Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centre yra susikaupę maždaug 1 tūkst.200 "Vaxzevria" vakcinų, todėl vakcinacijai kviečiami 55 metų ir vyresni pacientai.


Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė Sonata Steniulienė "Anykštai" sakė, kad pacientai Anykščių rajone skiepijami pagal Sveikatos apsaugos ministerijos nustatytus prioritetus, tačiau į prioritetines eiles įtraukti pacientai ne visada sutinka skiepytis su tam tikro gamintojo vakcina.
"Jie laukia kitos vakcinos, nes žmonėms leista rinktis.Tokiu atveju mes "leidžiamės per prioritetus žemyn" su ta nepopuliaria vakcina ir dabar 55 metų ir vyresnius žmones kviečiame registruotis, nes turime nemažai dozių "Vaxzevria"dozių", - sakė S.Steniulienė.
Ji sakė, kad pacientai skiepytis į Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centrą kviečiami telefonu. Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centras taip pat paskelbė telefono numerį, kuriuo 55 metų ir vyresni žmonės vakcinuotis "Vaxzevria" vakcina gali registruotis patys.
Anykščių rajone šiuo metu vakcinuojami 55 - 64 metų asmenys.Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė S.Steniulienė sakė skeptiškai reaguojant į pranešimus, kad sostinėje jau vakcinuojami 45 metų amžiaus žmonės.
"Toks įspūdis, kad yra Vilnius ir po to likusi Lietuva", - sakė ji.
S.Steniulienė sakė neturinti informacijos, kad kiti nedideli miestai, kaip Anykščiai, vakcinuotų 45-erių metų žmones.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
  • Patikslinimas

    Nuoroda

    Čia Astra zeneka tirpalas ,tik pavadinimas kitoks .

    Prieš 2 mėnesių