Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė su Anykščių rajono savivaldybės meru S. Obelevičiumi, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos, „Maltiečių“, „Raudonojo kryžiaus“, „Carito“, „Maisto bankas“ atstovais po įvykusio gaisro Anykščių rajone aptarė pagalbos planą šeimai.

 „Tragiška netektis Anykščiuose – didžiulė nelaimė mums visiems. Reiškiu nuoširdžią užuojautą žuvusiųjų artimiesiems“, – sako socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė.

Pasak ministrės, kartu su vietos bendruomene, nevyriausybinėmis organizacijomis ir atsakingomis institucijos nukentėjusiai šeimai bus suteikta visa reikiama pagalba. Iš ankstyvo ryto nelaimės vietoje jau dirba atvejo vadybos specialistai, psichologai. Teikiama visapusė parama, konsultacijos. Institucijos intensyviai bendrauja su iš gaisro išsigelbėjusiais šeimos nariais.

Pagalbos šeimai koordinavimu jau rūpinasi Anykščių rajono savivaldybė. Anykščių meras S. Obelevičius informavo, kad netrukus šeimai bus suteiktas kitas socialinis būstas. „Maisto bankas“, „Maltiečiai“, „Raudonasis kryžius“ ir „Caritas“ parems šeimą reikalingais daiktais, maistu, savanoriai padės įsirengti būstą.

Susitikimo metu sutarta, kad artimiausiu metu bus tariamasi dėl efektyvesnio gaisrų prevencijos užtikrinimo socialiniuose būstuose bei glaudesnio atvejo vadybininkų ir NVO bendradarbiavimo.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Vaikelių nebėra. Taškas.

  Prieš mėnesį
 • teisinė pagalba išgyvenusiems suaugusiems

  Nuoroda

  132 straipsnis. Neatsargus gyvybės atėmimas
  2. Tas, kas dėl neatsargumo atėmė gyvybę dviem ar daugiau žmonių,
  baudžiamas laisvės atėmimu iki šešerių metų.
  60 straipsnis. Atsakomybę sunkinančios aplinkybės
  5) veika padaryta mažamečiui;
  9) veiką padarė asmuo, apsvaigęs nuo alkoholio, narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų, jeigu šios aplinkybės turėjo įtakos nusikalstamos veikos padarymui;

  Prieš mėnesį