Po Kavarsko seniūnijos Budrių kaime įvykusio tragiškai pasibaigusio gaisro svarstoma, kaip pagelbėti nukentėjusiai šeimai.


"Norime šeimai realią pagalbą suteikti dėl gyvenamosios vietos "čia ir dabar". Susitiksime su seniūnaičiu, bendruomenės pirmininku, mokyklos atstovais ir šį klausimą spręsime jau šiandien.Liko mama, liko du vaikai, liko du pilnamečiai vaikai", - "Anykštai" sakė Kavarsko seniūnijos seniūnė Šarūnė Kalibataitė.
Seniūnė sakė, kad gaisre žuvusi moteris "nebuvo pagarsėjusi dėl girtavimo".

Kavarsko seniūnė Šarūnė Kalibaitė BNS patvirtino, kad gaisre žuvo pernai spalį gimęs kūdikis, du mažamečiai vaikai – antrokas ir priešmokyklinukas, bei paauglė mergina.

Anot jos, iš gaisro išsigelbėjo motina, 16 metų amžiaus sulaukęs jos sūnus ir sugyventinis. Žuvusioji paauglė buvo kartu gyvenusi sūnaus draugė.

Š. Kalibaitės teigimu, šeimoje iš viso buvo septyni vaikai, du iš jų gyvena užsienyje, dar viena mergaitė darbo dienomis lanko darželį Panevėžyje ir į namus grįžta tik savaitgaliais.

„Tai buvo daugiavaikė šeima, septyni vaikai (...) tai nebuvo alkoholio problemų turinti šeima, tikrai ne“, – sakė ji.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Kavarskas

  Nuoroda

  Kodėl puolate šią nuostabią seniūnė o kur dingo Audiniene jinai turėtų daugiau komentuoti

  Prieš mėnesį
 • Lina

  Nuoroda

  Tai nebuvo problematiška šeima? Keista, nes žemiau straipsnis byloja ką kitką. Svarbiausias klausimas ar buvo namuose įrengtas dūmų detektorius?

  Prieš mėnesį
 • Tai

  Nuoroda

  Sugyventinis 18 metų, sūnaus 17m. draugė 20m. jau jos nebėra . Tai čia šiuolaikinė šeima ir priedas alkoholis? Gal ponia išsigelbejusi. turėtų atsakyti už gėrimą su asmenimis kuriems dar gerti negalima?

  Prieš mėnesį
 • ko jūs norite?

  atsakymas į: Tai Nuoroda

  Svarbiausia visi teisingos lytinės orientacijos. Pirmyn į Šeimų maršą!

  Prieš mėnesį
 • Koncaras

  Nuoroda

  Trys negeriantys išsigelbėję buvo neblaivūs.Padėkit jiems , kad galėtų skausmą degtinėle nuplauti. Trys suaugę išsigelbėjo, trys vaikai sudegė.Tuo viskas pasakyta apie jų moralę.

  Prieš mėnesį
 • 00

  Nuoroda

  Tai problemine šeima ar ne...kaimynai juk žino gal geriau... Ar vėl makaronai kabinami....

  Prieš mėnesį
 • Atsiprašau

  atsakymas į: 00 Nuoroda

  Seniūnė jums gal su galvą negerai?Tie vaikai gal nėra matę blaivos mamos,o jį sapalioja pievas.Kavarskas gal seniūną reik padamna išsirinkti!!!Pries suteikdami pagalbą pasidomėkite kur jis ją susipils..

  Prieš mėnesį
 • Klausimas

  Nuoroda

  Kokia dar paauglė, jeigu jai 20 metų?

  Prieš mėnesį
 • Išsigelbėjęs 17m.buvo neblaivus?ir čia nebuvo problemų su alkoholiu?

  Prieš mėnesį