Šiandien, balandžio 7 d., 11 valandą Anykščių rajono PSPC nuo koronaviruso buvo paskiepyti Anykščių rajono savivaldybės vadovai – meras Sigutis Obelevičius ir administracijos direktorė Ligita Kuliešaitė. Vakcinacijai panaudota „AstraZeneca“ vakcina, o vadovai paskiepyti pagal kovo 27 d. LR Sveikatos apsaugos ministro išleistą įsakymą, kuris prioritetų eilėje šalies merus ir administracijų direktorius pakėlė „į priekį“.

 Po vakcinacijos proceso Anykščių rajono savivaldybės vadovai sakė, kad jaučiasi puikiai.

Pasak mero ir administracijos direktorės, jie pasinaudojo suteikta galimybe pasiskiepyti „AstraZeneca“ vakcina ir nori pasakyti visiems rajono gyventojams, jog skiepytis būtina ir nesvarbu, kokia vakcina, nes jos visos veiksmingos ir apsaugo nuo viruso, o susirgus – nuo sunkių pasekmių.

Anykščių rajono savivaldybės inf.

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • A.L.

  Nuoroda

  Nemačiau šitų asabų nei policijos postuose dirbančių, ne prekybos centrų kasose sėdinčių. Geriau jau būtų savo skiepą atidavę prekybos centro kasininkei arba PK patruliui.....bent būtų nemokama politinė reklama....O dabar tikrai gavosi antireklama :-)

  Prieš mėnesį
 • Nuomonė

  atsakymas į: A.L. Nuoroda

  Jie kasdien dirba su žmonėm, antireklama būtų, jeigu pakvietus nesiskiepytų. Pagaliau, kas, jei ne vadai turi rodyti pavyzdį. Rašau didelį pliusą.

  Prieš mėnesį
 • kazkos diegas

  Nuoroda

  aiskino, kad vyrams zeneka nebaisi, ypac vyresniems. O vat moterims ir ypac jaunoms salutinis poveikis daznas ir stiprus. Visi registruoti kraujo kresejimo atvejai taip pat atsitiko su moterimis.

  Prieš mėnesį
 • Jo

  Nuoroda

  O kodėl Anykščių meras kalba per tv, kai rodo policijos pareigūnų protestus. Nereikalingi rajono vadovams pareigūnai, nereikia teisintis, kad rajone daug pensininkų. Pensininkai atsisako skiepytis, kada pasibaigs su jais žaidymas, atsisako ir nereikia kelis kartus siūlyti. Darbo nera, tik turizmas, todel jaunimo ir mažėja. Gaila.

  Prieš mėnesį
 • L.

  atsakymas į: Jo Nuoroda

  Meras kalbėjo, kad laikosi įstatymų ir policija bus paskiepyta, kai prieis jų eilė. Girdėjau, kad jau paskiepyti. Beje, jūs norėtumėte mero, kuris nesilaiko įstatymų? Aš ne, manau, kad policija tuo labiau

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  Nuoroda

  Įdomus pokalbis, verta visą išklausyti.
  https://www.youtube.com/watch?v=5YDLM0ffJvo

  Prieš mėnesį
 • Ačiū, labai graži Juraičio barzda.

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Juraitis tikrai vertas dėmesio.
  K.Juraitis 2017 metų birželį, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, į namus išsikvietė greitosios medicinos pagalbos darbuotojus. Atvykusius medikus jis ėmė įžeidinėti ir sudavė delnu skubios pagalbos specialistui į veidą. Vėliau vyras spyrė policijos pareigūnui, sudaužė jo kišenėje buvusį mobilųjį telefoną. Pristatytas į Vilniaus miesto pirmąjį policijos komisariatą, jis policijos pareigūnui bandė suduoti ranka ir griebė už kojos, pastarasis nukrito ant grindų. Kaip BNS informavo Vilniaus apylinkės teismas, K.Juraitis neneigė galėjęs padaryti nusikaltimus, tačiau kaltės nepripažino. „K. J. (...) kategoriškai tvirtino, kad kaltės dėl inkriminuotų nusikalstamų veikų nepripažįsta, teigdamas, jog dėl ilgalaikio alkoholio vartojimo jis nagrinėjamo įvykio dieną nesuprato savo veiksmų ar juos suprato iškreiptai ir negalėjo jų valdyti, t. y. kaltinamasis teismui teigė, jog jis jam inkriminuotų nusikalstamų veikų padarymo metu buvo nepakaltinamumo būsenoje“, – rašoma teismo pranešime.

  Prieš mėnesį
 • ULBA

  Nuoroda

  Manau,kad po šito skiepo Sigitui prostitučių nebereiks.

  Prieš mėnesį
 • Ats.Elvyra

  Nuoroda

  Čia Asta Bartulienė,Ritos Juodiškienės seselė pagal mane.

  Prieš mėnesį
 • Gadeikis

  Nuoroda

  Nu,čia dar neaišku ar buvo,,paskiepyti kuom sako,nemanau kad musu major ant tiek.

  Prieš mėnesį
 • Cirkas

  Nuoroda

  Šalys atsisako šitos vakcinos ,nes negarantuoja saugumo ,o mūsų durniukai reklamuojasi .Ar jums nesvarbu žmonių sveikata ir saugumas ? Gėda ir pyktis ima ,kas per idijotai .

  Prieš mėnesį
 • Aha

  atsakymas į: Cirkas Nuoroda

  Kokio turi būt laipsnio idijotu, kad parašytum tokį idijotišką komentarą. Manau visus reiktų atsekti pagal IP ir privalomai tikrint pas Gustą

  Prieš mėnesį
 • teisingai

  atsakymas į: Cirkas Nuoroda

  pastebeta-o kadangi mieras is tos pacios melagiu kompanijos-tai nsuleido matyt kokio fiziologinio skystaliuko ir tiek.......

  Prieš mėnesį
 • Elvyra

  Nuoroda

  daznai lankaus poliklinikoj ir skiepijaus , bet sios daktares kuri skiepija tai nemaciau , gal is Vilniaus atvyko .

  Prieš mėnesį
 • I

  atsakymas į: Elvyra Nuoroda

  Visko ir negalit žinoti, nes nerasytumete tokių komentarų ir atsiranda dar tokių žmonių...kiek komentarų neadekvaciu...

  Prieš mėnesį
 • Gaila

  Nuoroda

  Jaunos

  Prieš mėnesį
 • Jadze iš Svedasu

  Nuoroda

  Ale kokia didela navyna Anykščiu rajoni- valdžia pasiskiepija. Rajkia fotografuot ir pareklamuot. Many ir mana diedu anu dienū irgi pavakcinava, ale niekas nefatagrafava ir neraše. Laikrašty greit vietas neloks, jaigu apie visus načalnykus rašis kaip anys skiepijas. Da lika savivaldyves valdinykai, seniunai, seniunaičiai, istaigu vadovai- raks daug kū paskiepit ir aprašyt visus, nufatigrafuot.

  Prieš mėnesį
 • teisingai

  atsakymas į: Jadze iš Svedasu Nuoroda

  tai prie sitokio melo srauto norint islikti prie valdzios -kulsies- arciau turi tipo Pasiskiepyt nusifotografuot ir paskleist eiline doze feiko-kitaip patapsi Vrag Naroda.......

  Prieš mėnesį
 • Kaimynė iį Taikos gatvės

  atsakymas į: Jadze iš Svedasu Nuoroda

  Nei tu iš Svėdasų, nei tu turi diedą. Diedą matei tik tuos dujei kartų, kai reikėja darytis abortu. Daba gyveni su Nijoli ir pletkavoji iš dyką buvimą. Vien už pletkus tavy ir išpirdoliną iš tarnybas. Dar smarvė prisidėja.

  Prieš mėnesį
 • Jurate

  Nuoroda

  Reikejo anksciau paskiepyt , susirgimo atveju rajonas butu likes be vadovu , o tada visiskas chaosas butu.

  Prieš mėnesį
 • Klaunas

  Nuoroda

  Reklama kiek sumokėjo !??? Vakcina zudyke ,laikas parodys

  Prieš mėnesį
 • T

  atsakymas į: Klaunas Nuoroda

  Ar neatsibodo su tom reklamom, tais mokejimais, nuobodu

  Prieš mėnesį
 • teisingai

  atsakymas į: Klaunas Nuoroda

  sitokie nemirsta[atitinka net gelezinio felikso pasakyma-buvusiu Nebuna] -nes grynu feiku uzsiima....juk isakymas tai is vilnia ateja....

  Prieš mėnesį
 • Propaganda ?kam ta rekkama ?

  Nuoroda

  Ką norit įtikint ? Ką reiškia toks cirkas ? Kišimas per prievartą ? Jei reklamuojasi vadinasi kažkas negerai ,nes siūloma preke pigi !tik idomu ką suleido ?nusivaziavo visai .

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  Nuoroda

  Puikus pavyzdys.

  Prieš mėnesį
 • etikoskomisija.lt

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  apnuoginta vyro krūtinė viešoje nuotraukoje ... ?

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: etikoskomisija.lt Nuoroda

  Papas nukaręs.

  Prieš mėnesį