Anykščių rajono gyventojai labai prastai rūšiuoja atliekas. Apie tai jau eilę metų veiklos ataskaitose skundžiasi UAB Anykščių komunalinis ūkis direktorius Kazys Šapoka.


"Pagrindinė problema, su kuria susiduria Bendrovė – prasta surenkamų iš gyventojų morfologinė pakuočių ir antrinių žaliavų sudėtis. Randama tik apie 30 proc. tinkamos perdirbti pakuotės. Tai rodo prastą gyventojų rūšiavimą dėl ko Bendrovė netenka dalies pajamų ir veiklos rezultatas yra prastesnis", - praėjusių metų veiklos ataskaitoje rašo K.Šapoka.
Pernai gyventojų švietimui apie atliekų rūšiavimą UAB Anykščių komunalinis ūkis skyrė 2 tūkst. 556 Eur. Šiemet šiam tikslui lėšų žadama skirti daugiau.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Ciupakabra

  Nuoroda

  Šiukšlių surinkimo tokios normos privaciu namų savininkams kad net išvis neįmanoma tiek šiukšlių pririnkti. Kam tada rūšiuoti. Tegu komunalinis ūkis moka už isrusiuotas šiukšles gyventojams tai bus daugiau isrusiuota.

  Prieš mėnesį
 • jo,

  Nuoroda

  kad nerūšiuoja tai faktas. Kodėl neįrengiamos steb. .kameros tada gal prisibijotu. Atvežą matosi karton. dėžes sumeta prie maisto atliekų ir lekia ,kad nieks nematytų arba sumeta visokias atliekas prie konteinerių ,o pasakyti neišeina nes iškolios. Pradėti gal nuo baudų ir tada baigsis betvarkė. Šunis vaikų aikštelėse paleidžia ,o tie.......tai kaip galima taip elgtis.

  Prieš mėnesį
 • Trolis

  Nuoroda

  Pas juos pacius kieme betvarke...baisiau nei kokiam savartyne. Aiksteles be pagrindo,viskas sunkias i grunta...kur gamtos apsauga ziuri...baisu ten...

  Prieš mėnesį
 • airin

  Nuoroda

  Šiandien nuvežiau tekstilę i konteinerį, primesta visko, gaila ,kad žmonės taip daro.

  Prieš mėnesį
 • Primiršusi

  Nuoroda

  "Pernai gyventojų švietimui apie atliekų rūšiavimą UAB Anykščių komunalinis ūkis skyrė 2 tūkst. 556 Eur. Šiemet šiam tikslui lėšų žadama skirti daugiau." - citata. Priminkit man, kaip tai buvo daroma. Gal kokiam laikrašty, gal kaip kitaip?

  Prieš mėnesį
 • Patarėja

  atsakymas į: Primiršusi Nuoroda

  gal pažiūrėkit tų švietėjiškų "priemonių" lėšų gavėjų pavadinimus finansinėje ataskaitoje ir nekils klausimai. O jeigu kyla klausimai dėl valdančiosios koalicijos atstovo valdomos įmonės detalios ataskaitos, tai kreipkitės į tarybos narius arba kad ir į Seimo nario padėjėję, vieną iš valdančiosios koalicijos politinių lyderių.
  Susirūšiuokite kaip ir kam!

  Prieš mėnesį
 • Na

  atsakymas į: Patarėja Nuoroda

  Ir kaip buvo tie gyventojai šviečiami, kad mokėtų rūšiuoti atliekas?

  Prieš mėnesį
 • O taip

  Nuoroda

  Dar vakar matem kaip du skirtingi konteineriai buvo supilti i ta pacia siuksleveze.Tai rusiuok nerusiaves vistiek i ta pati kubila pila.

  Prieš mėnesį
 • Balys

  atsakymas į: O taip Nuoroda

  nuveze komunalinio kieman ten ispila ir rusiuoja , tada veza Utenon.

  Prieš mėnesį
 • Kas žinot

  Nuoroda

  Kaip baigėsi komunalinio darbuotojų skundo tyrimas?

  Prieš mėnesį
 • kaip kaip

  atsakymas į: Kas žinot Nuoroda

  skundo rašytojai atsiprašė vadovų ir prašė nors laikinai palikti darbe, vis duonos kampas bus uždirbtas

  Prieš mėnesį
 • Kaip

  atsakymas į: kaip kaip Nuoroda

  Gražu kai vadovas meluoja , atsiprašė , baikit niekus rašyti , žmonės pykti ant vadovo kuris pastoviai oažeidinėja darbo saugos reikalavimus , išduoda neteisėtus pažymėjimus klastodamas darbo saugos reikalavimus bet kai koalicija stipri tai nieko negali padaryti , net DARBO INSPEKCIJA.

  Prieš mėnesį
 • Jooo

  atsakymas į: kaip kaip Nuoroda

  Panašiai, kaip Baltarusijoje, žmonės "atsiprašinėja, kad pasakė piktą žodį prieš batką

  Prieš mėnesį
 • senjorė

  Nuoroda

  tai kad dažnai išrūšiuotas šiukšles supila į bendrą nerūšiuotą mašiną, žiūrėkit ką išdirbinėja Jūsų darbuotojai

  Prieš mėnesį
 • Elementorius

  Nuoroda

  matomai ne tik gyventojų veikla įtakoja atliekų rūšiavimo įpročius, bet ir tas atliekas surenkančios bendrovės politika ir vadovo pozicija veiklos organizavime.

  Prieš mėnesį