Šį pavasarį Lietuvos keliuose vėl pasirodys „Google Street View“ automobiliai, kurie keliaus per daugelį šalies miestų. Pagrindinis pakartotinio važiavimo tikslas – atnaujinti Lietuvos miestų, kelių ir greitkelių vaizdus „Google“ žemėlapių platformoje.


„Google Street View“ dėka vartotojai turi galimybę virtualiai aplankyti daugumą Lietuvos miestų, istorinius paminklus, pilis, taip pat kurortus prie jūros ir nacionalinius parkus. „Google“ pastebi, kad infrastruktūra miestuose bei tarp jų laikui bėgant keičiasi, vystosi, todėl žemėlapyje matomus vaizdus svarbu reguliariai atnaujinti, o nauji vaizdai vartotojams padės dar geriau orientuotis įvairiose vietovėse. „Street View“ funkcija suteikia galimybę matyti 360 laipsnių vaizdus iš gatvių, susipažinti su kultūriniu ir nacionaliniu paveldu.
Lietuvoje „Street View“ funkcija veikia nuo 2013-ų metų, o vietiniai vaizdai yra reguliariai atnaujinami, kad žemėlapių platformoje būtų galima pateikti tiksliausią vietovės vaizdą. Taip pat „Google“ fiksuoja ne tik gatves ir kelius, bet ir Lietuvos miestų pėsčiųjų zonas, taip pat kitas vietas, į kurias negalima patekti automobiliu. Dėka šios funkcijos, vartotojai gali virtualiai pasivaikščioti po Parnidžio kopą, apžiūrėti Kryžių kalną ar pasigrožėti Anykščių panorama Medžių lajų tako komplekse.
Taip pat „Google“ didelį dėmesį skiria privatumo apsaugojimui. Prieš paskelbiant surinktus vaizdus, šie yra peržiūrimi specialios technologijos, kuri paslepia žmonių veidus ir automobilių registracijos numerius, kad šie negalėtų būti identifikuojami. Dar viena „Street View“ funkcija – papildomas vaizdo suliejimas namams, asmenims, automobiliams, kuriai galima pateikti užklausą spaudžiant mygtuką „Pranešti apie problemą“, esantį nuotraukos apatiniame dešiniajame kampe.
„Street View“ yra populiari „Google Maps“ funkcija, šiuo metu veikianti daugiau nei 220 šalių ir teritorijų pasaulyje, net kai kuriose Arkties ir Antarktidos vietose. Šia funkcija galima naudotis ir kompiuterių ekranuose, ir mobilių telefonų programėlėse „Google Maps“ ir „Google Earth“.
„Google Street View“ kelionę po Lietuvą pradės nedelsiant, o automobiliai aplankys Vilnių, Kauną, Klaipėdą bei kitus šalies miestus, keliaudami per skirtingas Lietuvos apskritis. Daugiau apie „Street View“ ir išsamią informaciją apie tai, kur šiuo metu važiuoja „Google Street View“ automobiliai, galite rasti šioje nuorodoje: https://www.google.com/streetview/understand/.

 

Pranešimas spaudai

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Tavo smegenis jau senai su čipuotos

  Prieš mėnesį
 • Annettx

  Nuoroda

  Geriausias svetainę paieškos merginos savo mieste >> meet365.club

  Prieš mėnesį
 • Jadze iš Svedasu

  Nuoroda

  Tai kaip šytas autamabilkis filmuos važinėdamas tai gali nufilmuot ir negerus dalykus. Gali patekt šiukšlintajai, vagys, samagona gamintajai, špekuliantai visake. Rajkia nepranešt kadu kur Gūglas važines kad galat nufilmuot daugiau pyktadariu. Iškart vaizdus palicijai atiduot. Gal ir ašej sava diedu pamatysiu kur arielku gerent, žalgtys kai kadu pasislepia.

  Prieš mėnesį
 • Jankiai

  Nuoroda

  Be šitų žemėlapių juk negali

  Prieš mėnesį
 • texas

  atsakymas į: Jankiai Nuoroda

  Čia tau įspėjimas, kad atėjo laikas nešioti kepurę iš folgos, nes amerikonai tokiu būdu per guglą čipuoja vatnykų smegenis.

  Prieš mėnesį
 • Labai

  Nuoroda

  geras sumanymas pasižiūrėti kokio nors miestuko virtualų turą. Tiesiog žinai kokio dydžio,kokios buklės gatvelės ir kt. Tik parinkinkite tinksmą,gražią,lyrišką muziką filmukui. Nes kt.neįmanoma žiūrėt vien per bjaurią muziką. Rėžia ausį. Berods tai vyko 2012 m. gegužės,birželio mėnesiais.

  Prieš mėnesį
 • Zenonas N.

  atsakymas į: Labai Nuoroda

  Virtualūs turai ir Street View visiškai tarpusavyje nesusiję dalykai.

  Prieš mėnesį