Šiąnakt apie 01.49 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Kavarsko seniūnijos Budrių kaime, Budrių g., atvira liepsna dega namas.

 Į įvykio vietą išsiųstos Anykščių ir Ukmergės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos Informacija apie įvykį perduota Panevėžio greitosios medicinos pagalbos stočiai.

Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija pranešė, kad šiame gaisre žuvo 4 žmonės, 3 iš jų - vaikai.

 

Pagal pirminę gaisrininkų versiją, gaisras kilo dėl viduje kūrentos krosnies.
Vanduo į gaisrinių automobilių vandens rezervuarus buvo imamas iš šalia esančios kūdros ir iš Budrių ežero.
9.00 val. gaisras visiškai lokalizuotas, žuvusiųjų kūnai 9 valandą ryto dar nebuvo išvežti. Tokio skaudaus atvejo Kavarsko seniūnijoje niekas neprisimena, bus tariamasi, kuo galima padėti šeimai.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas apie ghaisrą Budriuose paskelbė tokį pranešimą:

"Balandžio 14-osios naktį, 01.49 val., buvo gautas pranešimas apie gaisrą gyvenamajame name Anykščių rajone, Kavarsko seniūnijoje, Budrių kaime. Atvykus ugniagesiams, dviejų aukštų gyvenamasis namas degė atvira liepsna. Iki atvykstant gelbėtojams, du gyventojai jau buvo iššokę pro antrojo aukšto langus, dar vienas išėjęs iš pirmojo aukšto. Apmalšinę liepsnas gaisravietėje ugniagesiai rado 3 vaikų ir moters kūnus.

Pasak Anykščių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresniojo inspektoriaus Lauryno Gabrilavičiaus, apsilankiusio gaisro vietoje, kuriame namo aukšte kilo gaisras, neaišku: „Labai skaudu, kad gaisre žuvo žmonės. Nustatyti gaisro priežastį iškviesti Gaisrinių tyrimų centro specialistai. Pirminiais duomenimis, vakar vakare, apie 23 val., dar buvo kūrenama krosnis.“

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas primena, kad norint apsisaugoti nuo žūties gaisre, būtina namuose įsirengti dūmų detektorių, kuris garsiniu signalu įspėtų apie įsiplieskusią ugnį. Deja, ugniagesių gelbėtojų duomenimis, būstuose dūmų detektorių iki šiol nėra įsirengę apie 38 proc. gyventojų.

Pagrindinės žūčių gaisruose priežastys – krosnių, židinių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo reikalavimų pažeidimai bei gedimai, neatsargus rūkymas, neatsargus žmogaus elgesys su ugnimi, elektros įrenginių, prietaisų, elektros instaliacijos gedimai, pašalinis ugnies šaltinis ir kt."

Anykščių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Saulius Slavinskas "Delfi" sakė, kad žuvo 2020 m. gimusi mergaitė, du berniukai, gimę 2012 ir 2015 m., bei mergina, gimusi 2001 m.
Trys žmonės išsigelbėjo: moteris su sugyventiniu bei 17-metis vaikinas. Visi išsigelbėjusieji buvo neblaivūs. Ši šeima gaudavo socialinę pagalbą.

Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

 

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
  • Gaila vaikų labai,ir tos jaunos moters,deja tėvų nepasirinksi...

    Prieš 2 mėnesių
  • Yra

    Nuoroda

    Dar trečią grupė tai nieko nematyti, o tik juodinti kitus ir sakyti koks aš geras o visi kiti negeri ir negerai elgiasi bet atminkit kad kelias kurių mes einam į tamsią naktį kiekvienam duotas viena kartą, ne kiekvienam jis vienodas vieni eina per smėlį ir žvyrą kiti per asfaltu ir pinigų maišus bet yra likimas ir vieną kartą jis baigiasi, taip kad vienodi žmonės negali būti,, užuojauta šitiems žmonėms te padeda dievas

    Prieš 2 mėnesių
  • Baikit

    Nuoroda

    Viena karta su tom yra daug ekonomiškiau ir nepovajinga tai indukcinės vyriklės greitai užverda ir t, t dujos tai fakelas ypač su vaikais kurie bet kada gali padaryti klaida o įvykus gaisrui ką ir be kalbėti

    Prieš 2 mėnesių
  • Kavarskiete

    Nuoroda

    Uzuojauta seimai . Skaitau komentarus ir baisu . Kokie jus esat kraupus ir slykstus zmones. Pasilaikykit sau savo tuos komentarus ale tipo tokie teisuolei niekada neklystantis.idomu kaip giedotumet hai judu kirme butu tokia tragedija kokie jus apgailetini

    Prieš 2 mėnesių
  • Yra

    atsakymas į: Kavarskiete Nuoroda

    Dvi grupes žmonių,sugerovai ir blaiviai mąstantys žmonės todėl ir komentuoja skirtingai

    Prieš 2 mėnesių
  • Cash

    Nuoroda

    Pradėkite gaminti papildomus pinigus iš namų daugiau nei 52 tūkst. USD atlikdami paprastą darbą tiesiog laisvalaikiu. Prieš mėnesį už šį paprastą namų darbą sumokėjau 52745 USD. Prisijunkite prie šio darbo šiuo metu ir nuolat uždirbkite daugiau pinigų internete. Norėdami pradėti, tiesiog sekite žiniatinklio sąsają čia .....> https://cutt.ly/0vjEoeR

    Prieš 2 mėnesių
  • Tai

    atsakymas į: Cash Nuoroda

    Ieškai durniu,kaip sekasi?

    Prieš 2 mėnesių
  • Ar

    Nuoroda

    Teisėta suaugusiai moteriai girrtuokliauti ir ištvirkauti su nepilnamečiais, kur žiūri vaikų teisės?

    Prieš 2 mėnesių
  • ...

    Nuoroda

    Netiesa, kad šiame name nebuvo girtuokliaujama. Kaimynai viską žino ir mato.

    Prieš 2 mėnesių
  • Vietinė gyventoja

    Nuoroda

    Kai pasižiūri TV žinių ar perskaitai spaudą, atrodo ši padegėlių šeima ar ne šeima yra kaip kokie kankiniai, kokie jie nelaimingi. O iš tikro tai patys kalti dėl tokio gyvenimo būdo, girtuokliavimo. Taip prisigerti ir miegoti, kad gaisro nepajustum. Patys išsigelbėjo, o vaikučius likimo valiai paliko. Jokio pasiteisinimo, pasiaiškinimo dėl to negali būti. Tikrai reikia ryžtingų priemonių imtis ir išsiaiškinti, kas kaltas dėl gaisro ir bejėgių vaikučių mirties, teisti, kalėjiman pasodinti. O valdininkus, kurie vis aiškinti bando, kad ta šeima problemų nekėlė iš darbo vyti, be teisės įsidarbinti valdiškose įstaigose.

    Prieš 2 mėnesių
  • Taip

    atsakymas į: Vietinė gyventoja Nuoroda

    Pritariu. Tas aplinkybiu gražinimas, kam to reikia. Laikas seniūnijoms ir kitiems pradėti dirbti, o ne iš namų dirbti.

    Prieš 2 mėnesių
  • Motina

    Nuoroda

    Esu labai pasipiktinusi tokiomis šeimomis. Mes motinos, kurios savo sūriu prakaitu dirbame ir išlaikome savo vaikus, mumis niekas nepasirūpina. mes iš savo varganų pinigėlių jiems perkame drabužius, juos maitiname ir kitais buitiniais ir kasdieniniais reikalais rūpinamės. Bet pažįstu ne vieną socialią šeimą, kuri valstybė ir seniunija tik ir šokinėja aplink jas. Jiems ir socialiniai būtai duodami, dar ir atremontuotu už valstybės pinigus, ir malkomis aprūpinami, ir vaikai veltui drabužių gauna ir dar daugelį dalykų galėčiau paminėti, bet juos daug kas ir žino. O dar yra ir užjaučiančių ir keikiančių tai seniūnę tai soc. darbuotojus. Jiems matai ir dujų detektorius reikėjo patikrinti , ir gal pečių patvarkyti, ir kaminą išvalyti. Jie tai žmonės, bet mes auginančios ir sąžiningai mokančios motinos pinigus ne ŽMONĖS.

    Prieš 2 mėnesių
  • Meras L.ryte pasakoja kaip išsigelbėjusieji didvyriškai ruošėsi gelbėti kitus , bet sprogo dujų balionas.Šiaip tai balionuose montuojami apsauginiai vožtuvai nuo sprogimo.Nors botanikai to gali ir nežinoti,kaip ir seniūnė...

    Prieš 2 mėnesių
  • Ugniagesys

    atsakymas į: O Nuoroda

    Meras teisus. Balionas dabar nesprogsta, bet išsilydžius nuo karščio užsukimui išpurškia dujas, kas pagal jėgą ir karštį prilygsta sprogimui

    Prieš 2 mėnesių
  • Turbūt

    atsakymas į: Ugniagesys Nuoroda

    Bet nemanau jog balionas an tiek perkaito pakol suaugusieji spėjo išnešti kudašių. Šiaip tai su kelių mėnesių kūdykiu mama miega greta...

    Prieš 2 mėnesių
  • 123

    Nuoroda

    Sitas namas vadinamas jedinstva visada buvo tinginiu irstva.Ten net niekada nera buve pasodinta geles krumas, nei ten darzu kas augina, , nei vista lesina.Ir is vis kam tokioj vietoj laikyt socialinius bustus, juk darbu aplink nera, tai tik ir lirka laukt pasalpu, o paskui jas pragert.

    Prieš 2 mėnesių
  • tiesa

    Nuoroda

    Ši skaudi nelaime turetu buti pamoka vaiku teisiu tarnybai,-ju pareiga matyti kokiose šeimose auga vaikai,kokios salygos augti vaikams.

    Prieš 2 mėnesių
  • Petras

    Nuoroda

    Kaip ir visalaik visi aplinkui kalti tik ne pats kaltininkas. Kai girtas budulis užmušą žmogų su senu BMW, tai priekvailiai pradeda komentuoti, kad buvo kalta bloga asfalto danga, policija, maži atlyginimai ir bloga ekonominė padėtis, nes budulis negalėjo nusipirkti naujo BMW su gerais stabdžiais. Taip pat ir čia. Visi kalti gaisrininkai, socialiniai darbuotojai, kažkas pripaišys ir landsbergį, tik ne alkoholiu piknaudžiaujanti šeima.

    Prieš 2 mėnesių
  • Bet

    atsakymas į: Petras Nuoroda

    Turime armija valdininkų, divizija soc.darbuotojų kurie dirba ne už dyką ir visiems buvo viskas gerai. "Rūpesčių nekėlė'.

    Prieš 2 mėnesių
  • Bet tikrai

    atsakymas į: Bet Nuoroda

    Tikrai, jei išlaikome armiją valdininkų, ko negalime mažumą geriančių išlaikyti.

    Prieš 2 mėnesių
  • Galime

    atsakymas į: Bet tikrai Nuoroda

    Bet kokios to pasekmės,bent jau šiuo atveju.

    Prieš 2 mėnesių
  • Mama trijų vaikų

    Nuoroda

    Tik teist tokia motiną ,! Ką ji dave Lietuvai ,už tai kad už mūsų ,mokesčių mokėtojus ,buvo išlaikoma ? buvo išlaikytine valstybes ,girtuokliavo ir pražudė vaikus per savo pasikeidusį gyvenimą ! Jokios užuojautos tokiai ,tik kalėjimas ! Širdį drasko pagalvojus ,vaikučiai gyvi degė ,,leliukas ,,,žodžių trūksta !

    Prieš 2 mėnesių
  • Mama...

    atsakymas į: Mama trijų vaikų Nuoroda

    Galvoju, kad ta motina mažai suvokė tikrovę. Yra tarnybos, kurios PRIVALĖJO tai padėti suvokti. Valdžia jų rankose.

    Prieš 2 mėnesių
  • Teisti !

    Nuoroda

    Motina už neatsakinga priežiūrą vaikų ! Ji atsakinga ir tėvas vaikų .tegul sedi belangėj ,orazudziusi per gėrimą vaikus ! Jokio pasiteisinimo tokioms gegutėms ir jobariams ! Teist !

    Prieš 2 mėnesių
  • Baisu!

    Nuoroda

    Va ką daro alkoholis, o labiausiai gaila visų keturių žuvusiųjų,juk jie dar visi vaikaiб jiems viskas prieš akys dar buvo - ypač devyniolikmetės merginos. O tėvų neatsakomybė ir nuolatinis girtuokliavimas - tragiška. Bet dar liko ir daug keistenybių(tėvai išsigelbėjo, o vaikų ne?, išsigelbėjęs sūnus, o negelbėjęs savo draugės, kuri tame pačiame aukšte?).

    Prieš 2 mėnesių
  • taigi

    atsakymas į: Baisu! Nuoroda

    ta "mergina" palikus savo vaiką pas kuilį nepilnametį gyveno. Matyt tiek girta drybsojo kad net neiššliaužė

    Prieš 2 mėnesių
  • Jokubas

    Nuoroda

    Tai kur info apie merginą??????????Ko visi tyli jokios info???E alio!!!

    Prieš 2 mėnesių
  • Vietoj

    Nuoroda

    VARLES apsaugos ,vietoj kalėdinio shou nupirkit nors viena gaisrines normalią mašina kuri atsivežtų vandens .

    Prieš 2 mėnesių
  • Pilietis

    atsakymas į: Vietoj Nuoroda

    Ir kas būtų? Pranešta gaisrinei buvo kai namas ir vaikai jau buvo sudegę. Koks skirtumas ar būtų atvažiavus gaisrinė už milijoną ar tokia, kokia atvažiavo? Nepolitikuokite ne vietoje.

    Prieš 2 mėnesių
  • Pritariu

    atsakymas į: Vietoj Nuoroda

    Buvęs svaigo pilimi , taškė pinigus keliui ir pilies pamatams . Dabartiniai perka varlės žiūronus ar ne už 18000 €.Tuo metu miestelių gaisrininkai važiuoja žmonių gyvybių gelbėti turbūt kokių 1980 metų gamybos GAZ 66...

    Prieš 2 mėnesių
  • Kavarsko ponai, kurie sėdi rūmuose tokias šeimas turi prižiūrėti..... Pačiame Kavarsko miestelyje po pašalpų bardakas kas darosi socialiniuose būstuose..... Nei karantino, nei namų ūkių skaičius nesvarbus.... Tuoj supleškins dar ne vieną soc. būstą.. O valdžia tingi pravažiuoti ir sudrausminti, nes lojalūs bomžiukai jiems ir ne tik.... Porą dienų po pašalpų gavimo pasivažinėkit po kelias Kavarsko gryčias, ir tai darykit periodiškai....

    Prieš 2 mėnesių
  • Motina ir sugyventinis turi būti teisiami už mažų vaikų bejėgiškos būklės žiaurią mirtį.... Ir valstybinio turto sunaikinimą.... Ir susilaukti vaiko nuo nepilnamečio yra traktuojama pedofilija.... Gaila mažų angelėlių, kurie patyrė tokias kančias.....

    Prieš 2 mėnesių
  • M-ui

    atsakymas į: M Nuoroda

    Pritariu Jums.

    Prieš 2 mėnesių
  • Pritariu

    Nuoroda

    Giedrei atsisėda seniūnai į kėdę ir popierius stumdo, kai jie privalo padėti bendrauti ir žinoti kaip kiekvienas žmogus gyvena ir kokios pagalbos ar taip ko reikia tas pats ir su Troškūnų seniūnų, sėdi užsikases nei jis ką žino

    Prieš 2 mėnesių
  • Baisu

    atsakymas į: Pritariu Nuoroda

    Kavarsko valdzios poniu darbas tik stumdyt popierius, gert kavute visoms i sale sulindus ir pletkais dalintis.

    Prieš 2 mėnesių
  • Ryta

    Nuoroda

    Basinė tragedija, motina negalėjo kūdikį į glėbį ir išsinešti, kad ir šokti pro langą su vaiku. Ir dar jiems pinigus renka!!!!. Už ką, kad suplezino socialinį būstą su vaikais. Dar klausimas ar ne nuo cigaretės... 39 metų moteris su paaugliu dulk*NAS*... Kažkoks košmaras!!! Nauju vėjų bendruomenė rašo, kad liko nepilnamečiai, kuriems reikia pagalbos???Sūnus 17 metų ir jobaris 18! Čia šituos vaikus turi omeny. Tikiuosi policija užfiksavo girtumą ir mamytė bus teisiamas...

    Prieš 2 mėnesių
  • Normalu?

    atsakymas į: Ryta Nuoroda

    Sudegė. Baisu. Ar iki tol niekas nematė, kad paauglys su boba gyvena, kad šalia dar du lyg nepilnamečiai. Čia aš apie išsigelbėjusį vaikiną ir sudegusią jo sugyventinę. Negi niekas nepastebėjo, kad žmonės čia nesiorientuoja gyvenime, tik dauginasi? Gal ir girtauja? Aš nežinau.

    Prieš 2 mėnesių
  • Giedrė

    Nuoroda

    Seniūnas ypač kaimiškoje seniūnijoje turi dirbti kaip geras tėvas šeimoje,nesėdėti kabinete išsipuščius kaip šiuo konkrečiu atveju.,jo darbas bendravimas su gyventojais pažinti ir žinoti kiekvieną iš jų!gaila vaikučių paleistų į pasaulį kančiai.nejaugi ir po šio kraupaus atvejo valdininkai be sąžinės graužaties pasiims gan solidžius atlyginimus ir ranka nesudrebės! Nuo šios vietovės kur įvyko tragedija yra panašiai gyvenančių žmonių,atsibuskit išeikite aplankykit, pasikalbėkit ,jauskit padėtį savo teritorijoje,nejaugi jūs tik šiltame kabinete stumdyti ant stalo popierius sugebate?

    Prieš 2 mėnesių
  • Blusius

    Nuoroda

    Va taip baigiasi kek#&#šyn##ų gyvenimai. Skaudu, kad nukenčia nekalti kūdikiai. Sūnus nepilnametis dul@kin#asi su vyresne, motina - taip pat su nepilnamečiu kuiliu vaikų susilaukė. Gražu ant visos Lietuvos. Net prezidentinio "dėmesio" susilaukė su didžiausia pagarba. Tik duokit naujus namus ir visą deramą paramą su išskirtiniu dėmesiu "šeimai", visą išlaikymą. Remkim peryklas! Gėda!

    Prieš 2 mėnesių
  • ggg

    atsakymas į: Blusius Nuoroda

    tik idomu ar tarnybos taip nieko nezinojo ar plauna savo mundura.paklausius ju kalbu tai buvo zinoma,bet neproblemiska , ugnegesiai sako,kad padegeliai lakste giri ir dar maise gesint

    Prieš 2 mėnesių
  • Blusius

    Nuoroda

    Va taip baigiasi kekšynų gyvenimai. Skaudu, kad nukenčia nekalti kūdikiai. Sūnus nepilnametis dulkinasi su vyresne, motina - taip pat su nepilnamečiu kuiliu vaikų susilaukė. Gražu ant visos Lietuvos. Net prezidentinio "dėmesio" susilaukė su didžiausia pagarba. Tik duokit naujus namus ir visą deramą paramą su išskirtiniu dėmesiu "šeimai", visą išlaikymą. Remkim peryklas! Gėda!

    Prieš 2 mėnesių
  • Ale

    Nuoroda

    Paskaičiau faceboke visas elitas susirinkęs kad komentuoja ,kad mala.Ir tada atsimeni kokie šventieji komentuoja.Ar jie užmiršo kad mato jų nuotraukas?????

    Prieš 2 mėnesių
  • lietuvaite

    Nuoroda

    Keista, kad pirmi ugniagesiai neturėjo respiratorių ir negalėjo iškart patekti ir ieškoti likusių name žmonių.

    Prieš 2 mėnesių
  • Lietuvaitei

    atsakymas į: lietuvaite Nuoroda

    Lubos jau buvo įgriuvusios. Gyvų nerasi.

    Prieš 2 mėnesių
  • ggg

    atsakymas į: lietuvaite Nuoroda

    cIa Kavarsko ugniagesiai,kiek pamenu ju ir masina tar tarybiniu laiku,ka jau kalbet apie kita iranga

    Prieš 2 mėnesių
  • lietuvaite

    atsakymas į: ggg Nuoroda

    Tai va, mintyse ir pasvarstai kam reikia išlaikyti gaisrinę, kuri nelabai veiksni. Pamenu buvo kažkur avarija ir neturėjo metalo karpymui įrankių..

    Prieš 2 mėnesių
  • ggg

    atsakymas į: lietuvaite Nuoroda

    vis geriau nei nieko....

    Prieš 2 mėnesių
  • na

    Nuoroda

    jeigu mama,o ir kiti suaugusieji buvo neblaivūs,tai ką gali dūmų detektorius.Ir ką galėjo padaryti soc.darbuotojai?Atsakykit visa žinantys komentatoriai,jeigu mažamečių vaikų mama girtavo.Ir kaip pas mus būna,kai panašiais atvejais vaikai paimami dėl nepriežiūros,vėl visi rėkiam kaip galima atimti vaikus iš šeimos ir atskirti nuo mamos.Taigi ir turim ką turim.Ir kaip nesižavėti Norvegijos įstatymais dėl vaikų saugumo.

    Prieš 2 mėnesių
  • Jo

    Nuoroda

    Boba metuose pacaniuka tamposi.Senai viską visi čia žinojo dar ne viena tokia yra.O ką padaryt tiems darbuotojams ar ką kaip pakeist.??Vienintelėj jai liko atsakyti ..Baisu kas įvyko nėra žodžių čia ne nelaime ,o siaubas.

    Prieš 2 mėnesių
  • Gene

    Nuoroda

    Taiko nemate visi anksciau seimos šitos tik kai nelaime atsitiko tada ir zukiene nuleke kai po laiku kaltinam motina kad nesugebejo vaikiuku isgelbet kur jos sazine dabar.vaikai brangiausias turtas one laidot juos

    Prieš 2 mėnesių
  • mm m

    Nuoroda

    tik vieną problemą žinote - girtavimas. Bet būna dar baisiau. Juk yra žmonių, kurių elgesys truputį kitoks. Ir jiems nelabai suvokiamas amžiaus skirtumas, Taip pat laiko nuovoka ir panašiai... Tai jau medicinis klausimas. Taigi gyvename tarp įvairių žmonių, būkim tolerantiški kitiems. Juk " rašantys', sugeba surasti kaltus ir gali kažką "apjuodinti" mano, kad atrodys gudriausiais. Susidaro įspūdis, kad esate neklystantys, viską ir visada gerai darote, visus darbus atlikate nepriekaištingai. Belieka jumis žavėtis. O konkretaus darbo tikrai nepadarote, kad palengvintumėte kito dalią.
    Jeigu neslegia sąžinės priekaištai dėl rašliavos, rašykite -žinote ar ne. Juk skauda ne rašančiam, o kitam, o pats jausiesi teisuoliu. Taigi pirmyn .....

    Prieš 2 mėnesių
  • taigi

    atsakymas į: mm m Nuoroda

    Ką reiškia "kitoks elgesys"? čia tipo girtuoklius gini? kurie dauginasi kaip žiurkės ir juos išlaikyt kitiems? Jie buktai neturi "socialinių įgūdžių" ir kas sugalvojo valkatoms ir tinginiams tokį pasiteisinimą. Sterilizuot tokius reikia

    Prieš 2 mėnesių
  • Užuojauta

    Nuoroda

    Nuoširdi užuojauta šeimai. Man tai pikta kai Pleškienės uabas tik imituoja darbą. Atvykę socialiniai darbuotojai žiūri tik į šaldytuvus ir kas ant stalo, ir kas miega lovoje, na ...tipo ... jų daugiau darbas su popieriais. O galėjo pasidomėti dėl dūmų detektoriaus, ar buvo nors kartą valoma krosnis, nes jie juk neturi socialinių įgūdžių (juk ir todėl gauna socialines paslaugas). Oi....Oi ...sarmata socialinių paslaugų centrui nes visos nevyriausybinės organizacijos padeda šiai šeimai, o kur jūsų pagalba? Tuo labiau kad iš nevyriausybinių organizacijų atėmate galimybes teikti pagalbą, nes socialines paslaugos Anykščių rajone administruoja ir vykdo tik viena korumpuota šeima. Gal reikėtų visuomenei kelti šį klausimą viešumą ....

    Prieš 2 mėnesių
  • Olga Ju

    atsakymas į: Užuojauta Nuoroda

    Užuojauta. Labai gaila vaikų . Bet tokia motina reikia sterilizuoti. Tegul dabar jai kiekvieną nakti sapnuojasi tie vaikučiai ,tiegul ji kas nakti mato kaip jie dege tam pragarė. Baisu.
    O kas liečia Anikščių "UAB' kartu su direktorė Jolanta Pleškienė tai jau senei laikas papurtiti taip kaip reikia. Kaip tik šiendien jau iš antro žmogaus išgirdau apie juos pasitičiojamus iš darbuotojų,netinkamą darbą,korupcija šitoj sritį viksta pilnu tempu.

    Prieš 2 mėnesių
  • Anykštėnė

    atsakymas į: Užuojauta Nuoroda

    Sutinku visu šimtu procentu, labai puikus pastebėjimas. Aplamai Anykščiuose dominuoja šeimų ir giminių uab.

    Prieš 2 mėnesių
  • Zz

    Nuoroda

    Kavarskas garsėja savo aukščiausios panelės,, darbais,, ir ypač kalbomis.... Tegu kalbėjimo meno pasimoko iš motinos... Ir kiekvieną dieną tegu apeina ar apvažiuoja su savo personaliniu vairuotojų taip panelės mylimus ir saugomus asocialus.....Tada bus tvarka ir tai daro su treningiukais ar džinsiukais, o ne su savo minia kais..... O personalinis vairuotojas bomžiukams tegu nenutekinėje bendros informacijos už jam padaromus asmeninius darbus jo ūkyje....

    Prieš 2 mėnesių
  • Pritariu

    atsakymas į: Zz Nuoroda

    Ne tik personalinis vairuotojas ten papletkint megsta, bet ir pacios didziosios darbininkes seniunijos, net slykstu klausyti stovint parduotuvej eileje kai pries tave atsistojusi moteris, kuri priziuri senukus su tokiu pasimegavimu pardavejai pasakoja ka jai sake seniune, pavaduotoja apie viena ar kita seima..

    Prieš 2 mėnesių
  • Salamandra

    Nuoroda

    Ka koks jusu reikalas ar gavo ar negavo pasalpas ne is jusu kisenes moka zmonems ir tai didele tragedija baisu pagalvoti o kas liecia socialinius bustus tai valdziai nemotais dave nusiplove rankas o kad jie buna avarines busenos juk reikia pasitvarkyti patiems bet is ko nors valdzia turetu pirma sutvarkyti butus o paskum nuomuoti bet deja

    Prieš 2 mėnesių
  • SAM

    atsakymas į: Salamandra Nuoroda

    Šiaip jau iš mūsų kišenės moka, iš dirbančiųjų mokesčių.

    Prieš 2 mėnesių
  • .

    atsakymas į: Salamandra Nuoroda

    Viską jums gatavą duot,patys galit remontuotis.

    Prieš 2 mėnesių
  • klausimas

    Nuoroda

    Kodėl namuose nebuvo įrengtas dūmų detektorius? Šeima buvo tikrinama,socialinių darbuotojų, turinti socialinių įgūdžių stoką, plius dar vartojantys alkoholį, namuose mažamečiai vaikai. Rizika didelė. Seniūnija tikrai žinojo kad namuose nesaugu, dėl nesamo dūmų detektoriaus. Tokioms šeimoms ypač kur yra tiek mažąmečių vaikų turi būti įrengti detektoriai, ir tuo turi pasirūpinti savivaldybė arba seniūnai, nes akivaizdu kad tokiems asmenims saugumas neįdomu. Dabar jau pagalba iš visų galų lenda, o kur buvo elementari pagalba kai jos reikėjo? O Kavarsko panelytė seniūnė , kuri dabar postringauja kad šeima nebuvo problematiška, akivaizdžiai yra nekompetetinga.

    Prieš 2 mėnesių
  • SAM

    atsakymas į: klausimas Nuoroda

    Buvo detektorius, tik jo baterijos buvo pasibaigusios, tad jokios naudos.

    Prieš 2 mėnesių
  • Klausimui

    atsakymas į: klausimas Nuoroda

    Aš gal klystu, bet paprastai tokiuose namuose gausiai rūkoma. Ar tas detektorius nustotų kada pypsėti?

    Prieš 2 mėnesių
  • vietinė

    atsakymas į: klausimas Nuoroda

    Jeigu nežinote, nekomentuokite ir neskleiskite nesąmonių. Būstas buvo tvarkingas, suremontuotas, dūmų detektorius buvo įrengtas. Niekas dabar nežino, ar jis suveikė, ar buvo vaikų sugadintas ir nesuveikė.

    Prieš 2 mėnesių
  • Vietinei

    atsakymas į: vietinė Nuoroda

    Kaip vaikai sugadins tą detektorių, jei jis prie lubų?

    Prieš 2 mėnesių
  • Deje

    atsakymas į: vietinė Nuoroda

    Dūmų detektorius įrengtas ir neveikiantis - tai tas pats kas neįrengtas.... tad nereikia jau gal...

    Prieš 2 mėnesių
  • Vietinei

    atsakymas į: vietinė Nuoroda

    Dūmų detektorius buvo įrengtas prieš du metus. Kas metus jį reikia tikrinti ir pakeisti elementus, turbūt jūs to nežinote. Jeigu jau savivaldybė įrengia tai turi prisiimt atsakomybe ir į kas metinį patikrinimą. Juk nereikia didelių resursų pravažiuoti per visus socialinius būstus patikrai....taip daroma beje visame civilizuotame pasaulyje.

    Prieš 2 mėnesių
  • Petras

    Nuoroda

    Senai reikia taikyti Lietuvoje Norvėgų praktiką, kad vaikai neaugtų tokiose šeimose.

    Prieš 2 mėnesių
  • Giedrė

    Nuoroda

    Amžiną atilsį žuvusiems. Neteiskit ir nebūsit teisiami. Degė gyvi žmonės...neduok, Dieve, kam tokios nelaimės.

    Prieš 2 mėnesių
  • gaisrininkas

    Nuoroda

    Girti,pusiau nuogi išsigelbejusieji trukdė gesinti gaisrą,koliojosi nešvankiais žodžiais ir t,t

    Prieš 2 mėnesių
  • Gaisrininkui

    atsakymas į: gaisrininkas Nuoroda

    Jei žmogau tiesą rašote, tai siaubas visiškas.

    Prieš 2 mėnesių
  • taigi

    atsakymas į: gaisrininkas Nuoroda

    Reikejo is slangos vandeniu perliet, koks tu gaisrininkas jeigu nezinai kaip nuo tokiu gintis.

    Prieš 2 mėnesių
  • Look

    Nuoroda

    Žuvo tai žuvo koke čia tragedija!

    Prieš 2 mėnesių
  • Ieva

    Nuoroda

    neaišku kada tas girtumas buvo tikrinamas ir ar tai tiesa, kad girti buvo, be to, jei matytum kaip dega tavo 3 vaikai ir niekaip negali išgelbėti, kažin kaip reaguotum... nesmerkime, kai nežinome kas ir kaip. Būtinai reikia cypiklius įsirengti namuose. O vaikinui linkiu studijuoti priešgaisrinę saugą ir kad jam ši nelaimė būtų paspirtis ateityje užkirsti nelaimėms kelią kitose šeimose. Ramybės mažyliams...

    Prieš 2 mėnesių
  • jo jo jo jo

    atsakymas į: Ieva Nuoroda

    Studijuos vaikinas, studijuos.Gal jus is kosmoso cia komentuojat.

    Prieš 2 mėnesių
  • USD

    Nuoroda

    Šiuo metu uždirbu papildomai 19 tūkst. USD ar dar nuosekliau iš namų, atlikdamas pagrindinį ir paprastą užsiėmimą internetu iš namų. Prieš mėnesį gavau būtent 20845 USD iš šio namų darbo. Prisijunkite prie šio darbo ir pradėkite užsidirbti papildomų pinigų internete, laikydamiesi nurodytų svetainių nurodymų .....> https://cutt.ly/Uvu1oiP

    Prieš 2 mėnesių
  • Blaivininkas

    Nuoroda

    Kaip suprasti? Anykšta rašo, kad išsigelbėję nuo gaisro visi buvo neblaivūs, o seniūnė sako, kad šeima buvo negerianti. Tai gal tie likę gyvi nuo pieno buvo apgirtę? Norisi aiškumo ir tikslumo.

    Prieš 2 mėnesių
  • T

    atsakymas į: Blaivininkas Nuoroda

    Seniune savo kaili gelbeja to ir reikejo tiketis gerimas prie gero nepriveda

    Prieš 2 mėnesių
  • Gaila

    Nuoroda

    Bet čia šeimos tikros nebuvo.... Nei motinos, nei tėvo...Tik gaila nekaltų vaikų!

    Prieš 2 mėnesių
  • zose

    Nuoroda

    Gal kai kuriems socialiniams darbuotojams paslaugų centre reikia sumažinti krūvius, paskirstyti etatus kitaip jei negali gerai ir kokybiškai atlikti pavesto tiesioginio darbo arba yra „pervargę“. Dauguma kiek žinau darbuotojų dirba daugiau negu pilnu etatu?????????

    Prieš 2 mėnesių
  • Na

    atsakymas į: zose Nuoroda

    Čia socialinians reikia kūrent pečius ir valyt kaminus, ar dūmų detektoriais aprūpint ?

    Prieš 2 mėnesių
  • Dieve kaip baisu. Lai buna lengva zemele maziems angelelems.

    Prieš 2 mėnesių
  • Dalia

    Nuoroda

    Atminkite iš visų rizikos šeimos vaikus kad daugiau neiviktu tokios baisios tragedijos

    Prieš 2 mėnesių
  • Pikta

    atsakymas į: Dalia Nuoroda

    Atimti neužtenka - reikia sterilizuoti.

    Prieš 2 mėnesių
  • tiesiog mastau

    Nuoroda

    jeigu taip užsienyje tai butų sulėkusios visos tarnybos su pagalba, o pas mus niekam nesvarbu, kaip rašo Pilietis.. Šis įvikis tai ne rinkimai.

    Prieš 2 mėnesių
  • kavarskietė

    Nuoroda

    žinoma šeima, žinoma mama ir močiūtė.Kodėl kalti visi, tik ne jos pačios. Iš jų reikia reiklauti atsakomybės, o ne bendruomenės ar socialinių darbuotojų. Reikia, kad tokios moterys negalėtų gimdyti. Tik mama kalta už vaikų nepriežiūrą. Tik aplaidumas prišaukė tokią baisią nelaimę. Atsakomybė turi būti motinai, kuri jau brandi mama, o elgiasi kaip paauglė. Nebereikia tokių globoti, reikia iš jų reikalauti atsakomybės.

    Prieš 2 mėnesių
  • 123

    atsakymas į: kavarskietė Nuoroda

    Paskaityk Lietuvos ryta, seniune Kaibaite sako, kad seima buvo negerianti.

    Prieš 2 mėnesių
  • Tai

    atsakymas į: 123 Nuoroda

    Sako taip, kad klizmos neuzstatyttytu jai ir vaijo teisem uz tai, kad prastai dirba.

    Prieš 2 mėnesių
  • .

    atsakymas į: kavarskietė Nuoroda

    pritariu

    Prieš 2 mėnesių
  • sakot

    Nuoroda

    pritaikytas bustas gyvenmui, manau nelabai, nes tik numetat soc busta ir pinigus imat. O pasirupint pamirstat

    Prieš 2 mėnesių
  • Elvyra

    Nuoroda

    Pasidomėkime Anykščių socialinių paslaugų centro etatais ir darbais:
    1. Socialinių paslaugų centro pašonėje ir priežiūroje - mirė benamis.
    2. Šeima gaunanti pašalpas, turėjo būti stebima socialinių darbuotojų. Socialinių paslaugų centras turi tam sąlygas, transportą, darbuotojus, daug resursų.
    3. Vaikų teisių skyrius, laukiame pranešimo apie situacijos įvertinimą

    Prieš 2 mėnesių
  • visiškas

    atsakymas į: Elvyra Nuoroda

    nusišnekėjimas

    Prieš 2 mėnesių
  • Vilius

    Nuoroda

    Dabar situacija visur tragiška,kai prasideda pašalpų mokėjimai,prasideda linksmybės.Prisidengiant karantinu nebelankomos šeimos,socialinių darbuotojų darbas virto tik popierėlių pildymu namuose ant sofos,o ar žino seniūnijos kaip karantiną išgyvena seni vieniši senukai,lėbaujančios iš vaikų pinigų šeimos.Nežino ,nes nuotolinis darbas atbukino visus,kam besistengti,jei atlyginimą visvien gausi.Pasekmės liūdnos

    Prieš 2 mėnesių
  • normalūs esat

    atsakymas į: Vilius Nuoroda

    Oho, kokie visi dabar protingi. Tai, jei matėt, kad tokia jau baisi šeima, tai kodėl patys nesikreipėte į atitinkamas tarnybas, kaip atsakingi Lietuvos piliečiai? Tiek visko žinot, tiek visko pastebėjot iš anksčiau, bet kažkaip kaip grybai po lietaus atsiradot po nelaimės. Susimąstykit, žmonės, kad nereikia čia ieškot kaltų, įvyko nelaimė, visiems gali pasitaikyt. Man įdomu, ar visi Jūs kiekvieną dieną tikrinat savo dūmų detektorius ir kaminus, bet kažkaip to reikalaujat iš socialinių ar seniūnės. Juk yra daug problemų, daug šeimų, kurioms reikia pagalbos. Logiška, kad tarnybos visko nesužiūrės. Jei tokie šaunūs ir teisingi norit būti, tai rūpinkitės savo artimaisiais ir užtikrinkite Jiems gerovę, o ne varykit ant visų iš eilės dėl tokio tragiško įvykio. Leiskite žuvusiems ilsėtis ramybėje…

    Prieš 2 mėnesių
  • Apgailetina

    atsakymas į: Vilius Nuoroda

    Graudus komentaras. Pasidomekit, pries rasant, nes skamba apgailetinai, kai del tokios baisios tragedijos kaltinami socialiniai darbuotojai. Seimos yra lankomos, su jomis kontaktuojama nuolatos. Gal siulote ir gyventi kartu, kad nenutiktu tokiu nelaimiu? Atimti vaikus dar pries ivykstant nelaimei? Skamba nelogiskai. Siulau susimastyti, ar verta is viso kazka kaltinti? Gal tiesiog uzjauskite seima, nes niekada nezinote, ka jiems tenka isgyventi siuo metu.

    Prieš 2 mėnesių
  • Nuoroda

    Gaisrinė atvažiavo kai namas degė atvira liepsna. Kaip visada. Ir dar gal be vandens?Tragedija.
    A.T.A.žūvusiems.

    Prieš 2 mėnesių
  • Pilietis

    Nuoroda

    Labai kraupu ir keista kaip į tai reaguoja ar nereaguoja savivaldybrs ekstriamalių situacijų operacijų vadovas. Kodėl per tris valandas nuo žuvusiųjų kūnų aptikimo į įvykio vietą neatvyko speciali savivaldybės tarnybos komanda kūnams išvežti. Ar čia dėl operatyvininkų tiriamojo darbo žuvusiųjų kūnai laikomi gaisravietėje? Labai daug ką įvykis parodo...
    Skaudu.

    Prieš 2 mėnesių
  • Siaubas

    Nuoroda

    Baisi nelaimė.

    Prieš 2 mėnesių
  • Klausimas

    Nuoroda

    O tai kas iš tos šeimos liko , jei išsiskyrusi moteris gyveno su 3 vaikais ir visi žuvo

    Prieš 2 mėnesių
  • Kavarskas

    atsakymas į: Klausimas Nuoroda

    Neskleiskit to ko nereikia.. liko dar 4 vaikai šeimoje, du pilnamečiai vaikinai, nepilnametė dukrytė ir 17metis sūnus...
    O dėl tokių bjaurų komentarų neįmanoma skaityt.. Lietuviai tik tokiose situacijose ir temoka pilt mėšlą ant žmonių.. Užuojauta šeimai...

    Prieš 2 mėnesių
  • As

    atsakymas į: Klausimas Nuoroda

    Liko mama, jos sugyventinis ir17 m sūnus. Žuvo sūnaus draugė, du pradinukai ir kūdikis.

    Prieš 2 mėnesių
  • delfi raso,kad dar trys issigelbejo, visi buvo neblaivus...matyt gavo pasalpas.

    Prieš 2 mėnesių
  • Bronislava

    Nuoroda

    Amžiną atilsį žuvusiems, tačiau tame kaime jau antras gaisras, smigtelėjo mintis, kad gali būti ir ne atsitiktinumas.

    Prieš 2 mėnesių
  • Xxx

    Nuoroda

    O dieve kaip baisu negaliu sulaikyti ašarų dievo palaimos jiems aukštybėse

    Prieš 2 mėnesių
  • Labai gaila.

    Nuoroda

    Kaip baisu.. Užuojauta artimiesiems..

    Prieš 2 mėnesių