Būtų sunku rasti žmogų, kuris nemėgsta keliauti. Viešėdami svečiose šalyse mes pailsime, susipažįstame su kitomis kultūromis, galime išbandyti save naujose situacijose, patirti nuotykių. Nors apie kelionių naudą galėtume kalbėti dar daug, siūlome pereiti prie dar svarbesnių temų. Jei planuojate atostogas, bene pirmas dalykas, kurį reikėtų apgalvoti – kokio tipo kelionės pageidaujate. Vienas dažniausių pasirinkimų – pažintinės kelionės. Kokios jos ir kodėl verta rinktis tokias atostogas?

 

Apie pažintines keliones


Kol poilsinės kelionės yra lėtesnės, ramesnės ir skirtos tik poilsiui, pažintinių kelionių tikslas – patirti ir pamatyti kuo daugiau. Tai gali būti kelionės lėktuvu, autobusu, su gidu, egzotiškų šalių lankymas. Pažintinės kelionės yra aktyvesnės, todėl jų metu galima labiau pavargti, nei tik ilsintis. Tačiau būsite tikri, kad įspūdžių parsivešite į valias – pažinsite naujas kultūras, pamatysite įspūdingų vietų ir patirsite kažką naujo, netikėto.
Nors daugeliui atrodo, kad pažintinių kelionių kaina didesnė – taip yra ne visada. Jei kelialapį pirksite internetu, iš tokių paslaugų portalų kaip Beta.lt , galite rasti pasiūlymų pigiau. Į juos galimai net bus įtrauktos ekskursijos ar gido paslaugos, todėl jų nereikės užsisakinėti papildomai vietoje.

Kodėl verta rinktis pažintinę kelionę?


    Mėgstantiems aktyvų laisvalaikį. Pažintinės kelionės – puikus pasirinkimas žmonėms, kurie jaučiasi užsisėdėję ir nori aktyvių atostogų ar tiems, kurie negali nustygti vietoje. Tokio poilsio metu galima visiškai atsipalaiduoti ir pamiršti darbus bei rutiną – neturėsite laiko galvoti apie nieką kitą, kaip naują šalį ir naujus dalykus, su kuriais joje susipažįstate.
    Tinka ir vienišiems, ir keliaujant su vaikais. Klaidinga manyti, kad pažintinės kelionės reikalauja daug jėgų ir į jas turi leistis tik sportiški ar nuotykius mėgstantys žmonės. Pažintinė kelionė tiks ir šeimai, ir suaugusiems, kurie ieško idėjų atostogoms porai. Jums nebūtina laipioti po 20 km į kalnus ar leistis į nutrūktgalviškas veiklas. Galite derinti poilsį ir pažintines veiklas. Pavyzdžiui, šeima gali skirti daugiau laiko pramogų parkams, naujų miestelių lankymui ir muziejams, o poros aplankyti romantiškas vietas, suorganizuoti vakarienę paplūdimyje, kalnuose ar nakvynę dykumoje.  Daugiau apie pažintines keliones: https://beta.lt/keliones/pazintines-keliones

Užsak.nr.366