Trečiadienį Kavarsko seniūnijos Budrių kaime keturias žmonių gyvybes nusinešusio gaisro, kurio metu taip pat sudegė namai, artimiesiems renkama parama.


Galintys skirti finansinę paramą, ją gali pervesti į banko sąskaitą. Paramą kuruoja Budrių kaimo bendruomenė.
Rekvizitai finansinei paramai:
Budrių kaimo bendruomenė į.k. 302302477 bankas Luminor, LT514010043100166994, nurodant paskirtį -parama Snieguolei Milašauskei.
Dėl paramos buičiai reikalingais daiktais reikėtų kreiptis į Anykščių rajono socialinių paslaugų centro darbuotoją Vaidą Garšanovienę tel.nr.: 8 673 08689

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Nuomone

  Nuoroda

  Vaikučių neliko ,butų likę,pagalba reikalinga ,o dabar ? Kam ? Jauni ,tegul eina dirbt už naujas gyvenimo patalpas .Tegul susirenka drabužius iš soc.centro ir t.t. PATYS tegul pasirūpina ,taip kaip JIE SAVO šikną gelbėjo o ne vaikučių ! O jie dar nori kad jiems ant lėkštutes viską atneštų ? Taip valdźia prisideda prie tinginių gvardijos .Vyt į darbą ir jokių pinigų rinkimo ! Dirbkit ,užsidirbsit t ateina cezonas,nereikia jau sedet su vaikais .

  Prieš 3 savaičių
 • Kokia dar parama ?

  Nuoroda

  Gaila tik vaikučių ir merginos ! Tokių gimdytojų vieta tik belangė.Jokios užuojautos,jokios ! Pasigirdus vėl ir pamirš kad vaikuçius turejo ,tai gegute ,o ne motina ! Motinos gelbėja savo vaikus ,źusta pačios ,bet gelbėja ,,, Čia ne motina ,tik gimdytoja.

  Prieš 3 savaičių
 • pijokams

  Nuoroda

  nedalinu,vaikams duočiau,bet jie sudegė,reikėjo rinkti kol buvo gyvi.

  Prieš 4 savaičių
 • kavarskietė

  Nuoroda

  ar galima kelti klausimą seimui ką daryti su šeimomis, kuiose vienas iš tėvų yra riboto mastymo. Neuždarysi tokių į atskirą aptvarą, nepristatysi prie kiekvieno socialinio darbuotjo ar seniūno. O tokie komentari tik parodo, kad ne patys atsakingi už pasirinktą gyvenimo būdą, o kažkas kitas. Nelaimė baisi - nebenarstykim, neteiskim nežinodami tikros tiesos, ištieskim ranką ir padėkim atsistoti.
  Geras yra posakis - pažiūrėk į save kitų akimis. Prieš teisdamas kitus pagalvok jie gal irgi žmonės turintys tiek jausmus, tiek širdis. O apie rašančius ar taip pasakytum?

  Prieš 4 savaičių
 • Nereikia

  Nuoroda

  rinkti lėšų šiais šeimai ar tiems sugyventiniams, nežinia kaip juos vadinti. Kokia nauda iš paaukotų pinigų? Tik pragėrimui. Juk jie ir toliau bus aprūpinti socialiniu būstu, savo namo juk nestatys. Baldais, drabužiais irgi aprūpins kažkas kitas. O sudegusių vaikučių nebeprikelsi. Be to, prokuratūra gal išsiaiškins, kas kaltas dėl gaisro, dėl girtavimų šiuose namuose, dėl likimo valiai paliktų vaikų ir gal pasodins vieną kitą iš tos šutvės. O kalėjime tai maitina ir rengia už valstybės lėšas. Tikrai reikia aukoti vargšams, ligoniams, padegėliams, tik ne šiiuo atveju.

  Prieš 4 savaičių
 • Tai va

  Nuoroda

  Zmogud suni is vandens gelbedamas nuskendo del suns, o cia trys didel negalejo po viena isnesti svarbu kad patys issigelbejo,o vaikiukai tegul dega

  Prieš mėnesį
 • Gene

  Nuoroda

  Da sitiem pijokam pinigai renkami kur vaikiuku nesugebejo išgelbet patis kaili isnese a vaikiukus paliko bejausmei tikri

  Prieš mėnesį
 • Gal

  Nuoroda

  užsikiškit padorieji ir išmintingieji? Jūs vis tiek nei cento niekam neaukosite, jums tiesiog gaila. Todėl bandot sumenkinti ir žeminti.

  Prieš mėnesį
 • taigi

  atsakymas į: Gal Nuoroda

  Zmoniu neuzkisi, daug pasipiktinusiu.

  Prieš mėnesį
 • pikc

  Nuoroda

  Džiuvėsius jiems į kalėjimą rinkit.

  Prieš mėnesį
 • Gražina

  Nuoroda

  Nei cento!!!

  Prieš mėnesį
 • 123

  Nuoroda

  Tai kad kam reikalinga parama tu jau nebera ir jiems jos jau nereikia.Dirbt teguleina, o ne pasalpu laukt ir paramos tiketis.Visais laikais padegeliams reikejo parmos ir zmones ja rinko, bet cia,man atrodo, ne tas atvejis.

  Prieš mėnesį
 • Jik

  Nuoroda

  Gaisras nesirenka zmoniy

  Prieš mėnesį
 • Nereikia

  Nuoroda

  Čia skiesti kad pravažiuoti per tą ana žinok nelaimė ateina nelaukta ir gali užsukti į bet kieno kiemą, o tai visažiniai ir neosacialus ir daugiausiai nukenčia

  Prieš mėnesį
 • Kavarskas

  Nuoroda

  Tegul priešgaisrinė nuvažiuoja į bebrunus pas rizikos šeimas kur patys prisistatė pečių ir pažiūri kad nekiltų gaisrų
  nor dar viena šeima isgelbesim

  Prieš mėnesį