UAB Anykščių komunalinis ūkis klientai praeitą savaitę sulaukė SMS žinučių, raginančių susimokėti už atliekas.

Bendrovė pranešė, kad jos yra klaidingos bei informavo, kad tiems, kurie šiemet jau susimokėjo už suteiktas paslaugas, mokėti papildomai nereikia.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Geriau

  Nuoroda

  komunalininkai turėtų didesnį dėmesį skirti sutarčių sudarymui su gyventojais dėl atliekų. Kai kas net dideliuose kaimuose, gyvenvietėse neturi konteinerių, mokesčių nemoka, o šiukšles neša kur pakliuvo, į miškus, į pagriovius, prie nenaudojamų pastatų.Neužtenka vieną kartą atvažiuoti ir paieškoti to ar kito gyventojo. Jei jo nėra namuose ar neįsileidžia, tai tas pilietis ir paliekamas ramybėje. Jei visi mokėtų mokesčius už šiukšles, tai ir kitiems būtų pigiau.

  Prieš 3 savaičių
 • M.Fergizienė

  Nuoroda

  Komunaliniame ūkyje dirba labai neturtingi , net neišgali nusipirkti mobilaus telefono. Norėjau paskambinti Virginijai Šateikienei nurodytu telefonu
  8 381 52682 , pasirodo tokio numerio iš viso nėra. Toks numeris parašytas ant pranešimo apie įmokas už paslaugas.

  Prieš 3 savaičių
 • Info

  atsakymas į: M.Fergizienė Nuoroda

  Tamsta gal nežinote, kad jau paruoštas vieningas klientų aptarnavimo centras ir telefono laidai dabar pertiesiami prie turgaus į tą centrą, kuriame visi vieningai bus aptarnaujami visais rajono savivaldybės komunaliniais klausimais. Dėl papildomos informacijos prašome teirautis savivaldybės sudarytoje darbo grupėje, kuri šiais klausimais reguliariai tariasi.
  Klausimus galite užsakyti ir laikraščio redakcijoje pagal suderintus darbo grupės paslaugų teikimo įkainius.

  ankom.lt

  Prieš 3 savaičių
 • Andrioniškio bobūnė

  Nuoroda

  Dabar visi moko saugotis nuo telefoninių sukčių ir elektroninių žulikų. Mūsų rajono tarybos narys p. Mindaugas sakė, kad pilna elektroninių vagių nusikaltėlių, dėl kurių net epolicijos patrulis pradėjo dirbti.
  Taigi savivaldybės direktorė turėtų pabart savo pavaldinius ir uždraust chuliganaut su žinutėmis siunčiant gyventojams, neturint jų raštiško sutikimo dėl žinučių siuntimo į asmeninius telefono numerius ar į elektrinį pašto adresą.
  Tai tiek aš norėjau pasakyt ir paprašyt.
  Aneliūtė.

  Prieš 3 savaičių
 • Ats.gal

  Nuoroda

  Galiu parašyti telefono numerius,jei nežinai,kiek reikia mokėt už atliekas.Pasakys darbuotojai:Atliekų tvarkymo padalinys
  Pareigos Vardas, pavardė Telefono Nr. El. paštas
  Atliekų tvarkymo padalinio vadovas Mantas Bakula (8 381) 42 642 mob. 8 610 08017 atliekutvarkymas@anykom.lt
  Vadybininkė Stasė Žvirblytė (8 381) 52 959 mob. 8 615 54796 stase.zvirblyte@anykom.lt
  Apskaitininkė Aušra Dabužinskaitė (8 381) 52 959 ausra.dabuzinskaite@anykom.lt
  Vadybininkė Daiva Žarskienė (8 381) 42 680 mob. 8 620 82289 d.zarskiene@anykom.lt

  Prieš 3 savaičių
 • Ats.gal

  Nuoroda

  Reikia į paštą eit,pirma padiktavus savo kliento kodą telefonu komunalinio ūkiui ir niekas neliepia grūstis gagužės g,pabaigon.Paštas tam yra ir dirba d.d.8-17 val,ir šeštadieniais 9-13 val.

  Prieš 3 savaičių
 • Gal

  Nuoroda

  Pirma pradekit priiminet klientus kad susimoketu o ne zinutes siuntinet !!!

  Prieš 3 savaičių
 • PAGIRYMAS

  Nuoroda

  Pagirt reikia komunalini uki , kad neuzmirsta savo klientu , nuolat rupinasi ar klientas susimokejo ar ne , ar dar ruosias susimoket , gal turi problemu su pinigais savo , o bendrove savo pinigu neskaiciuoja , nes nezino kiek ju ir beturi .

  Prieš 3 savaičių
 • Pritariu pensininkui

  Nuoroda

  Ot sugavus svolačius,kurie Lietuvos gamtą teršia uždėčiau baudą arba jei neturi pinigų kalėjimam pasodint.Jeigu durni tai durnynan vežt,jei protingi teršia tegul baudas moka už žąlą gamtai.O Jėzau nubiednės 20 eurų,kaip picų užsisakyt ir iš Norfos,Maximos rezges tai turi pinigų tempt maišais?

  Prieš 3 savaičių
 • Pensininkas

  Nuoroda

  Mes tai vėl mokėsim už II ketv.20 eurų 2021-04-13.Mes mokam 4 kartus per metus.Tai jau I ketvirtis praėjo,tai kodėl klaidingos sms?Juk jau praėjo 3 mėnesiai.Juk laikas tai eina,vietoj nesustoja,tai ir reikia susimokėt į priekį iki vasaros-birželio mėn.Ale žmonės tai bjaurūs,šiukšlių primesta prie senųjų kapinių,maišelius slaido vėjas po mišką.Tegul,tik nedejuoja,kad blogai gyvena aferistai.Kaip savo vaikų vestuvėms,krikštynoms,nuosavų mašinų 5 vaikams tai turi pinigų pripirkti ir dvarus vestuvėms nuomotis,balinius rūbus pirktis sau.Žmonės ne akli,turi akis mato.

  Prieš 3 savaičių