotoliniu būdu.
Šiuo metu Anykščių rajono savivaldybėje koronavirusas nustatytas penkiems specialistams. Serga trys Architektūros ir urbanistikos skyriaus specialistai, vienas Bendrojo ir ūkio skyriaus bei vienas Kultūros, turizmo ir komunikacijos skyriaus specialistas.
Šiandien testuojama apie 40 Anykščių rajono savivaldybės specialistų.

Dėl galimo kontakto su koronavirusu užsikrėtusiu asmeniu šiuo metu saviizoliacijoje esantis Anykščių rajono mero pavaduotojas Dainius Žiogelis antradienį dalyvavo Lietuvos socialdemokratų partijos Anykščių skyriaus tarybos posėdyje.
Anykščių rajono mero pavaduotojas D.Žiogelis sakė, kad šią savaitę vykęs Lietuvos socialdemokratų partijos Anykščių skyriaus tarybos posėdis vyko pagal visas taisykles.
"Posėdis buvo didelėje erdvėje, jo dalyviai buvo toli vienas buo kito.Posėdis truko vieną valandą. Tame posėdyje buvo gal 10 žmonių", - aiškino D.Žiogelis.
Jis sakė nematantis grėsmių dėl partijos kolegų sveikatos dėl to, kad turėjo sąlytį su segančiuoju koronavirusu ( posėdžio metu D.Žiogelis apie tai dar neturėjo informacijos, žinią jis gavo trečiadienį,- red.pastaba).
"Čia jau nemaišykite. Yra toks mokslinis pavadinimas "Kontakto kontaktas". Čia jau nėra kontaktas. Mano žmonai ir vaikui nėra izoliacijos. Čia tik tikimybė, kad buvo sąlytis su užsikrėtusiu žmogumi, kuriam tik trečiadienį patvirtintas teigiamas atvejis",- sakė D.Žiogelis.
Vicemeras sakė, kad penktadienį jam bus atliekamas tyrimas dėl koronaviruso. Jei jis bus neigiamas,D.Žiogelis sakė jau sekmadienį būsias "laisvas" nuo saviizoliacijos.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Ona

  Nuoroda

  Mano nuomone, saviizoliacijos reikalavimai turi galioti visiems, nežiūrint kokias asmuo užima pareigas ir socialinę padėtį visuomenėja. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro tinklalapyje parašytos saviizoliacijos taisyklės su išimtimi aukšto meistriškumo sportininkams, aukšto meistriškumo sporto specialistams, aukšto meistriškumo sporto instruktoriams, sporto medicinos personalo darbuotojams, dalyvaujantiems tarptautiniuose turnyruose, kurių organizavimui nustatytos ir patvirtintos atskiros tarptautinės taisyklės dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) valdymo.

  Prieš mėnesį
 • melagei onai, skleidžiančiai melagystes,

  atsakymas į: Ona Nuoroda
  Prieš mėnesį
 • Gera melagė tipo onytė. Įdomu, koks čia taip bando mėšlą ant Žiogelio pilti.
  Aš tai tikrai matau rimtą vicemerą darbo, ypač šioje kovido situacijoje.
  Sėkmės ir kad tik nesustok, Dainiau, mes tavim tikim, o tokių mėšlavabalių ir erkių onyčių visada gyvenime aplink mus yra.

  Prieš mėnesį
 • Matematikui

  atsakymas į: Nu jooo, Nuoroda

  Blogai, jei iki septyniu nesuskaiciuoji

  Prieš mėnesį
 • klausimas

  Nuoroda

  gal is atostogu kas atvaze.../

  Prieš mėnesį
 • Oho

  Nuoroda

  Mūsų valďžia pasėjo užkratą dabar laikykites paprasti žmogeliai išgriūsim kaip musės ???? .

  Prieš mėnesį
 • Svedasu Jadze

  Nuoroda

  Aš galvoju jag ir gerai, kad draugui partijos pirmininkui laidė būti suizoliacija. Partiniai raikalai aptarti ir gali būti vykdami partijos uždaviniai teip, kad neraiktų skyriaus pirmininko pakeist. Va, o merų pavaduot tai gali ir iš traktoriaus kabinos, purkšdamas žmonos ūkio laukus, per interneto bangas. Kai nupurkš laukus, tai ir parvažias savivaldybės kontoron.

  Prieš mėnesį
 • Jadziui iškalno

  atsakymas į: Svedasu Jadze Nuoroda

  Baog svaigt vienų rozų kaip mažas vaikas tikrai:)

  Prieš mėnesį
 • Melagiai

  Nuoroda

  Visa savaitė kaip susirgo architektūros skyriaus žmonės, o čia sakoma kad trečiadienį sužinojo. Melas. Žinojo visą savaitę. Ot dovanų chebra padalino. Nu seneliai socdemai laikykitės.

  Prieš mėnesį
 • Siga

  atsakymas į: Melagiai Nuoroda

  Žinok negražu nesąmones komentaruose rašyt:)

  Prieš mėnesį
 • lingvistas

  atsakymas į: Siga Nuoroda

  gal čia siga buvo kreipinys?

  Prieš mėnesį
 • Melagiai įį Sigą

  atsakymas į: Siga Nuoroda

  Neramu pasidarė Siga pasivadinusiai poniai. Jau žinau kas tu tokia. Galėjau parašyti ir apie penktadienio įvykius, bet jei nerimsi pažadu parašysiu.

  Prieš mėnesį
 • teisybei

  atsakymas į: Melagiai įį Sigą Nuoroda

  kokio penktadienio ? ar dabar mėnulio paūmėjimas?

  Prieš mėnesį
 • senai k.

  atsakymas į: Melagiai Nuoroda

  Prieš savaitę ir paskelbė. Pati esi melagė. Kas meluoja tas ir paleistuvauja. Asmeniškai SENAI K. CITUOJU.
  2021-04-30 - SENA K., MATAI DATĄ?
  Naujausia informacija apie COVID-19 atvejus Anykščių rajone
  Remiantis Lietuvos statistikos departamento duomenimis, per pastarąją parą Anykščių rajone nustatyti 4 nauji COVID-19 ligos atvejai.
  Fiksuojami protrūkiai:
  UAB „Gildera“,
  Svėdasų senelių globos namai,
  UAB „Lyksna“,
  VšĮ Anykščių rajono savivaldybės ligoninė,
  UAB „Baldjoda“,
  Anykščių rajono savivaldybė.

  Prieš mėnesį
 • Yra

  Nuoroda

  Vaistai nuo pasiutligės man leido nekarta

  Prieš mėnesį
 • Nėra

  atsakymas į: Yra Nuoroda

  Leido vakciną. Vaistų nuo pasiutligės nėra.

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Labai norėčiau paklausti,o kas Žiogelis atskira persona,kad visi izoliuojasi nesvarbu, kad testas neigiamas 13paru,o Ponui Žiogeliui užtenka 5dienu.

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnui

  atsakymas į: Anykštėnas Nuoroda

  Valdžiai kiti įstatymai. Ligoninėje, kai metų pradžioje sirgo masiškai darbuotojai, vyr. daktaras dirbo, nors ir jo alma sirgo. Administracijoj gal du sveiki buvo. Turėjo izoliuotis.

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnui

  atsakymas į: Anykštėnui Nuoroda

  dar jo sugyventinė tada sirgo korona.

  Prieš mėnesį
 • Idomu

  Nuoroda

  Kas čia per darbas nuotoliniu būdu ? Tai gal ir sluot gatves galim nuotoliniu būdu ,?

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  Nuoroda

  Pasakykit man ,jei yra liga ,tai kuo ją gydyti ?

  Prieš mėnesį
 • Nepasisekė patrolinti, nes esi durnas

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  O gal žinote kaip gydyti pasiutligę? Virusinė liga sena, o vaistų niekas nesugebėjo sukurti.

  Prieš mėnesį
 • Pats tu durnas.pasiutlyge kaip ir gyvunu liga.jai tau ikas koks pasiutes tai vaistuku suleidzia neeksperimentiniu ir viskas eini sau laimingas o va sito sudo kai susileisi kazzin kiek ilgai ir toli eisi.Trolintojas apsisnarglejas ponuli tu.

  Prieš mėnesį
 • Nėra

  atsakymas į: Tai Nuoroda

  Pasiutligė yra žinduolių liga. Žmogus irgi žinduolis. Vaistų nėra nei eksperimentinių, nei neeksparimentinių, yra tik vakcina, kurią leidžia į pilvo raumenis. Laimingai niekas neina, nes liga 100 proc. mirtinga. Lietuvoje atliko masinė vakcinaciją laukiniams gyvūnams ir naminiams šunims, katėms, šeškams. mirtina liga perduodama pasiutusiam įkandus ar aplaižius sužalotą odą ir gleivines. Iš sergančio didelis viruso kiekis išskiriamas su seilėmis, kuriose virusą galima aptikti nuo 5 iki 10 dienos, kol pasireikš klinikiniai reiškiniai. Inkubacinis periodas gali būti nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių, priklausomai nuo įvairių faktorių. Įkandimai į galvą, kaklą, veidą, rankas, ar didelė viruso užkrato dozė, nulemia trumpesnį inkubacinį periodą. Vaikams klinikiniai simptomai progresuoja greičiau negu suaugusiems.
  Patekęs į žaizdą pasiutligės virusas įsitvirtina nervų skaidulose, toliau limfogeniniu keliu pasiekia centrinę nervų sistemą, kur ir dauginasi. Virusui patekus į galvos ir nugaros smegenis – ligos eigos sustabdyti nebegalima. Virusui patekus į centrinę nervų sistemą, pažeidžiami nervai, kurie reguliuoja kvėpavimą, rijimą – prasideda kvėpavimo ir rijimo raumenų traukuliai, gausus prakaitavimas, seilėtekis, sutrinka kraujagyslių ir širdies sistemos veikla. Įkandimo atveju nedelsiant reikia kreiptis į savo šeimos gydytoją ir, esant reikalui, pradėti skiepytis.

  Prieš mėnesį
 • Tai

  atsakymas į: Nėra Nuoroda

  Sakai ir nuo pasiutliges eksperimentine leidzia.

  Prieš mėnesį
 • Wer

  Nuoroda

  Jei savivaldybėje tiek sergančių, tai pusė jų gali ir numirti. gaila būtų

  Prieš mėnesį
 • Nesuprantu

  Nuoroda

  Tai kodėl neskelbiama pagrindinė informacija ir kontaktai į ką kreiptis vietoj viciamero ir kitų specialistų?

  Prieš mėnesį
 • kas tau neaišku

  atsakymas į: Nesuprantu Nuoroda

  taigi parašyta, kad dirba nuotoliniu būdu, kaip dedelė dalis Lietuvos kontorų jau antrus metus, tai kokie tau dar klausimai kyla.

  Prieš mėnesį
 • Jo

  Nuoroda

  amžinas nuotolinis darbas, niekur neprisibelsi į jokią valdišką įstaigą o virusas kaip plito taip ir plinta. Geras tas nuotolinis darbas, svarbu telefoną nešiokis su savimi,o šiaip kur nori ten eini, prasidės lauko darbai gali sodint, ravėt ką tik nori atlyginimas toks pat.

  Prieš mėnesį
 • man

  Nuoroda

  tai ji viai nereikalinga

  Prieš mėnesį
 • Nuotolinis būdas per amžius

  Nuoroda

  Kai tų specialistų tiek daug, tai daug ir serga. Lyg dirbo nuotoliniu būdu, galėjo pasisaugoti. Tačiau situaciją valdo meras, vicemeras, daktarė ir kiti. Dar padės buvęs mero patarėjas.

  Prieš mėnesį
 • Premijos uz korona viruso suvaldyma gal bus grazintos?m

  Prieš mėnesį
 • joooo

  atsakymas į: O Nuoroda

  čia tai geras

  Prieš mėnesį
 • OO

  atsakymas į: O Nuoroda

  Kuo jums nusikalto vairuotojai? Jei premijas būtų pasidalinę meras, vicemeras, administracijos vadovės tai būtų negražu. Šį kartą pasielgta labai gerai. Premijos tiems kurie tikrai rizikavo savo sveikata.

  Prieš mėnesį
 • Eik tu

  atsakymas į: OO Nuoroda

  Juokdaryyyy kuom rizikavo sloga susirgt ar neduok dieve porai dienu butu temperatura pakilus.

  Prieš mėnesį