Anykščių rajono savivaldybė tęsia projektą, kuriuo skatinamas tuberkulioze užsikrėtusiųjų asmenų gydymas.Šia liga sergantys asmenys gydytis skatinami maisto talonais.

 Šį pavasarį savivaldybė iš UAB "Jara Jums" įsigijo 200 maisto talonų.Už juos sumokėtas 1 tūkst.810 Eur.

Maisto talonai yra 9 Eur vertės.Už juos sergantieji tuberkulioze negalės įsigyti alkoholio, tabako gaminių bei loterijos bilietų, o galės pirkti būtiniausių prekių krepšelio prekes.

Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Jo

  Nuoroda

  Jo koronos bijot ,o tuberkuliozes,nebijot ,nu sakes humoristai????????????????rimtai paveike smegeneles jum ta korona????????????

  Prieš mėnesį
 • Kur

  Nuoroda

  reikia kreiptis, kad sužinotum ar nesergi TBC? Anykščiuos tokių specialistų nebeliko. Aš irgi noriu gauti nachaliavų talonų.

  Prieš mėnesį
 • Nu

  Nuoroda

  Tai kaip ir nebera tokios ligos dabar karaliauja covidsss

  Prieš mėnesį
 • Pencinykas

  Nuoroda

  Oho kur pinigai taškomi. Už t0kią sumą gauti talonus mielai sutikčiau ir aš, nebijočiau net susirgti. Kaip gerai, kai apie tave šokinėja, vilioja maisto talonais ir kitokiomis gėrybėmis. Iš tikrųjų TBC sergančius reikia izoliuoti nuo visuomenės, griežtai tikrinti, kur jie vaikšto, su kuo bendrauja ir pan. Žinome ne vieną sergantį šia liga, kurie girtauja, reikia ar nereikia visur vaikštinėja, kosti, čiaudo burnų neprisidengę ir platina virusus. Ir už tai jiem dar dovanų maisto talonai.

  Prieš mėnesį
 • Gydytojas

  Nuoroda

  Nereikia suvulgarinti projekto idėjos, iš konteksto ištraukus kelis žodžius, teksto autoriau. Maistas - tai ne masalas, o būtinybė kartu su skiriamais vaistais sėkmingai gydyti tuberkulioze sergantįjį.

  Prieš mėnesį
 • Look

  Nuoroda

  Nesvaikit 9eu patiems jums reik Giditis!

  Prieš mėnesį