Lietuvos kariuomenės nuotr.

Lietuvos kariuomenė teigia pasirengusi skirti karo medikų žmonėms skiepyti.

Anot jos atstovų, kariuomenė tam galėtų skirti penkias komandas.

 

„Jeigu būtų priimti atitinkami sprendimai politiniame valstybės lygmenyje, tai Lietuvos kariuomenė savo karius yra pasirengusi skiepyti pati, tam turime reikiamus pajėgumus ir personalą“, – BNS perduotame komentare sakė Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Valdemaras Rupšys.

Padėti skiepyti gyventojus antradienį sakė pasirengusi ir Vadovybės apsaugos tarnyba. Jos direktorius Rymantas Mockevičius teigė, kad tarnyboje dirbantys paramedikai galėtų skiepyti ir Lietuvos gyventojus, ir užsienyje dirbančius šalies diplomatus.

BNS

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Baime

  Nuoroda

  Baimes akys dideles ! Nesekit vieni kitiems baimes ,Daugiau žmonių mirė nuo streso ,šalutinių ligų ( gydyt nepriėmė ) nuo skiepo pasekmių savižudybes ir kitu ligų nei nuo koronos viruso . Gripas buvo ir bus ir jokie skiepai nepades ,atsiminkit .

  Prieš 4 savaičių
 • Taip ir reikia

  Nuoroda

  Jei skiepijantys kareivėliai bus su šautuvais, niekas skiepo neatsisakys.

  Prieš mėnesį
 • provincija

  Nuoroda

  Būtų labai geras sprendimas. Daug žmonių neturi galimybės išeiti iš namų ir nuvykti iki skiepijimo vietos. Atsiminkite pirmą mirtį po skiepo. Kaip senolis dėl sveikatos būklės kelis metus nebuvo išėjęs į kiemą, o vaikai nuvežė skiepytis, tai jokio stebuklo, kad įvyko širdies smūgis.

  Prieš mėnesį
 • Kazys

  Nuoroda

  man kai skiepija tai viena bede adatu a dvi is sonu laike kad nenuslopceu ir nenuvirsceu na kedes.

  Prieš mėnesį
 • Galėja da

  atsakymas į: Kazys Nuoroda

  Surišti Tavy siksnom.

  Prieš mėnesį
 • Gyvenimas

  Nuoroda

  Jei pradėsit skiepytis visą gyvenimą skiepysitės .

  Prieš mėnesį
 • Butinai

  Nuoroda

  Reikia suskiepiti vadus ir kareivius nes bendrauja su užsieniečių kareiviais kurie ne vienam žemyne pabuvoję ir platina ligas kaip ir mūsų žmonės laksto po užsienius ir veža namo ligų sukėlėjus iš (vairiu šalių, o paskui sako senelių namuose potraukis kai tie seneliai nuo savo lovos toliau ne nutolsta atveža grinai iš užsienio

  Prieš mėnesį
 • vis galima dar nustebinti

  Nuoroda

  kam to reikia? Jau tiek skiepų bus, kad nespės badyti poliklinikos?

  Prieš mėnesį