Lietuvoje tęsiasi pernai lapkritį dėl koronaviruso pandemijos įvestas karantinas.Gruodžio viduryje jis buvo sugriežtintas - nurodyta užsidaryti ne maisto prekių parduotuvėms ir daugumai paslaugų teikėjų, uždrausta be svarbių priežasčių išvykti iš savivaldybės ir bendrauti daugiau nei vienam namų ūkiui, pratęstas moksleivių nuotolinis ugdymas.Vyriausybė šią savaitę pradėjo diskusijas dėl karantino atlaisvinimo.
„Anykšta“ pašnekovų teiravosi, kaip šie karantino suvaržymai palietė jų kasdienybę, klausė, ar visi draudimai jiems atrodo pateisinami.

 Aleksandras JAKOVLEVAS, tatuiruočių studijos „Kolibris“ meistras:

- Turi kentėti, jei valdžios taip įsakyta, bet šiaip manau, kad vyksta visiškas absurdas. Dėl to koronaviruso yra išpūstas burbulas. Smulkusis verslas jau kažkaip turėtų pradėti darbus. Gyventi sunku iš tos valstybės skiriamos 260 Eur pašalpos. 50 Eur sumoki privalomajam sveikatos draudimui ir likusius pinigus atiduodi už patalpų nuomą. O dar šeima, vaikai, asmeninis gyvenimas. Už butą jau nebelieka susimokėti pinigų.
Čia yra pasityčiojimas iš žmonių, manau. Fabrikai, kur į pamainą ateina 100 žmonių, jie kontaktuoja ir komunikuoja, o jiems dirbti galima. O, pavyzdžiui, į mano studiją per dieną užsuka trys klientai - tai yra minimalus kontaktavimas.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Man pasrode

  Nuoroda

  kad anus kalvis yra

  Prieš 4 mėnesių
 • :(

  Nuoroda

  Dabartinė valdžia tik legalizuoja narkotikus, didina alkoholio pardavimo laiką ir skurdina eilinius žmones. Juk tokius visais laikais buvo lengva valdyti, pažadėsi duonos kąsnį ir balsuos. :(

  Prieš 4 mėnesių
 • Mindaugas

  atsakymas į: :( Nuoroda

  Valstiečių - Puttino propagandiste, kam meluoji? Valdžia nei narkotikų legalizavo, nei skurdina, atvirkščiai, kelia atlyginimus ir pensijas.

  Prieš 4 mėnesių
 • tata

  atsakymas į: Mindaugas Nuoroda

  seimunams kelia

  Prieš 4 mėnesių
 • To :(

  atsakymas į: :( Nuoroda

  Kad valdžia nieko gero neduoda sutinku, bet kaltint tuom ko nedaro tiesiog labai negražu.

  Prieš 4 mėnesių