Anykščių naujų vėjų bendruomenė miesto parke įrengtą daržą puoselės ir šį sezoną.


"Parke, kaip ir kasmet žaliuos įvairios senovinės gėlės, prieskoniniai augalai ir pan.", - informavo bendruomenė.
Miesto parke įrengtame darže, anot Anykščių naujų vėjų bendruomenės, daržovės auginamos nebus.
"Jokių daržovių, kaip dažnai eskaluojama, ten niekas niekada neaugino ir neaugins", - informavo bendruomenė.
Prie Anykščių miesto parke puoselėjamo daržo bendruomenė kviečia prisijungti ir gyventojus.
"Jeigu turite kokių nors senovinių augalų veislių, kuriomis būtų negaila pasidalinti, mielai priimtume ir pasodintume", - sakė Anykščių naujų vėjų bendruomenės atstovai.
Priminsime,kad daržas Anykščių miesto parke įrengtas su prekybos tinklo "Maxima" parama. Anykščių naujų vėjų bendruomenės iniciatyvoms prekybininkai prieš keletą metų skyrė 8 tūkst. Eur.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • kokia daržo gaspadinė

  Nuoroda

  toks ir vaizdas.

  Prieš mėnesį
 • Aldona

  Nuoroda

  Labai jau apleista vieta ,gėda kam nors ir parodyti . Galėtu labiau prižiūrėti,per žole nesimato gražiuju senovinių gėlių.????

  Prieš mėnesį
 • Reikia

  Nuoroda

  kad paramos teikėjai griežčiau patikrintų, kaip jų parama naudojama, ar nepiktnaudžiaujama. MAXIMA turėtų pasidomėti šiuo daržu-gėlynu ir išsiaiškinti, ar lėšoa tinkamai panaudotos. O gal viskas gerai, gal tokie ir turėjo būti daržai-gėlynai, kad tik iš pavydo negražiai žmonės pakalba. Bet mano nuomone, parkuose ne vieta bet kokiems daržams, net ir egzotiškų augalų.

  Prieš mėnesį
 • Tikiuosi

  Nuoroda

  Jog šįmet bus prižiūrimas "daržas", nes pernai buvo visai pamirštas. Tiesiog raudau prieš svečius, nuvedusi juos pažiūrėti į MAXIMOS ''paramos" piktžolyną... Ne to tikėjomės...
  Belieka palinkėti, kad neišblėstų noras.

  Prieš mėnesį
 • Jadze iš Svedasu

  Nuoroda

  Ašen turiu bulbų daug, galiu padovanot kad Anykščiu miesta parku užusadint but galima. Kadu naret mesčionis, tadu paskastu. Da burokų seklas turiu, irgi mažna užusadint. Kam rajkia tiek daug vietas tuščias, pilna pašalpynių bedarbių, tai tegul sadina, prižiūri daržus. Je kai valdžia lais kanapes augint, tai mažnes užusėt didesnius plotus parki.

  Prieš mėnesį
 • Kaiminka iš Taikos gatvės

  atsakymas į: Jadze iš Svedasu Nuoroda

  Pasodink gėlyčių ant savo nužudytų vaikų kapelio , paškusta tu smirdanti

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  Nuoroda

  Mano nuomone pasibaigus vieno prekybos tinklo finansavimui ir reklamai šio projekto vykdytojai ir visuomeninė organizacija, ketinanti puoselėti daržą, turėtų pasitarti su savivaldybės specialistais ir suderinti tolimesnį teritorijos apželdinimo ir "daržo" auginimo specifiką.
  Mano galva tai neturėtų būti chaotiška veikla, o aiškus apželdinimo darbų projektas, atitinkantis kurirtinio miesto koncepciją.

  Prieš mėnesį
 • Vaičiūnai,

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Gal jau laikas baigti provokacijas

  Prieš mėnesį
 • Durniau, tu durniau

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Eik stebėti gatvių. Esi neraštingas ir negali parašyti kelių sakinių be klaidų. Nuo pat pradžių viskas suderinta ir dirbama kartu su savivaldybe. Prieš nusikalbant, vertėtų atsiminti kas buvo rašoma spaudoje apie projektą.

  Prieš mėnesį
 • Anykštė

  atsakymas į: Durniau, tu durniau Nuoroda

  labai nevldant elementarių etikos taisyklių, jūs viešoje erdvėje reiškiate pasipiktinimą. Tačiau reikia pastebėti, kad net ir save vadynantys profesionalai, publikuojantys rašytines žinias savo informacijos portaluose padaro techninių rašybos klaidų.
  Na, o reakcija apie projetą tai tik parodo, kad trūksta komunikacijos su visuomene ir savivaldybės administracija.

  Prieš mėnesį
 • Nu nu

  atsakymas į: Anykštė Nuoroda

  Jei žmogui su galva negerai, tai komunikuok nekominakavęs. Savo laiku apie tą projektą, derinimą su urbanistais, rajono valdžią ir pn. informacijos buvo daugiau, nei apie pandemiją. Kur atsisverti, ten tas pats, tas viena. Džiaugiasi valdininkė... Džiaugsmo šypsena iš kairės, iš dešinės. Sveikina tas, sveikina anas. O štai garbės pilietis padovanojo sėklų. Svarbiausiai, kad tas informacijos cunamis tykojo abiejuose rajono portaluose. Ir jei koks nors numarazmėjęs alia Juozas to nepastebėjo, tai:
  buvo 12 mėn. "ant baltų arklių"
  nustojo vartoti stipriuosius vaistus
  ne visi žabali mato

  Prieš mėnesį
 • Pastaba

  atsakymas į: Nu nu Nuoroda

  nereikėtų taip suasmenintai reaguoti. Nauju sezonu, nauja, patikslinta informacija tiek iš bendruomenės, tiek iš seniūnijos ar ar savivaldybės dėl viešųjų erdvių tvarkymo ir projektų įgyvendinimo yra aktuali ir reikalinga dabartiniam vietovės gyventojui, o ne praeities laikų informacijos skaitytojui ir rašytojui.

  Prieš mėnesį
 • Nu nu

  atsakymas į: Pastaba Nuoroda

  Aišku, kad aktuali. Bet, kaip visokie bukapročiai, pradeda dėstyti savo šizofrenijos regėjimus... Norisi epatrulio.

  Prieš mėnesį
 • senjorė

  Nuoroda

  parko darkymas

  Prieš mėnesį
 • Sejorita

  atsakymas į: senjorė Nuoroda

  Man tai parko gyvinimas. Šaunu, kad parkas eina teisinga kryptimi.

  Prieš mėnesį