Šiemet švęsime jau antrąsias iš eilės Velykas karantine. Kaip pandemija pakeitė šios šventės tradicijas Jūsų rate? Ar tikite, kad jei Velykas atšvęsime uždaryti, ateinančias Kalėdas jau galėsime pasitikti laisvai?

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • senjorė

  Nuoroda

  velykos kalėjimo sąlygomis, tai ar dar galima švesti?

  Prieš mėnesį
 • Piatra

  Nuoroda

  As tai isgersu arielkos i aisiu kaimynui Jonkeliui duntys unpylt, bo senai raikalus pribrenda, Su svyntem

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  Nuoroda

  Nėra jokios pandemijos, kažin ar yra epidemija, nes pagal medicinos terminų žodyną, epidemija yra, kai serga 5 proc. teritorijos gyventojų. Koronoviruso afera nesibaigs, kol bus naivių, nemąstančių žmonių, tikinčių gerąja valdžia, saugančia jų sveikatą ir gyvybę. Todėl tos kalbos, kad “jei Velykas atšvęsime uždaryti, ateinančias Kalėdas jau galėsime pasitikti laisvai“, yra visiškas melas. Žmogaus gyvenimas trumpas ir neaišku kada pasibaigs, todėl nepalikite savo tėvų, senelių, važiuokite pas juos. Kas turi pinigų, važiuokite kartu su tėvais, seneliais šventes švęsti į kitas šalis. Ir, apskritai, jauniems žmonėms reikia pagalvoti apie emigravimą. Žinoma, dabar pasirinkimas nėra didelis, nes beprotybės ir politinės prostitucijos pandemija apėmė daug šalių. Bet likti tokioje idiotų šalyje, tai reiškia visai neturėti ateities, nes idiotų laivas skęsta, o dėl to kaltos ne tik valdžios, bet ir patys rinkėjai, kurie su praplautomis smegenimis renka tokias valdžias. Kaltas žmonių abejingumas, savanaudiškumas, prisitaikėliškumas. Ir jokie maršai per Lietuvą nepadės, nes jie žmonėms proto nepridės, kaip nepridėjo 20 a. pabaigoje pakilimas. Visa tai tik emocijos, kuriomis pasinaudoja apsukrūs asmenys savo naudai, turtų krovimui.

  Prieš mėnesį
 • Severiute

  Nuoroda

  GANA AMANUOT REIK VAKCINA FARSIRUOT
  NEREIK MESOS
  TURIM ASTRA ZENEKOS

  Prieš mėnesį
 • Inteligentas

  Nuoroda

  Dabar ir Kalėdos, ir Velykos jau nebe tokios šventės, kokios būdavo anksčiau. Nebėra to džiaugsmo, to švenčių laukimo. Prekybos centruose, visokiose reklamose Kalėdos pradedamos švęsti jau nuo spalio ar lapkričio, Velykos- tuoj po Naujų metų. Jei kasdien visur girdi ir matai visokias kvailas reklamas apie šias šventes, tai nebelieka ūpo jas švęsti. Kas geriau verčiasi, prisiperka visokių gėrybių ir kasdien valgo kaip per šventes, o kas varganai gyvena ir centus skaičiuoja, tai ir per didžiausias šventes piniginė nepastorėja, vaišių stalas nepagausėja.

  Prieš mėnesį
 • Irenai

  Nuoroda

  Tai juk tam ir karantinas kad nesiburtu žmonės, jus propaguoja susiburti kelio šeimom surengti šokius, vakarėlį kai to daryti negalima, galima slipėti tik kampuose kaip žiūrkėm kokios dar dainos, o gamta aš atsidžiaugti nes miškę gyvenu lieka tik staugti kaip vilkui kir prašyti dievo kad pasibaigtų šytas valdžios griežtos niekam tyke priemones

  Prieš mėnesį
 • Bronyte

  atsakymas į: Irenai Nuoroda

  nera saugu ir miske , nes sita virusa nesioja laukiniai pauksciai ir zvereliai ,reiketu pastatyt baidykles kad juos atbaidytu., toks butu patarimas.

  Prieš mėnesį
 • Velykinis romansas

  Nuoroda

  Vai kas gi tau nudažė
  Velykoms taip klaušinius?
  Kad vaikštai išsikėtęs
  Ir trusikuos ištino...?

  Vai liūdna liūdna buvo,
  Velykų antrą rytą!
  Kad biudžetas rajono,
  Sustraukė ir nyvyto...

  Mes taip ilgai vis laukėm,
  Pilies tos ir kurorto!
  Kol mus valdžia suvarė,
  Tikriausian karvės tortan...

  Prarasim ,sako, greit mes,
  Troškūnuos ligoninę.
  Jei šitaip emigruosim
  Prarasim ir Tėvynę!

  Prieš mėnesį
 • Viska

  Nuoroda

  Dezinkfikuokite alhogoliu užsigerdami o ne trindami

  Prieš mėnesį
 • Irena

  atsakymas į: Viska Nuoroda

  sventes reikia svest be alkoholio ,yra juk bealkoholiniu gerimu , galima juk isejus geretis pavasariu , tekancia ir besileidziancia saule ,susiejus keliom seimom lauke ir laikantis saugaus atstumo padainuot , o jeigu kas dar groja akordeonu tai ir pasisokt svaigaus valso sukury.

  Prieš mėnesį
 • Kur

  Nuoroda

  Tu randi tas bitės, ar visi tau namuose taip šalta neskraido

  Prieš mėnesį
 • O bitės irgi ukiui priklauso? Gi sako ape ūki i bites

  Prieš mėnesį
 • Dar

  Nuoroda

  Yra burbulai nes gurbeli srutos metanas gaminasi burbuliuoja labai

  Prieš mėnesį
 • Eureka!

  Nuoroda

  Populiariausias šių metų Velykų patiekalas yra "Konservuotų kregždžių konservai" . Ypač išėję iš galiojimo laiko! Skanaus !!! :)

  Prieš mėnesį
 • Ūkiai, tvartai, kiaulės

  Nuoroda

  Nes šeima bijo vadinti, jeigu kas nors kur nors neprirašyta.

  Prieš mėnesį
 • Naminukas

  Nuoroda

  Sėdėsiu abi šventės dienas prie televizoriaus ir žiūrėsiu iki koktumo atsibodusias, lėkštas lietuviškas televizijos laidas, supelijusius, kasmet kartojamus tuos pačius koncertus. Gerai dar, kad nors Šv. Mišios tiesiogiai transliuojamos iš bažnyčių, galima ramiai ir saugiai namie pasimelsti.

  Prieš mėnesį
 • Vairuojantis

  Nuoroda

  Net kelininkai patvarkė Biržinkos kelią prieš Velykas. Nesvarbu, kad su šiupeliais.

  Prieš mėnesį
 • As

  atsakymas į: Vairuojantis Nuoroda

  Patvarke??? Kad dešimta duobe tesugebejo uzpilti žvirioku. Ti gal kairem rankom dirbatis visi.

  Prieš mėnesį
 • Senjoras

  Nuoroda

  Sprendžiant pagal žmonių minias prekybos centruose, pirkinių kupinus vežmėlius, spūstis prie prekybcentrų, tai visi Velykas švęs labai smagiai, triukšmingai, su didžiausiais baliais. Juk pandemija, karantinas, jokių suėjimų, jokių važinėjimų į kitas vietoves. Galima būtų ir kukliau švęsti, mažiau pirkti, mažiau būriuotis prekybos vietose. Nesisaugom, nebijom nieko, ignoruojam valdžios sprendsimus, užtat ir nesibaigia užsikrėtimų didėjimo banga.

  Prieš mėnesį
 • Aldona

  Nuoroda

  svesime namuose , bet imsiuos ypatingu saugumo priemoniu :pries valgant visi rankas tures dezinfekuotis ,maisto produktus ,kurie pirkti parduotuveje ir kuriu pavirsiu galima nuvalyti dezinfekciniu skysciu bus valomi , jau nekalbu apie indus ir stalo irankiu ir taures.

  Prieš mėnesį
 • X - man

  Nuoroda

  Švęsime kukliai, karantino režimu, artimiausių žmonių rate. Telefonu pasveikinsime gimines ir draugus su švente. Kokie laikai, tokios ir šventės.

  Prieš mėnesį
 • Aš vienišas jūreivis tai visai ne švenčių jokio džiaugsmo kai smaugia valdžia ir liepia į būdas užsidaryti, durnesnio išmislo nebėra

  Prieš mėnesį
 • Seimo pirmininkė

  atsakymas į: O Nuoroda

  KGB tėvo dukrą seima valdo ? Cirkas

  Prieš mėnesį
 • Nu

  Nuoroda

  Konserfašistai kol valdys ,tauta laisvės neturės ,kol Briuselio eurai plauks ,tol bus karantinas.Vakcinos ,testai geras biznis .

  Prieš mėnesį
 • Jadze iš Svedasu

  Nuoroda

  Kaip gi švęsi, jaigu pilna suvaržymų, karantino raikalavimu. Abu su diedu aisma bažnytėlan, a paskui kiaušinius valgysma ir televizarių žiūresma. Su giminėm ar kaimynais sustikt, pabendraut negalima, kur nors svečiuos nuvažiuot negalima, vaikai negalas mūsų aplunkyt. Tai tokias ir švintes Velykų. Kad nors Kalėdas būt kitokias, be karantina, be ligų.

  Prieš mėnesį