Populiariausių medikų rinkimuose šią savaitę lyderiai nepasikeitė. Prieš savaitę pirmauti ėmusi gydytoja Dalė Kazlauskienė vienu balsu dar ir papildomai sustiprino atotrūkį.

 

Per savaitę skaitytojai gydytojams ir seselėms skyrė 14 padėkų.
D.Kazlauskienė šiuo metu turi 25, o antroje vietoje esantis Valdas Macijauskas - 19 padėkų.
Ritai Juodiškienei pacientai dėkojo 12, Gabėtai Šinkūnaitei 10, Rimondui Bukeliui – 8 kartus.
Po 4 padėkas turi Virginija Pažėrienė, Rolandas Jurkėnas ir Rasa Tervydienė. 3 padėkas turi Diana Irician. Aloyzui Pranskūnui ir Vitalijai Giriūnienei dėkota po 2 kartus. Po vieną padėką skaitytojai skyrė Loretai Prabišienei, Margaritai Aukštaitienei, Audronei Lapinskienei ir Eimučiui Brazaičiui.
Iš slaugytojų daugiausia padėkų turi Rūta Paciūnienė - 14.
Jolita Abraškevičienė, Asta Bartulienė sulaukė po 12 padėkų. Ramunė Strazdienė turi 11, Regina Viršylienė - 10, Rita Burneikienė - 8, Laima Slapšienė -7 padėkas. Kristina Liutkienė, Rasa Jankienė ir Aušra Valaitienė turi po 3 padėkas. B.Pranskūnienei. G. Janulienei ir L. Ragauskienei dėkota po 2 kartus. Po vieną padėką turi Egidija Šaltenė, Ligita Jacunskienė, Vida Kvasauskienė bei Vita Stankevičienė.
Taip pat skaitytoja dėkojo Anykščių greitosios medicinos pagalbos kolektyvui.
Priminsime, jog populiariausių Anykščių medikų rinkimus „Anykštos“ redakcija rengia kartu su Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centru.
Jūsų išrinktus populiariausius Anykščių medikus - gydytojus ir slaugytojas - „Anykštoje“ paskelbsime balandžio 27 dieną, kai bus minima Medicinos darbuotojų diena.
Padėti savo mėgstamiems gydytojams ir slaugytojoms rinkti balsus galite keliais būdais – „Anykštos“ laikraštyje spausdindami mokamas padėkas (vienos padėkos - iki 35 žodžių - kaina 10 eurų), rašydami redakcijai laiškus apie tai, kaip Jumis medikai pasirūpino, bei balsuodami internete anyksta.lt. 75 proc. balsų sudarys padėkos ir laiškai „Anykštoje“, 25 proc. – balsavimas internete.
Balsavimą internete skelbsime balandžio mėnesį, o padėkų medikams ir laiškų laukiame jau dabar. Padėkas galima užsakyti reklama@anyksta.lt, arba atvykus į redakciją (Vilniaus g. 29, Anykščiai). Telefonai pasiteirauti: 8-381-59458; 8-686-33036.
Daug metų „Anykšta“ kvietė rinkti populiariausią rajono mediką. Rinkimai labai populiarūs, į redakciją padėkoti medikams užsuka daug dėkingų pacientų.
Skaitytojų išrinktam populiariausiam gydytojui „Anykštos“ redakcija pacientų vardu įteiks sertifikatą bei atminimo dovaną.

- ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Mama

  Nuoroda

  Nu kaškokia nesamone Kazlauskienė vis laimi.Yra gyditojų už ja geresnių .Kas už ją balsuoja.Labai ją nusivylusi teko su ja susidurti.Gyditojas Macijauskas nuostabus žmogus,teko apsilankyti vertas laimėjimo.Labai geras gyditojas.Sėkmės gyditojau linkiu jūm laimėti šį kartą.

  Prieš mėnesį
 • Gal

  Nuoroda

  Užtenka tokiu ne sąmoningų žaidimų, man gyd tai visi geri ir ypač seselės aš visus gerbiu ir myliu ir dėkoju jiems šeme nelengva darbę visiems sveikatos žmonėms

  Prieš mėnesį
 • Jurachas

  Nuoroda

  O kur žiogė? Jai turiu padėką

  Prieš mėnesį
 • Nuomone

  Nuoroda

  Visi gydytojai privalo gerbt pacienrus,ir visų gyd ,pareiga gydyt ir neziuret į ligonio metus .Atsimenu viena gydyt pasake ,Paziurek į pasą “ ar čia toks gydytojas gali būt ? ? Nesvarbu metai ,tavo gydytojau pareiga ,padėt ligoniui ir gydyt ! Bet toliau ta dama sedi ..

  Prieš mėnesį
 • Liuda

  Nuoroda

  reiktu rinkt ir populiariausia pardaveja ,krautuviu dauk , is vienu lankytojai iseina sypsodami , o is kitu pikti kad aptarnavo nemandagei .

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  Nuoroda

  Mano nuomone ši praktika šiandieniniuose visuomenės ir sveikatos paslaugų teikiančių specialistų bendravimo ir bendradarbiavimo santykiuose ne visai tinkama. Gal XXa. pabaigoje tai buvo populiaru ir priimtina, bet dabar tai labiau signalizuoja apie mobingo pasireiškimą įstaigoje, kuris skatinamas ir per išorinius įstaigos tarpininkus vietinės spaudos atstovu prisidėjimu.
  Jeigu mano nuomonė klaidinga, lai savivaldybės ASPĮ viešai pareiškia savo poziciją tokiame darbuotojų skirstyme prieš pacientus, bei medikų veiklos sertifikavimus pagal užsakomą reklamą.
  Su pagarba medikams.

  Prieš mėnesį
 • Donce,

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Bet tu ir kvailas, Donaldai

  Prieš mėnesį
 • Ale

  atsakymas į: Donce, Nuoroda

  Kvailiui meras papkės nepatikėtų

  Prieš mėnesį
 • Tokia

  Nuoroda

  tuštybė

  Prieš mėnesį
 • Rat race

  Nuoroda

  Reiškia, kartu vyksta ir nepopuliariausio mediko rinkimai. Puiki motyvacija vieningai dirbti pandemijis sąlygomis.

  Prieš mėnesį
 • Pritariu

  Nuoroda

  Kiek gali tęstis šita nesamonė,tikra muilo opera,gaila bet taip yra kad patys geriausi gyd.lieka kaip sakoma "už borto"

  Prieš mėnesį
 • Ats.Rūta

  Nuoroda

  Kur tau negirdėtas,gal jau nuo 2019 metų dirba,kai Aurika Treščenko išėjo dekretinių atostogų(motinystės).Jis gi Treščenko pavadavo,o gal dabar nuolatos įsidarbino poliklinikoje.Reto daktaro šaknys-Anykščiai.Kitus daktarus su Anykščiais,tik tiek sieja,kad darbo vieta yra poliklinika.

  Prieš mėnesį
 • Ruta

  Nuoroda

  negirdetas gydytojas E.Brazaitis , gal vazineja is kito miesto arba ligonineje dirba .

  Prieš mėnesį
 • 2021

  Nuoroda

  2021 m. Mane atleido mano viršininkas ir kelis mėnesius buvau be darbo, nei mano bičiulis pasakojo apie šią svetainę, kad galėčiau dirbti. Per mėnesį aš galiu uždirbti gražų paketą. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite .... => https://cutt.ly/hc8keDN

  Prieš mėnesį
 • Gyventoja

  Nuoroda

  Dėl šitos rinkimų akcijos trūksta aišumo ir skaidrumo:
  1.Kur oficialus PSPC dirktorės raštas ar sutikimas dėl rinkimų akcijos ir gydytojų vardo prekybos per trečius asmenis?
  2. Kam bus panaudoti pinigai, sumkėti už gydyojų vardo rinkimus?
  3. Kokia institucija suteikė įgaiojimus redakcijai sertifikuoti medicinos darbuotojus ir gydytojus? Gal šį kausimą gali atsakyti savivaldybės administracijos dirktorė? Ar nuo šiol Anykščių laikraščio redakcijoje ir pas šeimos gydytoją registrutis reikės susimokėjus?

  Prieš mėnesį
 • A ne?

  Nuoroda

  Šita kasmetinė muilo opera dar vis tęsiasi ?

  Prieš mėnesį