Šiandien vykusiame Anykščių rajono tarybos posėdyje konservatorė Rita Kripaitienė siūlė vakcinacijos nuo koronaviruso prioritetų pagal amžiaus grupes nesilaikyti.


"Jeigu mes nesilaikytume tų prioritetų? Jeigu vakcina nepopuliari, tai ką, mes lauksime ir sėdėsime, kada kas teiksis ateiti pagal prioritetus. Gal geriau skiepyti jaunesnius žmones, svarbu, kad suskiepyti.Ką mes per galvą gausime, kad nesilaikysime tų prioritetų?", - kalbėjo R.Kripaitienė.

 

Plačiau apie Anykščių rajono tarybos posėdį - laikraštyje "Anykšta".

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Aušra Petniūnaitė

  Nuoroda

  AŠ TOKIAM JŪSŲ PASIŪLYMUI PRITARIU.

  Prieš mėnesį
 • zinantis

  Nuoroda

  Pilnai pritariu Giedrei bei Ritai Kripaitienei ,kad reikia pirmiausia paskiepyti daugiausiai judanciu dirbacius zmones , o ne tuos kurie namuose sedi ir plius dar Jiems matai vakcina netinka.Gal reiketu prisiminti senoliams rusu laikus , kai skiepijo visus iki vieno ir nuo to nei vienas nemire.

  Prieš mėnesį
 • 10 kart pamatuok..

  Nuoroda
  Prieš mėnesį
 • augis

  Nuoroda

  labai teisingai pasakyta

  Prieš mėnesį
 • tai

  Nuoroda

  gali daryti ir pasakyti tik konservatore

  Prieš mėnesį
 • Giedrė

  Nuoroda

  Aš ir už tai, kad skiepyti pirmiausia dirbančius Anykščių rajone. Jei jie iškris nebebus kaip ir senoliams išgyventi, nebus kam dirbti ir mokesčius mokėti. O senoliai...jei vaikai protingi, tai juos saugos, po užsienius nesimakaluos, atstumų laikysis. Pati turiu mamytę devintoj dešimty, ji irgi tokios nuomonės. Be to, visi garbaus amžiaus bent jau Anykščių rajone kaip ir paskiepyti turėjo būti...nebent patys atsisakė o dabar persigalvojo.

  Prieš mėnesį