Vyriausybei Ekonomikos ir inovacijų ministerija šią savaitę pristatė galimybių paso idėją. Siūloma, kad persirgusiems, paskiepytiems nuo koronaviruso asmenims ir žmonėms, turintiems neigiamą testo rezultatą galėtų būti taikomos švelnesnės karantino režimo priemonės.
Kaip vertinate tokią idėją?
Jūsų komentarus išspausdinsime antradienio laikraštyje "Anykšta".

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • agronomas

  Nuoroda

  mielos bandomosios bezdzioneles,pasu jum nereikia tiesiog sumeruosim kaip aveles ir i ausi isegsime dideli auskara,aisit i parduotuve ir supipses jei brudo nesusileidai,tada tik na nugaron svirksta,tie kas atbukot nuo propogandos ir pasiruose betkoki bruda leistis kad tik smegenis patenkinti gal jus internete ziurekit laisvas televizijas kur valdzia neturi teises kistis,gal jum ten prota sugrazins,nors kam jus reikalingi,leiskites visokius brudus ir keliaukite ten uz silelio ant kalniuko

  Prieš 3 savaičių
 • vidas

  Nuoroda

  neziuriu teliko tu propogandu tai norejau paklausti o kai kvepuoju reikia prezervativa naudoti ?
  a vdrug korona kad neikastu )))),jei rimtai tai labai dekoju badomosiom ziurkem,oi atsiprasau zmonem,nu kad ant saves neisbandyta nuoda ant saves isbando net nezynau kodel,jum ka maza brudo maiste,naudokit zvakute nuo gemarojaus tai labiau pades nei vakcina,nu gerai dar rimciau,nevykit koronos is kiemo,paziurekit kiek ana padejo,visas lygas sunaikino,angina,plauciu uzdegima,tiuberkulioze netgi vezio nebera o korona tiesiog nesergam,dievinu sita bacila,taip kad nevykit labai geras daiktas,nera o gido nuo vysko

  Prieš 3 savaičių
 • Tiesa 100% su Taigi

  Nuoroda

  Tik nesuprantu vieno ,kaip žmones leido save apkvailinti ? Lygtai kalbi su protingu žmogum ,o tiki skiepais ir dar pyksta jei rodai nenorą skiepams.Valdžia daro spaudimą ir atskirtį ( pykdo źmones tarpusavy ,tai tiknka ; skaldyk ir valdyk ) kurie skiepytis sutinka į kurie ne .Vietoj to ,kad gyvenu draugiškai ( yoač dabartiniu metu ) ,ir gilintųsi daugiau į mokslininkų pastabas ,išvadas ,bet draskosi,jei nesutinki ką šudrytis rašo .

  Prieš 3 savaičių
 • Taigi

  Nuoroda

  Gyvename laikais, kai protingi žmonės laikomi kvailiais, kvailiai laikomi protingais, sveiki žmonės laikomi ligoniais, ligoniai laikomi sveikais. Turi būtinai sirgti, į oganizmą leistis nuodus, po 2-3 dozes į metus, tik tada būsi laikomas sveiku. O tas žmogus, kuris turi gerą imuninę sistemą, daug metų nesirgo peršalimo ligomis, laikomas ligoniu ir pavojingu, nes jis nenori dalyvauti eksperimentinių vakcinų išbandyme, klauso specialistų, kurie daug metų tiria koronavirusus ir perspėja, jog vakcinos yra rizika žmogaus imuninei sistemai ir jokios naudos, nes pasiskiepiję taip pat bus viruso nešiotojai ir taip pat sirgs, todėl jie niekuo nesiskirs nuo nepasiskiepijusių, todėl privalės elgtis taip pat.
  Ekonomikos ir inovacijų ministerijos siūlymą vertinu kaip fašizmą. Įdomu tik ar į valdžią išrinkti yra visiškai kvaili, jog nesuvokia, kad tokie siūlymai yra nusikalstami, pažeidžia ne tik Lietuvos Respublikos Konstitucijos straipsnius, bet ir tarptautinės teisės dokumentus, Europos Tarybos rezoliuciją, ar yra tokie tikri, kad jų šeimininkas yra galingas ir toks bus visada, todėl už tai ateityje jiems nereikės atsakyti. Pritariantiems fašizmui, reikėtų nors kažkiek įjungti savo smegenis, ir pagavoti, kad po vieno idiotizmo gali sekti kitas idiotizmas, kuris gali ir juos skaudžiai paliesti.
  Lietuvą seniai valdo ne protas, išmintis, dirbantis dėl valstybės ir jos gyventojų, bet gudrumas, savanaudiškumas, kai dirbama dėl savęs, partinių gaujų ir narių naudos. Toks yra rinkėjų pasirinkimas. Ypač tai gerai matoma šioje kadencijoje. Uždarius Ekonomikos ir inovacijų ministeriją, ir net visą Vyriausybę, niekas jų nepasigestų, galbūt net nauda būtų – būtų sutaupyta daug milijonų.

  Prieš 3 savaičių
 • Anykstene

  Nuoroda

  Būtinai reikia paso

  Prieš 3 savaičių
 • to ,,Gaila,,

  Nuoroda

  Gerai dar kad konstitucijos straipsniu nekuria tie,kuriu galvos be persvietimo JAU apsvitintos masines propagandos.

  Prieš 3 savaičių
 • Man

  Nuoroda

  Atrodo kad jis jau suvaikėje tas jūsų Leonas

  Prieš 4 savaičių
 • Netikiu

  Nuoroda

  Kad Alesionka rimtai galvoja kad skiepai padės ? Serga ir po dviejų dozių ir užkrečia o ir patys po skiepų miršta .
  Čia aiskiai visiems žinoma ,kad tai eksperimentiniai ir bus aiškus atsakymas tik 2023 metais ! Kaip jūs ,buvęs gyd ,galit turėt tokia klaidingą nuomonę ,?Jei pasaulio šalių gyventojai protestuoja ,atsisako skiepų ,( ar mes protingesni už Danija ,usa ,Norvegiją ,Kanada Afrikos šalis ) ,kuriuos mus ruošiasi badyt .Jūs tikrai parsidavet jei ne pinigams tai TV propagandai .Kažkaip buvot lyg ir protingesnis .
  Jokių pasų ,mes ne kates ir šunys !

  Prieš 4 savaičių
 • Hhhhh

  Nuoroda

  Visai būtų neblogai

  Prieš 4 savaičių
 • Laisvalaikiu pradėjau uždirbti 350 USD per valandą, atlikdamas užduotis su savo nešiojamuoju kompiuteriu, kurį gavau iš šios kompanijos, užklupau internete ... Patikrinkite ir pradėkite uždirbti patys. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite bet kuriame šios svetainės skirtuke Čia labai ačiū ………… ..https://bit.ly/3mQzlG0

  Prieš 4 savaičių
 • Leonas Alesionka

  Nuoroda

  Vertinu gerai. Ypač tada, kai skiepai bus laisvai prieinami ir tereikės tik noro pasiskiepyti. Kitos pasaulio šalys ruošiasi eiti būtent šiuo keliu. Persirgęs ir paskiepytas yra nepavojingas nei sau, nei šeimai, nei visuomenei.

  Prieš 4 savaičių
 • Inteligentas

  Nuoroda

  Būtinai skiepykimės. O tas skiepų pasas ar kaip jis vadinsis, reikalingas. Neturinčius tokio paso nereikėtų įdarbinti, leisti į ekskursijas, keliones užsienin, taikyti daugiau apribojimų ir t.t. Tiktai ar neišeis iš tokio paso visiškas bezdalas, kaip ir iš daugelio kitų dalykų Lietuvoje.

  Prieš 4 savaičių
 • Konstitucija

  Nuoroda

  MANO teise į mano kūną ir niekas prievarta neprivers manęs skiepytis ,o jei ne ,tai žeminti ! ,o skiepai tai ,skaitykit domėkitės ir žinosit daugiau apie jų tikslą.

  Prieš 4 savaičių
 • Reikia saugotis pavojingų kvailių

  atsakymas į: Konstitucija Nuoroda

  Daug skaičiau, daug domejausi ir supratau, skiepytis yra gerai. Nesiskiepija tik durniai. Reiktų durnius kontroliuoti, nes jie gali kelti grėsmė sau ir aplinkiniams. Juk jie nepakaltinami. Iššaudys kokią klasę ir liks nenutiestas, nes nesuprato dėl psichines ligos. Todėl visi turėtų apie pavojingus žmonės informuoti Gustą. Kliedi apie skiepų žalą, eik pas Gustą.

  Prieš 4 savaičių
 • Gaila

  atsakymas į: Konstitucija Nuoroda

  Gaila, kad konstitucijoje nėra parašyta, kad tokiems durniams reiktų peršviesti galvą...

  Prieš 4 savaičių
 • Karamba Bliamba !

  atsakymas į: Konstitucija Nuoroda

  Tai sėdėsi ir smirdėsi amžiname karantine (jei ne psichuškėje) !

  Prieš 4 savaičių
 • Antis

  Nuoroda

  Tik nepradėkit müsų gasdint ,velniam tie skiepai ,kurie nieko nepadeda ,tik korporacijos milijardus kraunasi nuo tokiu durnelių kaip čia rasinejančių .Mes ne gyvuliai ,su skiepo pasais.Tikrai tamsi,ribota liaudis apsigyveno Anykščiuose jei tiki ką Nausėda Šimonytė ar lanzbergis dar tomilinas kalba . Makaronus kabina ant ausų o jūs tikit .

  Prieš 4 savaičių
 • Reikia

  Nuoroda

  būtinai kaip nors paskatinti tuos, kurie pasiskiepijo, kurie testuojasi ir nekelia jokių pavojų. O tiems, kas nepripažįsta skiepų, testų ir net koronaviruso reikia taikyti poveikio priemones. Pavyzdžiui tiems pensininkams, kurie atsisako vakcinuotis, reikia nebemokėti pensijų. Tada tikrai visi puls į poliklinikas ir vakcinavimo centrus. Atitinkami pasai ar kitokie pažymėjimai tikrai reikalingi.

  Prieš 4 savaičių
 • Tegul

  Nuoroda

  Šytos žvaigždutės su savo durnas išmislais nejuokinga žmoniu

  Prieš 4 savaičių
 • Jadze iš Svedasu

  Nuoroda

  Rajkia ne pasus gamynti, a kakius nars specialius ženklus. Pasus tai rajks pildyt, spausdint, nešiotis nepatogu. Je ženklų insisegei kostiuman ar paltan ir nešiokis. Pasiskiepijai na karones virusa, gavai ženklą ir visi žinos kad tu skiepytas, nepavajingas, a katre takiu ženklu netures, tai rajks takiu saugatis.

  Prieš 4 savaičių
 • Jadzei

  atsakymas į: Jadze iš Svedasu Nuoroda

  Tau prostitute, reikia ant kaktos parašyti, kad du abortus pasidarei kol supratai esanti vištgaidis. Taikos gatvės gėda. Kai pamatau Jurdzike prie Koop parduotuvės, net nupirkti. Gerai kad nebeturi sveikatos iki miesto centro nukerblinti. Negasdini vaikų.

  Prieš 4 savaičių
 • Pensinykas

  Nuoroda

  Toks pasas reikalingas tik tuo atveju, jei jis bus naudojamas. Pavyzdžiui, tokį pasą turintis žmogus galėtų gauti lengvatas, turėti kokias nors privilegijas, kai tuo tarpu paso neturintis, nevakcinuotas žmogus jokių lengvatų negautų. O jei panašus dokumentas, kaip ir visokie kitokie bus sugalvoti tik dėl ataskaitų, "paukščiuko", tai nereikia gaišti laiko ir pinigus eikvoti.

  Prieš 4 savaičių
 • Nebejuokinkit

  Nuoroda

  Ar nebėr kitų svarbesnių problemų sprest Seime ? Jei ne pederastai ,Svietlana ,ir marichuana tai kažkokia nesąmonė su pasu .Turim vieną ,užtenka ,lai kates ir šunys bus su skiepo pasu ,o ne žmones.Nedarykit zombiais ,uztenka kad valdžioj susėdo zombines mergos su oželiu priešaky .

  Prieš 4 savaičių
 • Biologijos pamoka

  Nuoroda

  Kuom skiriasi vegetarai nuo narkomanų:
  Vegetarai žolę suėda, o narkomanai surūko

  Prieš 4 savaičių